Sve je posveceno TEBI......

SVE! Sve je posveceno tebi.Tebi koja tako slatko umes da cutis,Tebi koja tako lepo umes da me milujes recima,Tebi koja tako toplo umes dusu da mi ogrejes,Tebi koja sija jace i od Sunca,Tebi koja jedina zna kako da smiri nemirno srce,Tebi koja tako tiho umes sa dushom mojom poniznom,Tebi koja jedina znas da ti si zivot moj.Tebi koja nisi umela da se smejes a sada mene ucis kako.Tebi koja se nadom zoves,Tebi koja znas kako da igras po mojim notama.Tebi koja znas da miris jorgovana nosi moje dodire,Tebi koja znas da zvezde sijaju mojim ocima,Tebi koja osecas moj dah u vetru tuznom.Tebi koja imas usne sa ukusom jagoda,Tebi....
znas li kako se pred tobom osecam malim ? Znas li kako mi srce lupa kad cujem tvoj glas ? Znas li kakve me ale jure nocima neprospavanim kad ti nisi tu ? Znas li da bezim pod tvoja krila andjele moj lepi ? Znas li da jedino tvoja koza prima moje boje ? Znas li da jedino u tvoje pore staju moji tonovi ? Znas li da jedino sa tobom moje pesme imaju vrednost ? Znas li kako boli sat bez tebe ? Znas li da tvoje ime znaci molitva na mom jeziku ? Znas li da ja nisam ja ako nema tebe u tom ja ? Znas li da je svaki dan bezvredan i nishtavan bez tvog glasa ? Znas li koliko mi treba tvoj dodir ? Znas li da sanjam nase snove ?
Budi tu...hoce da me ubiju mila...Oni lazni ideali,lazne ljubavi i zavidni ljudi oko mene...Ne daj me...Kao sto ni ja ne dam tebe,Secas se...na pocetku sam ti ja bio nada...ja sam te oziveo...dao sam ti snagu...pokazao ljubav....

znas ovo....

Na jastuku... Bdim na ponocnoj
strazi kao stari posustali ratnik
Kom svaki put od riznice neba jedva
zapadne mesečev zlatnik...
Pod oklopom drhti ko šuta plaha
vecno gonjena tamnim obrisima
straha
Koja strepi i od mirnih obronaka
sna...


Trazim te po platnu.Nepreglednom platnu sto doseze u nepovrat.Volim te kroz stihove.U svakom stihu,po jedna boja,po jedan delic tebe.Slušam.Muzika.Note.Pesma....Priznaj mi nocas,tiho,da ljubav nije beskrajna utopija,priznaj mi jer ja je dodirnem,pronadjem je na licu tvom.Nizu se pesme...znas i sama da kod mene to ide tako...odjednom...ne znam kad ce koja ali znam da ih pokrece tvoja ljubav.....

Znas sta ? Nemas pojma koliko te volim...to sto mislis? hm..ne...jos vise...od samog sebe vise..od zivota mi milog vise..


zanavek...ti....

Ti kao znachenje vremena,
Ti kao znachenje snova,
Ti kad na pochinak krecem,
Ti lik kad se budim,
Ti daljina i blizina,
Ti pahulja snezhna,
Ti kisha jesenja i oblak neba....

...meni....
 
Ne znas ni sam koliko je volis jer samo je cutnja o onome sto osecamo veca od osecanja,a tvoju ljubav govori svaka tvoja pora i ne znajuci koliko u sebi jos ljubavi krije..Ostani takav dok u tebi ljubavi ima,jer samo tako,bez cutnje,svakim danom imace je vise.Desetka jedna, sa bezbroj nula z:girl:
 

Back
Top