Kiša

Opet kiša...Kad god začujem dobovanje kapi po prozorima poželim isto:da se ušuškam u nečiji zagrljaj,da slušam njegovo ravnomerno disanje i ujednacene ritmove srca....Da ćutimo i slušamo kišu kako pada....Reči postaju suvišne jer se tako dobro razumemo, da u tom trenutku i nisu potrebne...Grmi,seva,kiša postaje sve jaca,a ja se osećam tako sigurnom i zasticenom....Noću,bilo bi lepo tako zaspati,jutrima - probuditi se,lenjo se protezati u krevetu....A kada padaju topli letnji pljuskovi,istrčati na kišu i ljubiti se....
Lepo zvuči,ali ko zna kad i ko zna gde...Možda u nekom drugom zivotu....Jer izgleda da ''mnogo'' ocekujem u ovom...

 
Ponekad mi se čini da nam je rodjenjem majka stavila u ruke prazan papir i olovku uz reči „Ispiši svoj život dete“.
Piši.......ali na novom listu :heart:
 
Nemoj nikada da se umoris od nadanja,jer nada je ono sto nas posle ljubavi drzi u zivotu.
Padace kise a ti ces naci utociste u necijem zagrljaju,znam to.
Osetila sam to...osecam i sada...lepo je i lepo si to opisala.
Samo covek je proklet,sada kada imam s kim da cutim,ja zelim vise...Pokusavam da savladam osecanja da sacuvam to sto imamo,jer tesko je pronaci nekog s kim se razumes ,bez i jedne reci.
 
Baby,hvala....Nadam se da cu jednom ovde pisati samo lepe i vesele recenice.....Tebi zelim da pronadjes sve sto zelis u toj osobi s kojom se razumes tako dobro...
Sibirski Tigre,hvala ti....Ove note me smiruju i ko melem su na ranu....
 
Kiše su vremena za čekanje (da prođe oluja )
za razgovor sa sobom za odsanjani još koji san.
28aoqk8.jpg



14v1w6v.gif
:klap:
 

Back
Top