Да ли се спремате за Нову Годину и Божић? - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Dust

Да ли се спремате за Нову Годину и Божић?

Oceni ovaj blog
Знам да је мало рано за то, али колико сам приметио у последњих неколико година, људи се што свесно, што подсвесно припремају за празнике негде од средине новембра... Иначе, ускоро ће и у продавницама празнична снижења...

Pošalji "Да ли се спремате за Нову Годину и Божић?" na Facebook Pošalji "Да ли се спремате за Нову Годину и Божић?" na Google Pošalji "Да ли се спремате за Нову Годину и Божић?" na My Yahoo! Pošalji "Да ли се спремате за Нову Годину и Божић?" na Live Pošalji "Да ли се спремате за Нову Годину и Божић?" na MySpace Pošalji "Да ли се спремате за Нову Годину и Божић?" na Twitter Pošalji "Да ли се спремате за Нову Годину и Божић?" na Digg Pošalji "Да ли се спремате за Нову Годину и Божић?" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. milicaanchy (avatar)
    ja se josh od proshle spremam
    i uglavnom sam smislila koncept za zhurku
  2. guitarrr_babe (avatar)
    spremam, spremam, kako ne!
    obožavam NGodine!
  3. Kad_LupimLupim (avatar)
    Ja se spremam za skijanje =)
  4. Che Guevara (avatar)
    ne...8)
  5. likvidator(raul) (avatar)
    biću kući. spavaću. za to se spremam svako veče, valjda ću navežbati do 31-og
  6. DJM (avatar)
    Ne. Ne volim ni nove godine a ni slave, praznike i sl. zezalice...
    Mada, stoji da cu za novu da kupim jednu flasu tekile, al' necu nigde da idem... mozda budem ispred kompa, mozda ispred tv-a... a mozda i pozovem neko drustvo... ko zna.... Al' jedna stvar se zna... Tekila mora biti popijena...