Protiv sebe

Nije problem s ovima koji bi biljku jeli jer su bolesni, problem je s ovima koji gaze iz nemara ili beru pohlepno ne da bi se lečili, nego da bi skupo naplaćivali lek bolesnima. Ili uništavaju iz čiste obesti.

Nastojim da razvijem i gen selektivne nevidljivosti (da pohlepni i obesni ne mogu da me vide) :D
I polen na koji bi bili alergični opet samo pohlepni i obesni.
 
Ja razvio žilavost I nesvarljivost...A slatkiš sam (bio:lol:)pa me rado uzimali u usta
ma I svakako...Malo sam izžvakan,ali sam nekako preživeo...:lol:
Ne volim bodljaste I otrovnjake...a spopadaju I oni...
Odyebem ja to...:mrgreen:
 
Nemam pojma. Meni se čini da nisam otrovna, ali možda to mnoge otrovnice misle o sebi...

Nekada sam bila agresivna, ali danas nekako nemam snage ni volje, pa se uglavnom sklanjam s puta većm životinjama...

Nije neko rešenje, ali ionako živim dosta povučeno... Tako imam svoj mir. :D
 
"Ko hoće da spase svoj život izgubiće ga"
Uostalom zar nije to tema Per Ginta i mnogih junaka romana i drama.
A i onaj ko gazi i tako do viših položaja dolazi,na kraju kad se opasulji spazi da je više izgubio nego što je dobio.Ali na stranu to ,njemu istina manje njih na glavi sedi al su zato...teži,osim ako ga to ne vadi i teši što je veći broj onih koje on može da zeza ,ali kakva je to uteha.
Uostalom i to se zna da je bio i ostao budala onaj ko slavu u traži u tudjim glavama;):lol:
 
Sfyontull;bt291385:
Nemam pojma. Meni se čini da nisam otrovna, ali možda to mnoge otrovnice misle o sebi...

Nekada sam bila agresivna, ali danas nekako nemam snage ni volje, pa se uglavnom sklanjam s puta većm životinjama...

Nije neko rešenje, ali ionako živim dosta povučeno... Tako imam svoj mir. :D
:bye:
 
Ostala sam ista - ista kaktus biljka.
Otrovna nisam, puna sam bodlji, ali i slatkih plodova.
Ko rizikuje, povrediće se, ali će se i osladiti, a možda će od kaktus plodova poludeti?!
Bar se nadam.:zcepanje:
Računem na hrabre koji će se ponovo vratiti .:)
 

Back
Top