Ocekivanje poljupca

Mislim da se te stvari osete... ta zelja za poljubcem... a ako se ne osete ti treba na neki nacin da das do znanja da zelis... No ne bi ja brinuo na tvom mestu ako ti se to nije desilo a bili ste u prilici... samo budi dostupna i ponovo dodjite u takvu situaciju...

Da preduzimao sam inicijativu... :lol:

Pa nesto se ne secam da je neka nesto odbila... ali ni ja ne srljam sa poljubcem... vec kad sam siguran da zeli... a kako bi se osecao da me odbije pa nemam pojma... zavisi od situacije i nacina... ali i kad zelim neku da poljubim... ne razmisljam da nece hteti... obicno su to neke situacije kad se osecamo prijatno tako da nema neprijatnosti...

Ma sama si dala odgovor na temu... bio je uplasen da ne bude odbijen... valjda... :lol:
 
Ali da li vam se nekad desilo da vas je neko poljubio od koga niste to ocekivali?
Ili da li vas je iznenada poljubila osoba o kojoj nikad niste razmisljali na takav nacin, ali kad u trenu kad su se vase usne spojile, jednostavno pozeleli ste da taj tren nikad ne prestane?
 
Jeste, davno...Cekala, cekala i dosadilo mi pa poljubila ja njega...Nije se bunio...Bila je to posle jedna lepa vezica...Ali, posle je on cekao sex, cekao i cekao i dosadilo mu da ceka...Bio je to jedan lep kraj...
 
pa obicno se desi da se poljubim sa nekim a da ne znam ni sama kako se to desilo, amnezija totalna...
dogodi se neki carobni trenutak, zasvira neka muzika :D i vec sledeceg sekunda se ljubimo...

pisacu jos o tome, al me mrzi sada...
 
ima jedna devojka koji bih samo tako ljubio... jer poljubio sam je jednom, i samo od toga izludeo. posle toga sam dolazio samo da je poljubim, i ziveo od toga 3 dana... neka magija, bre u p.m.!
nikad je posle nisam video... ode za englesku! shit
 
Prolećem vodjena:
Da li ste ikada tako silno ocekivali da vas neko poljubi, a ta osoba to nije ucinila?
Da li ste preuzeli inicijativu?

Kako bi se osetili da pokusate, a da vas ta osoba odbije? Da li vam se to ikada desilo?
Ne znam kako moze da ti se desi da bas silno zelis poljubac sa nekim, a da te ta osoba odbije... Energija, seksualno uzbudjenje, zelja, ili se osjeti izmedju dvije osobe, ili se ne osjeti... Nema tu greske, osim ako sam ne stvaras projekcije, koje nisu zasnovane na realnosti...
Desilo mi se da silno zelim i iscekujem poljubac sa nekim, a da on nikako da dodje... I, taman kad sam sebi rekla da cu da preuzmem inicijativu, ako u narednih 5 minuta ne bude nista, on me je poljubio... Rekla sam mu sta bi bilo da to nije ucinio... Dopala mu se ideja, dakako...
 
Pozdrav postavljaču teme. Osvježenje na Lj&S, u ovoj pomami filistarsko – prostačkih, tobože dovitljivih „rasuđivanja” na teme seksualnosti.

Jedno od najmoćnijih očekivanja. Nemjreljive su mu moći, struktura mističnog i bujajućeg koja ga prati, što emotivno, što mentalno. Dogodilo mi se nebrojeno mnogo puta. Znatno rjeđe kao iznenađenje od osobe suprotnog pola. Ne marim zbog toga, jer ne odstupa od prirodne zadatosti muških i ženskih ingerencija po pitanju preduzimljivosti.

Zanimljivo je da, i pored najupečatljivijih, najraskošnijih plodova koje smo tada u prilici da konzumiramo, uvijek mislim(o) da se neće dogoditi potreba za dešavanjem istog stanja s nekom drugom osobom. Vjerujem da mu je ovo jedna od najznačajnijih odlika. Da nije tako, ne bismo se bezrezervno razvijali kao pogubljenici, opajdarene vanvremene prikaze dok se predajemo poljupcu s osobom prema kojoj smo do tog trenutka trajali u kučećim dahtanjima.

Postulat vrijedan razmatranja na pravom mjestu — u romanima renomiranih i slavom ovjenčanih emotivnih erudita, pisaca s dimenzijom percepcije viška. Sreća da je neiscrpno tle i da se ne mora opterećivati strahom pri deskripciji da će doći do uspostavljanja opštih mjesta karakterističnih za većinu preostalih relacija kod zaljubljenika (srce, duša i druge prokazane patetične kurcobocije)

Zato neću artikulisati čitavu riznicu ovih mojih empirijskih dragosti, uskraćujući i vas i sebe za jednu letargičnu literarnu plovidbu.


Nije sve u izbrušenom i satkanom. Valja se znati brčkati u nerafinisanom i ne sprati se nakon toga.
 
Prolećem vodjena:
Da li ste ikada tako silno ocekivali da vas neko poljubi, a ta osoba to nije ucinila?
Da li ste preuzeli inicijativu?

Kako bi se osetili da pokusate, a da vas ta osoba odbije? Da li vam se to ikada desilo?


Kako da ne ... gorela sam od želje .. ali moj pogled je bio toliko leden da to nikada nije primetio ....
Nikada nisam preuzela inicijativu, jednostanvo nisam taj tip ... ne bih se snašla u tome.
 
Prolećem vodjena:
Da li ste ikada tako silno ocekivali da vas neko poljubi, a ta osoba to nije ucinila?
Da li ste preuzeli inicijativu?

Kako bi se osetili da pokusate, a da vas ta osoba odbije? Da li vam se to ikada desilo?
Pa sigurno da bi ja kao sujetna lavica bila povredjena da mi se to desi...a nije falim te boze...ljubljenje je nesto mnogo lepo....obozavajuce....mada neki znaju i da te izbalave propisno...
 
Prolećem vodjena:
Ali da li vam se nekad desilo da vas je neko poljubio od koga niste to ocekivali?
Ili da li vas je iznenada poljubila osoba o kojoj nikad niste razmisljali na takav nacin, ali kad u trenu kad su se vase usne spojile, jednostavno pozeleli ste da taj tren nikad ne prestane?

da, pre 6 godina. upravo sam bila zavrsila vezu od godinu i po. i bilo je strasno tesko. otisla sam kod prijatelja u drugi grad gde mi je uvek fantasticno, ali - nista, nisu uspevali da me izvuku iz stana. i slucajno tamo upoznam jednog njihovog prijatelja, koji je tih nekih meseci ziveo u mom gradu i bas istog dana smo putovali zajedno nazad i krila sam se u busu da me ne vidi, da ne sedne sa mnom, jer nisam bila raspolozena ni za kakva druzenja, ali - bezuspesno - video me je i put mi je proleteo u caskanju sa njim. i razmenili smo brojeve telefona, ali mi se nekako nije dalo da ga nazovem. onda sledi slucajan susret, nemogucnost odbijanja odlaska na kafu, pa intenzivna i svakodnevna visesatna druzenja... ja - preporodila se. ali, ni jednog momenta nisam razmisljala o njemu na onaj neki nacin. a onda u nasem omiljenom kaficu - odjednom je poceo da me ljubi. prvo sam bila sokirana, jer mi se cinilo da mi srce jos uvek nije slobodno, ali sam lagano u narednih nekoliko dana pocela da se opustam i na tu temu. i to nase je trajalo neke dve godine. prvih nekoliko meseci u mom gradu, onda se on vratio kuci, pa smo odlucili da prekinemo, ali vec prvog vikenda se javio da bi dosao i onda je to trajalo jos nekih godinu i po dana tako neobavezno vikendima, ali se stvarno nije zasnivalo na sexu. znam da me je voleo. i ja sam njega. ali, skroz su nam razliciti nacini zivota i shvatili smo da bi smo tesko opstali zajedno u punom smislu. i tako sad vec neko vreme nismo u kontaktu. a zelela bih sa njim da popijem pice...
ko zna, mozda ako cita ovo i prepozna se u prici i nazove...
 
Poljubac - najdublji izraz intimnosti dvoje bića (naravno ukoliko ljubimo svim srcem).

Moguće da je dečko uplašen. Pita se: kako će reagovati? Da li da to učinim ili ne?
Taj strah je potpuno normalan. Međutim, pitam se da li si mu ti "pokazala" da želiš da te poljubi??? Neverbalna komunikacija nekada može da bude mnogo jača od verbalne. Jedan pogled, osmeh, položaj tela, slučajni dodir,.... mogu da kažu više od 1000 reči.
Inače, potpuno mi je bez veze, ono kao on nju "pita" da li može da je poljubi ili sličlno. Time se gubi lepota prvog poljubca. Dakle, sve treba da se odvija spontano. Pretpostavljam da ste već provodili neko vreme zajedno. Probaj da flertuješ sa njim. Pokaži mu da ti je stalo do njega. Obraduj se kada ga vidiš. Tvoj osmeh ili pogled može da mu pokaže šta želiš. Probaj da ga ohrabriš.
Budi opuštena i neka stvari idu same od sebe. Mogla bi da pokušaš ti njega da poljubiš. Ali ukoliko ti je to neprijatno, jednostavno, svojim ponašanjem stavi mu do znanja da ti je stalo do njega i šta želiš. Moraće da ukapira.
;)
 
a bila je i sledeca situacija...
upoznali smo se s razlogom. on je mene negde video, raspitao se ko sam, kako me moze upoznati, mene su uredno izvestavali o tome i kad smo prvi put izasli znala sam zasto smo izasli. i drugi i treci i peti i petnaesti put... i tako vise od mesec dana. i meni vec dosadilo i pricam sa drugaricama da mi sad vec vise nije zanimljivo. ok, svidja mi se, ali - ko ovde nosi pantalone. i to vece sam stvarno se dogovorila sama sa sobom - ako opet ne pokusa da me poljubi, ja cu njega, pa cemo znati sta momak hoce. i, poljubio me je...
kraj je tuzan
 
®:
Pozdrav postavljaču teme. Osvježenje na Lj&S, u ovoj pomami filistarsko – prostačkih, tobože dovitljivih „rasuđivanja” na teme seksualnosti.

Jedno od najmoćnijih očekivanja. Nemjreljive su mu moći, struktura mističnog i bujajućeg koja ga prati, što emotivno, što mentalno. Dogodilo mi se nebrojeno mnogo puta. Znatno rjeđe kao iznenađenje od osobe suprotnog pola. Ne marim zbog toga, jer ne odstupa od prirodne zadatosti muških i ženskih ingerencija po pitanju preduzimljivosti.

Zanimljivo je da, i pored najupečatljivijih, najraskošnijih plodova koje smo tada u prilici da konzumiramo, uvijek mislim(o) da se neće dogoditi potreba za dešavanjem istog stanja s nekom drugom osobom. Vjerujem da mu je ovo jedna od najznačajnijih odlika. Da nije tako, ne bismo se bezrezervno razvijali kao pogubljenici, opajdarene vanvremene prikaze dok se predajemo poljupcu s osobom prema kojoj smo do tog trenutka trajali u kučećim dahtanjima.

Postulat vrijedan razmatranja na pravom mjestu — u romanima renomiranih i slavom ovjenčanih emotivnih erudita, pisaca s dimenzijom percepcije viška. Sreća da je neiscrpno tle i da se ne mora opterećivati strahom pri deskripciji da će doći do uspostavljanja opštih mjesta karakterističnih za većinu preostalih relacija kod zaljubljenika (srce, duša i druge prokazane patetične kurcobocije)

Zato neću artikulisati čitavu riznicu ovih mojih empirijskih dragosti, uskraćujući i vas i sebe za jednu letargičnu literarnu plovidbu.


Nije sve u izbrušenom i satkanom. Valja se znati brčkati u nerafinisanom i ne sprati se nakon toga.

Hvala za pozdrav,i podrsku. Pozdrav i tebi
 
...па не баш...али једна прича...

...моја прва девојка...или боље рећи девојчица...ОШ

...наравно, провалила да ми се свиђа...и тако некако издејствујем да останемо сами у дууугој шетњи. И сад ми тако идемо...ја се мангупирам нешто, причам и причам нешто на сву срећу, али никако да стиснем муда да је пољубим...ипак би то било први пут...и шетамо и шетамо тако...ја се*ем све у 16, кад после неког времена...оп...препречи она мене...остало је лепа успомена. :D

Неки маторци пролазили...дишите децо...:lol:
 
Vec neko vreme prizeljkujem da me poljubi neko sa kim provodim nekoliko sati dnevno, neko ko mi je naizgled drugar. Rekoh naizgled jer ja bih sigorno zelela da se to promeni a mislim i on. Jos uvek se nasladjujemo slucajnim dodirima, bezveznim razgovorima o bas nebitnim stvarima i uzivamo u vremenu koje provedemo zajedno a mislim da oboje zelimo isto samo se ne usudjujemo. Ja inace ne mislim da treba cekati da ti "poljibac padne" sa nečijih usana, ali kako to obično biva pametniji smo kada je neko drugi u pitanju. Kada smo i sami u toj priči i nije bas sve jednostavno
 
Prolećem vodjena:
Ali da li vam se nekad desilo da vas je neko poljubio od koga niste to ocekivali?
Ili da li vas je iznenada poljubila osoba o kojoj nikad niste razmisljali na takav nacin, ali kad u trenu kad su se vase usne spojile, jednostavno pozeleli ste da taj tren nikad ne prestane?

Jeste haha poljubio me kolega u litu lolololol samo sto sam se ja izmakla i poljubio me u obraz...i ne nikada o njemu nisam razmisljala na taj nacin ni pre a bogami ni posle toga i posto sam ja pocela da se smejem ne da nije zeleo da taj momenat nikad ne prestane nego nije mogo da doceka da se otvore vrata lifta i pobego je glavom bez obzira hehhee :lol:
 

Back
Top