U ZEMLJI NEDOĐIJI....

Kopajući tako po sječanjima....po starim duboko sakrivenim mojim tajnim odajama..nađoh ovo...i sjetih se...dana tuge...straha...samoće....znala sam da imam karcinom....znala sam da su se kladili na maximum 6 mjeseci života...i tada na današnji dan 2012 godine...

U zemlji nedođiji...

osječaj...čudan..nestvaran...između neba i jave..
osječaj izgubljen a opet sretan...osječaj koračanja putem a na svakih par koraka neko raskršče obasjano svijetlom....blještavim....koje zasljepljuje....
osječaj...ma samo neki osječaj bespomoćnosti a opet snage koja bi zavrtjela svijet u nekom drugom ljepšem smjeru....
Negdje u toj zemlji nedođiji živim....bez krila a opet sa krilima...uzletim i padnem grubo u tlo..
kao znatiželjni ptić učim letjeti...a zemlja svoju snagu iskazuje i vuče me prema dnu....
dižem se prema suncu...i padam...pokušavam uzletjeti...i padam..
sve je kao neki kovitlac koji me baca na sve strane..
otvaram beskrajna vrata svojeg puta...iza nekih sreća mi namiguje, smiješka se....zaziva me...
a onda neke crne tamne dubine....mrak...duboka crnina...ne koračam nigdje...stojim pred svim tim...i čekam neki znak...
Znak kojim putem krenuti....kuda zakoračiti...možda opet pasti...možda poletjeti....
sreća...tuga...radost....nemoć.....usamljenost toga puta...sve se nekako isprepliče....gradi neke svoje čudne građevine u mojoj duši....
Labirint mojeg života....lutam tako njime....labirintom mojeg života...

Našla sam izlaz iz labirinta uz podršku osobe kojoj ću uskoro reći DA...i uza sve nevolje, sve teškoće, moju bolest..sve njegove probleme...mi smo pred tim životnim DA...ubrzo...u sječnju....:brus::gace::heart::bye::zag:
 
...jaki napadi
napadaju samo jake
I'blond je dokazala
da se namjerila tamnoca
na Kometu nekretnicu
ne pomjera se sa bojista
i vidi se da je strana komete
zasjajila se
i zelimo svu srecu
na Putu krenule komete
i njen ulaz u novi Pocetak
snage i volje
ciste,- kao dijete...:bye:
 
I pored svih naucnih studija,pored svih proucavanja,jos nije do kraja ispitana,SNAGA LJUBAVI. Ljubav ima takvu
moc,takvu cudotvornu moc,da moze da pobedi sve zivotne teskoce i SVE bolesti ovoga sveta.Vi ste imali veliku
srecu,da upoznate pravu ljubav,koja ce vas celog zivota,cuvati od svih losih zivotnih stanja.

Zelim vam puno srece,i budite uvereni,da ste na pravom putu.Bicete srecni i izlecicete se uspesno.Ljubav pobedjuje sve.
Blago onom,ko je pravu ljubav doziveo,taj zna zasto se rodio.!
 
Lord Gledston;bt281474:
I pored svih naucnih studija,pored svih proucavanja,jos nije do kraja ispitana,SNAGA LJUBAVI. Ljubav ima takvu
moc,takvu cudotvornu moc,da moze da pobedi sve zivotne teskoce i SVE bolesti ovoga sveta.Vi ste imali veliku
srecu,da upoznate pravu ljubav,koja ce vas celog zivota,cuvati od svih losih zivotnih stanja.

Zelim vam puno srece,i budite uvereni,da ste na pravom putu.Bicete srecni i izlecicete se uspesno.Ljubav pobedjuje sve.
Blago onom,ko je pravu ljubav doziveo,taj zna zasto se rodio.!


hvala svima...nalazi pokazuju da sam jedna od sretnica...živa...još uvijek..a ljubav...to je snaga u koju vjerujem cjeli život..jeste da sam posrtala...gubila vjeru....nadu..svega je bilo u mojem životu...ali ta snaga se uvijek vraćala...i pokazivala mi put..bila to ljubav muškarca i žene...ljubav prijatelja...braće...sestara...u meni je...bila i ostala...i da ..našla sam muškarca kojega iznad svega izuzetno poštujem zbog svih nevolja koje je prošao...život kakav je imao...i zaslužuje sve moje poštovanje...ljubav i vjernost..i želim to svima da nađu u životu...jer na kraju..pod stare dane...lijepo je imati nekoga sa kime češ šutjeti..razgovarati...šetati..kad si našao svoj mir i spokoj....
 

Back
Top