Koksaki potencijal - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Oximoron

Koksaki potencijal

Oceni ovaj blog
Datum je 17.
Gledam vaznu koja mi cuci pored monitora zaklanjajuci broj metaka kada igram kanter i casovnik pri normalnom koriscenju.Ebga,donela mi neka mnogo fina tetka sto me mnogo volela oba puta kad sam je video i kad sam se selio keva mi uvali.I gde cu sad s njom.
Flasa vina flasa vina.
Kako je lako upasti u konflikte sa kucnim savetom.
Radi covek posteno u Industriji motora Rakovica 45 godina,zaradi vikendicu pored Obrenovca i prosirene vene,kad ono eto mladjeg narastaja da mu se ruga svojim kasnim dolascima kuci.
-Dobar dan komsija!
-Mmm izvolite?
-Zamolio bih te da vise ne dolazis kuci onako kasno,kaze mi Radmila sinoc si u 4:15 dosao i.....
-To zavisi iz koje vremenske zone gledate
-Gledaj mali.....
-Super su vam papuce
Pozovu policiju ljudi i grdno se izblamiraju.
Najgadnije je kad nokte prestanes seci pa krene da ti podlece onako od tastature sve crno.Tad shvatis da je vreme za napolje.
I tako ja opicim setnju od pocetka keja pa sve do kraja.Ugazio sam u izmet,zavrnula me baba 30 din za velike kokice dabogda sa njima smrt svoju i svojih bliznjih kupila.Naparfemisane babe,nenaparfemisane dede,bivsi politicari sociolozi.Kumbajaaajaja kumbajaaaaaa.

Pošalji "Koksaki potencijal" na Facebook Pošalji "Koksaki potencijal" na Google Pošalji "Koksaki potencijal" na My Yahoo! Pošalji "Koksaki potencijal" na Live Pošalji "Koksaki potencijal" na MySpace Pošalji "Koksaki potencijal" na Twitter Pošalji "Koksaki potencijal" na Digg Pošalji "Koksaki potencijal" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari