malo ego tripa... ;)

divan dan, malo vetrovit... nema veze! osoba koju volim i koja mene voli me drzhi za ruku i sve je mnogo lepshe... i u svoj toj divoti - neka nfshguj##%ahsguhoa@#&%%%gisgv izlece ispred nas i svojom pozamashnom pozadinom paradira par metara a nakon ne dobijene pazhnje s nashe strane, mlitavo i mlohavo se povlachi... elem, to CHUDO je ona od koje sam ja jako dugo strepela i chije me je postojanje uznemiravalo... da bih ja shvatila na kraju, posle skoro godinu dana, da je moj dragi u pravu! da je to neshto davno zavrsheno, da tu nichega sem sexa nije bilo, da je sve to parada za povremeno kawanje... DA SAM JA JEDINA BITNA I VAZHNA I POTREBNA U NJEGOVOM ZHIVOTU... :D
ja vs TA,TO (i sl nazivi...) : TA mozhe da mi pjlune pod prozor (shto zbog fizichkog a i zbog psihichkog koncepta)!!! a mislim da je i TO toga svesno, sad pogotovu kada me je konachno videla... zato shto JA shetam sa njim, zato shto JA umem da ga razumem, volim i brinem o njemu, zato shto JA SAM ONA PRAVA I JEDINA POTREBNA U ZHIVOTU!
nema vishe poziva, poruka, nema nichega... nikad nichega nije ni bilo...
:heart: ljubav :heart:
 
nemam ja problem sa fizichkim osobinama ljudi... i trebalo bi da se zna da ljubomora izaziva reakcije navedene u tekstu... jednostavno TO stvorenje je neko ko remeti moj dushevni mir! Pardon REMETILO (proshlo vreme)... ja TOJ zhelim svu srecu ali daleko od mene i moje porodice. nishta tudje nikada nisam gledala, dirala, uznemiravala... zashto da se meni tako vrati? jedno je posedovati i gajiti neshto shto je obostrano i prelepo, a sasvim drugo je kada smatrash da imash prava da otimash jer je to nekada bilo tvoje, jedne davne (ne bash najtrezvenije) noci... neverovatno je koliko su ljudi optereceni svojim nekim imaginacijama i zheljama, ponekad zaborave koliko je stvarnost drugachija i u neku ruku bolnija...
josh jednom - nemam nikakvih problema sa fizichkim izgledom ljudi, ne gledam u fasadu, vec rovarim po dushi choveka...
 
ma jok bre... TA se jednom davno pre par godina kresnula s njim, pajdomanka obichna! i istripovala se gadno i od tada je ubedjena da sam ja njega preotela... a ja sam se ni kriva ni duzhna pojavila... nit imam shta s tim osim shto me je jako iritirala, oboje tachnije, i pozivi u sred noci i tako to... seljacizmi sa nbgd! (bez uvrede za normalne nbgdovce... retki su ali ih ima)
 
nista na svetu nije nase, i niko na ovom svetu nije nas. mozemo da posedujemo materijalne stvari, sve do jednom, dok sve ne nestane, dok i samo nase bivstvovanjene ne prestane da postoji. a ljudi, mi njih ne mozemo da posedujemo, niti treba da ih posedujemo. svako treba da ima slobodu, samo svoju slobodu. i ako taj neko ikada pozeli da ode od nas, da nas napusti, onda ga treba pustiti. jer svako od nas je sigurno doziveo da neku osobu vise ne zeli pored sebe. i sta bi se sa nama desilo da ta osoba nije zelela da ode? ostali bismo zarobljeni u nekoj laznoj sreci i laznoj ljubavi. izgubili bismo slobodu, a sa njom i sebe. ne bismo vise bili mi, postali bismo neko drugi. hocu samo da kazem da volimo i postujemo sve ljude, i dobre i zle, i ove i one. biramo sebi najbolje, i trudimo se da mi budemo najbolji za nekoga. ako on pozeli da ode, pustimo ga. mozda se nekad i vrati, ko zna...
 

Back
Top