PEVAČICA - visočanstvo

ZJSu1oe.gif


Kad bi se po naslovnicama žute štampe merilo kako živimo ne bi se moglo drugačije reći osim da nam teče med i mleko.U samom vrhu žutih novina je njeno kraljevsko visokorodije PEVAČICA. Evo nekoliko naslova:

- Za novogodišnju noć pevačica će nositi crvene gaće
- Pevač: Unuk liči na mene, ima lopovske prste
- Pevačica: Hvala bogu da me je muž varao sa ženama!
- Pevača izujedali besni psi
- Pevačica prodaje fantomsku austrijsku franšizu!
- Pevačica: Neću, bre, da budem Šaban,hoću da budem Madona!
- Pevačica promenila lični opis
- Pevač bežao od novinara!
- Pevačica: Kad nemam dečka, hvatam šta naleti!
- Pevač: Lažu da kradem struju, redovni sam platiša
- Pevačica pred svima čačkala uši
- Pevačici oduzeli dete
- Pevačica zajahala koleginice
- Pevačica u kupaćem kostimu

Ovakvih naslova ima milion, ipak mi je ovaj zadnji hit.Zašto? Pa uspeli su da navataju jednu koja nije ko od majke rodjena.Ne sećam se kad sam zadnji put pročitao da je neka od njih završila neku školu mada se mnoge hvale da su završile fakultet i to onaj prestižni na ibarskoj magistrali.Vrhunac mi je kad kažu da rade na projektu.Ne znam što se brinemo, zbog toliko projekata brzo ćemo u Evropu.
 
....jednom upala kašika u med :

20.04.11.jpg


....i sad je neda za živu glavu :

02.08.10-600x421.jpg


...ove spodobe , doktoranti sa ibarske , bar se krevelje , guzičare , balave i ne prezaju od ničega , džengu krvavo prostački zarađuju - a ovaj ti sa kompanjonima ( opziciono pozicionim ) , kusa li kusa med...probaj da im otmeš kašiku da lizneš , ima da te nema...a kad otmeš tezgu ovima sa ibarske , samo te olajavaju i opanćavaju....tako stvari stoje....nisu mnogo opasni i po narod krajnje pogubni ovi , kako da kažem , magistralno ibarski projekti ; nije opasna ni ona muzička ševa ; opasni su tajni projekti ovih , koje predstavljaju kao programsko patriotske mere štednje zarad spasenja države...
 
123loncar
nisu mnogo opasni i po narod krajnje pogubni ovi , kako da kažem , magistralno ibarski projekti

Hmmmmm...nisam siguran.Pogledaj sta je najgledanije na ruzicastoj?Pinkove zvezdice!A znas ko su im gledaoci?
Deca istog tog uzrasta.O cemu pevaju ona deca od deset,jedanaest godina?O ljubavi,strasti...da li je to normalo?
Nije,kao sto je i nenormalno kroz kakav stres ta deca prolaze i to sve zarad dobro naplacenih reklama.Rekose pre neko vece da je sekund emitovanja reklame u vreme te emisije 18.000 dinara.Saberi,pomnozio tek dodjose do tricavih 39 miliona.Neko pui dzepove a cak se i ne zna kolika je nagrada za pobednika tih zvezdica...Roditelji su ti koji tu decu forsiraju a sve zarad toga ne bi li postale neka nova Jeca ili Seka..
 
SibirskiTigar;bt268087:
Hmmmmm...nisam siguran.Pogledaj sta je najgledanije na ruzicastoj?Pinkove zvezdice!A znas ko su im gledaoci?
Deca istog tog uzrasta.O cemu pevaju ona deca od deset,jedanaest godina?O ljubavi,strasti...da li je to normalo?
Nije,kao sto je i nenormalno kroz kakav stres ta deca prolaze i to sve zarad dobro naplacenih reklama.Rekose pre neko vece da je sekund emitovanja reklame u vreme te emisije 18.000 dinara.Saberi,pomnozio tek dodjose do tricavih 39 miliona.Neko pui dzepove a cak se i ne zna kolika je nagrada za pobednika tih zvezdica...Roditelji su ti koji tu decu forsiraju a sve zarad toga ne bi li postale neka nova Jeca ili Seka..

...pa ovaj kapitalizam pravovernog Toma i časnog oznaškog Bote , takav je - otima deci koru leba iz ustiju , a stoka za kašiku njupe čuda čini....poodavno deca se prodaju , za šaku bezvrednih dinara...očaj , nego šta...sve je to cigansko politička "ševa"....gde koga vlast stigne , umesto da mu noge digne , nabija ga na kolac bede duha i tela....
...ibarci zbrisaće se sami od sebe , ako ovakvu vladajuću pamet izkorenimo ( ražalujemo , razbradimo , phapsimo - pa lepo smestimo nepovratno na severni pol , o našem trošku ) ...a pošto mi nismo kadri da radimo ovakve "gluposti" kao tamo neki izdajnički narodi , mi ćemo patriotski da trpimo i uzdamo se u bolji onostrani život , kad napunimo nebesnu srbiju.....
...dotat treba da znamo , sve je ovo opštenarodna "ŠEVA" , kako bi rekao knjaz : SELEVAČKA JE-BAČINA....i zaista , čitav jeden kraj po toj je-bačini , od tih vremena zove se BAČINAC....
...I DOK NE RAZREŠIMO TU SELEVAČKU JE-BAČINU , nećemo da razrešimo ni pitanje ovih ibarskih projektanata...a tvrd vam stojim , to je u neraskidivoj vezi....
...dotad da poslušamo ševu , od cigana Ivanovića :

 
SibirskiTigar;bt268089:
Svakako smo naebali ko zuti,nego mi se cini da ti volis pevaljke bez gaca:D
Kako da ne ,upisaću fakultet za estradu sad čim ga otvore ,samo to nam falilo bre da kompletiramo obrazovanje :lol:Svi na estradi imaće fakultetske diplome jer msm ko je lud da izostane.;):rotf:
 
Poslednja izmena:
123loncar
mi ćemo patriotski da trpimo i uzdamo se u bolji onostrani život

Tacno a najbolji izvozni proizvod ce i dalje da nam budu mladi skolovani ljudi
a pevaljke sa ili bez gaca ce da se mnoze i sa malih ekrana porucuju da
mozete da imate bezbrizan zivot samo ako postanete pevacka zvezda
neke televizije....sto mislis da su Toma i Bota gori ili bolji od onih pre njih ili
od nekih novih koji ce sigurno da dodju..meni su oni svi isti samo su im krojaci
razliciti:D
 
zxy;bt268091:
Kako da ne ,upisaću fakultet za estradu sad čim ga otvore ,samo to nam falilo bre da kompletiramo obrazovanje :lol:Svi na estradi imaće fakultetske diplome jer msm ko je lud da izostane.;):rotf:

Jesi ti vidovit? bas juce je Sasa Popovic napisao da je spreman da otvori fakultet za estradu.Nesto mi se cini da im pevanje nece biti glavni predmet.Ja mislim da se ti kao student ne bi tamo snaso ali kao profesor iz specijalizovanog predmeta bio bio super a studentkinje bi te obozavale:D
 
SibirskiTigar;bt268093:
Jesi ti vidovit? bas juce je Sasa Popovic napisao da je spreman da otvori fakultet za estradu.Nesto mi se cini da im pevanje nece biti glavni predmet.Ja mislim da se ti kao student ne bi tamo snaso ali kao profesor iz specijalizovanog predmeta bio bio super a studentkinje bi te obozavale:D
Ne brigaj ,biće i za tebe jedno profesorsko mesto,obzirom na talent i iskustvo:lol:Krstarica će ti dati preporuku :D
 
...i dok se vi ruko polažete u beskraj ove zajebancije , zvane muzička ševa , ovi iz obrazovanja otvaraju privatan zatvoreni usmereni ( šuvarovski ) obrazovni centar , za večernje i dnevne dame za zabavu , te jedno odelenje za lezbose i pederose , i nekoliko specijalizovanih religijsko - taxi pedofilskih opslužitelja i domaćica ....nastavni kadar poznat samo osnivaču i vlasniku obrazovnog centra !?....cvrc gevezen - tange nisu više hit ...a da , polaznici uz sve stručne predmete , imaće i muzičko , plesno i opersko obrazovanje - nešto kao gejše !...kažu , pinkovizijski stručnjaci biće angažovani kao vanredni profesori i asistenti , a vođe praktičnih vežbi biće stručnjaci iz ostalih javnih sevisa koje će da predvodi javni servis : vaše pravo da sve znate !
 
123loncar;bt268100:
...i dok se vi ruko polažete u beskraj ove zajebancije , zvane muzička ševa , ovi iz obrazovanja otvaraju privatan zatvoreni usmereni ( šuvarovski ) obrazovni centar , za večernje i dnevne dame za zabavu , te jedno odelenje za lezbose i pederose , i nekoliko specijalizovanih religijsko - taxi pedofilskih opslužitelja i domaćica ....nastavni kadar poznat samo osnivaču i vlasniku obrazovnog centra !?....cvrc gevezen - tange nisu više hit ...a da , polaznici uz sve stručne predmete , imaće i muzičko , plesno i opersko obrazovanje - nešto kao gejše !...kažu , pinkovizijski stručnjaci biće angažovani kao vanredni profesori i asistenti , a vođe praktičnih vežbi biće stručnjaci iz ostalih javnih sevisa koje će da predvodi javni servis : vaše pravo da sve znate !

Uuuuu bre,imju da navale studenti iz cele Evrope.Tu je brale lova pevanje je tu reda radi..bogme izgleda da ce biti po jedno predavacko mesto i za zxy i za mene...moze a mislim da bi i ti mogao da nam se pridruzis sobzirom da su ti poznati svi politicki krugovi tvoj predmet bi se zvao 'kako maznuti politicara'::D
 
Poslednja izmena:
" Rešenje suda naroda serbskog iz 1832. koje je Knjaz Miloš diktirao Vuku Karadžiću, a zove se Selevačka je-bačina, izučava se na svim pravnim fakultetima na svetu ! "
...ovo tvrde oni koji sveta videše , studirajući pravne nauke ....no ova ujdurma vrhovnog sudije ondašnjeg knjaževstva , bazira se na moralnoj pridici - zato je i pominjem !

...iskopaću nešto detaljniji tekst u vezi Bačinca selevačkog !
 
SibirskiTigar;bt268101:
Uuuuu bre,imju da navale studenti iz cele Evrope.Tu je brale lova pevanje je tu reda radi..bogme izgleda da ce biti po jedno predavacko mesto i za zxy i za mene...moze a mislim da bi i ti mogao da nam se pridruzis sobzirom da su ti poznati svi politicki krugovi tvoj predmet bi se zvao 'kako maznuti politicara'::D

...džaba jevropljanima jevri....kažu upućeni , prve četiri godine sve popunjeno domaćim đacima ....naročito su razgrabljena mesta za vanredne studije , jer tu nije godište ograničeno....svi polaznici su iz političkog i javnog života , našeg ......oće reći , političari i njihovi prvi sateliti , pa dušebrižnici svih vera i jehovini obavezno , sportski i umetnički radnici i njihovi saradnici , vlasnici kapitala i menadžment jezgro -- bankari imaju svoje posebno odelenje....bilo još toliko zahteva , ali odbijeni nema mesta - moraju da se samouče ....
 
123loncar;bt268105:
" Rešenje suda naroda serbskog iz 1832. koje je Knjaz Miloš diktirao Vuku Karadžiću, a zove se Selevačka je-bačina, izučava se na svim pravnim fakultetima na svetu ! "
...ovo tvrde oni koji sveta videše , studirajući pravne nauke ....no ova ujdurma vrhovnog sudije ondašnjeg knjaževstva , bazira se na moralnoj pridici - zato je i pominjem !

...iskopaću nešto detaljniji tekst u vezi Bačinca selevačkog !


Ajde daj i taj tekst,samo mi nije jasno ovo oko moralisanja?:D
 
123loncar;bt268106:
...džaba jevropljanima jevri....kažu upućeni , prve četiri godine sve popunjeno domaćim đacima ....naročito su razgrabljena mesta za vanredne studije , jer tu nije godište ograničeno....svi polaznici su iz političkog i javnog života , našeg ......oće reći , političari i njihovi prvi sateliti , pa dušebrižnici svih vera i jehovini obavezno , sportski i umetnički radnici i njihovi saradnici , vlasnici kapitala i menadžment jezgro -- bankari imaju svoje posebno odelenje....bilo još toliko zahteva , ali odbijeni nema mesta - moraju da se samouče ....

Hoces da kazes da za obican svet nema mesta samo za ove iz nazovi srpskog 'jet set'...pa oni ce se poubijaju tamo da ne kazem da ce porod da im radja degenerike jer ce se pare medju sobom:D
 
Ma da se vratim selevačkom bludu - nađoh ovo , što na netu što u mojim fotokopijama :

"Stranac Majevicki:
:srpskiosmeh:
Negde oko 1820. Godine, knez Miloš je putujući sa svojom svitom na konjima udario na Selevac, gde je na jednoj osamljenoj njivi prema Lunjevcu primetio više mladih žena i devojaka koje su žito žele i pevale.
Privučen žetelačkom pesmom, knez je sjahao, a sjahali su i ostali, pa su počeli da im se udvaraju. Kada se upariše i raziđoše po okolnim šumarcima, ispostavilo se da za nekoliko ženskinja ne ostade ni jedan ašik-dilber, pa one, ozlojeđene, pohitaše u selo da jave kmetu kako su ih navodno napali prekomoravski hajduci.

Kmet u početku nije razumeo šta se događa, a kada je “shvatio”, zgrabi pušku sa duvara pa izađe iz kuće i opali tri puta. Bio je to znak za opštu uzbunu u selu. Skupiše se Selevčani, podiže se kuka i motika, pa poleteše za kmetom da odbrane jadne cure i neveste.

Knez Miloš i njegova svita jedva stigoše da navuku čakšire, da se bace na konje i u zadnjem času pobegnu.

Nešto kasnije u Selevcu se desio jedan nesvakidašnji i za ono vreme skandalozan događaj u kome je mlada udovica Ružica rodila muško dete sa svojim sinovcem Markom. Na tužbu kmeta a u cilju zaštite javnog morala, Smederevki sud je doneo odgovarajuću presudu koju je Vrhovni sud naroda srpskog odobrio. Evo kako je ta presuda izgledala:
REŠENJE VERHOVNOG SUDA NARODA SERBSKOG

"Da se bludnici Ružici poč. Momira Nenadovića iz Selevca, koja je sa sinovcem Markom Jelenićem bludno dejstvujući dete rodila, 20 kamdžija a Marku 25 štapa udari i da Marko na izdržavanje deteta 100 groša da".

Da bi ova presuda postala izvršna, trebalo je samo da je knez Miloš svojim pečatom overi. Umesto overe knez Miloš je pozvao ćatu (Vuka Karadžića) i naredio mu da na istu, dopiše:

"Ovo sam rešenje taman potvrditi hteo, kad naiđe Amidža pa čitajući da je prestup ovaj međusobnom voljom u Selevcu načinjen, zamoli, da zbog naše selevačke pogibije ovu presudu poništim i da ostavim Selevčanima na volju da žive ko skim oće i kako oće, a Sud naroda serbskog da se u te njihove stvari ič ne meša".

"Neka se dakle jebu kao što su se i do sada ******, a mi da se u jebačinu njihovu ne mešamo, nimalo na put ne stajemo, već da se radujemo što su oni koji su nas popraviti hteli, sada od nas gori postali, ne štedeći pri tome ni rod svoj".

Originalni tekst Presude i njenog slobodoumnog poništenja je sačuvan, prepisivan, rado čitan i izučavan na mnogim pravnim fakultetima tadašnje Evrope. To je ono što se naziva
Selevačkom je-bačinom.
" http://srpskavretena.com/index.php?topic=228.0;wap2

s-blud.jpg


s-blud-2.jpg
 
"Da se bludnici Ružici poč. Momira Nenadovića iz Selevca, koja je sa sinovcem Markom Jelenićem bludno dejstvujući dete rodila, 20 kamdžija a Marku 25 štapa udari i da Marko na izdržavanje deteta 100 groša da".

Da bi ova presuda postala izvršna, trebalo je samo da je knez Miloš svojim pečatom overi. Umesto overe knez Miloš je pozvao ćatu (Vuka Karadžića) i naredio mu da na istu, dopiše:

"Ovo sam rešenje taman potvrditi hteo, kad naiđe Amidža pa čitajući da je prestup ovaj međusobnom voljom u Selevcu načinjen, zamoli, da zbog naše selevačke pogibije ovu presudu poništim i da ostavim Selevčanima na volju da žive ko skim oće i kako oće, a Sud naroda serbskog da se u te njihove stvari ič ne meša".

Nisam se odavno ovako slatko ismejao.Loncar ti si car:worth:
 
Knez Miloš i njegova svita jedva stigoše da navuku čakšire, da se bace na konje i u zadnjem času pobegnu.

I sad neko da mi kaze da gace nisu vazne.Za malo kneza ne uhvatise bez gaca a koliko je to vazno za srpski narod govori cinjenioca da se i danas o tome prica.Ove danasnje glavatane tesko je uhvatiti bez gaca al sa dzepom punim para lako...:D
 
...što je najinteresantnije , raj deo selevačkih atara i dan dani se zove Bačinac.....kad seljaka koji ide u Bačinac da nešto ore , kopa ili kosi pitaša gdeće , on onako lakonski kaže : ma mani idem u je-bačinu danas , orem / kopam/kosim !...ovi danas nit oru , nit kopaju nit kose svoje njive ,a kamol tuđe kao knjaz sa momcima....današnji plaćaju daim kod kuče oru/kopaju/kose njive , dok oni pljačkaju stanovništvo...taki neki svet se izrodio , nit ore , nit kopa , nit seje , nit kosi a oće belu pogaču !
 
Sto se pevacica tice,naravno,mislim na ove bljutave folkerke,njih mi je vec
pun kufer.Kada vidim one njihove ogromne balone,one ogromne lnapumpane
lopte,koje one nazivaju grudima.Kada vidim one njihove odvratne napumpane
usne.Toliko ih napumpaju,da kada govore,gornja usna im se zavrce,jer je sve
to,neprirodno.Narocito me nervira ona "pevacica",sto je pre neki dan,sinu za
navrsenih osamnaest godina,poklonila sat ,zlatni :Rolex",vredan 12O.OOO
hiljada evra !!!
Zemljo Srbijo.Sta si docekala,da tvoji "VIP' gradjani, budu pevacice sa Magistrale.
Mislim da ce uskoro,da se oformi na Novom groblju,nova aleja velikana,u kojoj
ce se sahranjivati,iskljucivo "svezde" koje su pevale u drumskim kafanama,ili
kako to one kazu PROJEKTIMA.:dash::dash::dash::zcepanje::hahaha:
 

Back
Top