Kolko ja jela meso...

a1Ohw2C.gif.pagespeed.ce.CAUtLyNXoM.gif


Mesecima glavna tema penzioner!? I taman kad se sve to primirilo penzoneri dobiše još jedan šamar,doduše više liči na moždani udar izazvan nevericom!Novine pišu da nacionalne penzije ne podležu ovom zakonu?Zašto je većina nosioci tih penzija oduvek bila privilegovana po raznim osnovama?

Vlast se pravda time i kaže da to nisu penzije već priznanja.Možda bih mogo i da prihvatim ali ako su priznanja zašto se isplacuju iz PIO fonda?

Hocu da se ogradim odmah.Mi smo mala zemlja i svaki sportski rezultat treba nagraditi,zaslužili su njih ne treba dirati.Ali ima onih koji su pijančili i lomili po kafanama,danas sede zavaljeni u fotelji na televiziji i oblizujuci usne kao da se svima podsmevaju.Opet jedna se ceo život kockala,u jednoj noći gubili para kolko neki penzioneri za ceo svoj život ne mogu da prime penziju..Gledam ona pevaljka prima na RTSu platu i prima nacionalnu penziju.Žive bre u vilama,voze najskuplje automobile i država ih nagradjuje "priznanjem' i još neće da ga umanji a da ne pitam ko od njih plaća porez?

Zaključak je prost,udri po penzioneru jer je nemoćan i nezaštićen i zato što ćuti i zato što nije penzioner nego invalid al' u mozgu.Znam da se niko neće potresti zbog ovoga al dobro.

Moja komšinica Dara kaže: "ne mogu im ništa osim da kažem dabogda ebali onoliko puta kolko ja jedem meso"
 
...da se vratimo na temu : "Kolko ja jela meso..."

....nezna se koliko je jela dosad , ali se pouzdano zna koliko će odsad ....pričaju upućeni u reformatorski inovirani program : "reforma reforme" , da se od nove godine uvodi akciza na žvakanje....država na usta ugrađuje o svom trošku USB port ( jel' se tako kaže ) a stanovnik ugrađuje elektronski žvakomer , sa odašiljačem .....ukucaš sa svog tekućeg računa dženge za legalno žvakanje, po sopstvenim finansijskim mogućnostiva i potrebi koju možeš da platiš , i izvolte - laprdaj , žvaći meso , lopći , a možeš i da preživaš ; šta je gospodi po volji na zakonit način da čini....
 
123loncar;bt267120:
...da se vratimo na temu : "Kolko ja jela meso..."

....nezna se koliko je jela dosad , ali se pouzdano zna koliko će odsad ....pričaju upućeni u reformatorski inovirani program : "reforma reforme" , da se od nove godine uvodi akciza na žvakanje....država na usta ugrađuje o svom trošku USB port ( jel' se tako kaže ) a stanovnik ugrađuje elektronski žvakomer , sa odašiljačem .....ukucaš sa svog tekućeg računa dženge za legalno žvakanje, po sopstvenim finansijskim mogućnostiva i potrebi koju možeš da platiš , i izvolte - laprdaj , žvaći meso , lopći , a možeš i da preživaš ; šta je gospodi po volji na zakonit način da čini....

Onda bi bilo dobro da ugrade i na dupe da mere kolko je sazvakano:hahaha:
 
...ja kad se zezam na ovakav način , samo reagujem na maglovito predskazanje budućnosti...a , kao vangla utrefim zlo iz prve , mislim desi se nešto zlokobno , ali nikad ga upočetku ne vidim jasno...no . bar nisam iznenađen , pa nisam ni uvređen !
 
123loncar;bt267131:
...ja kad se zezam na ovakav način , samo reagujem na maglovito predskazanje budućnosti...a , kao vangla utrefim zlo iz prve , mislim desi se nešto zlokobno , ali nikad ga upočetku ne vidim jasno...no . bar nisam iznenađen , pa nisam ni uvređen !

Ti si vidovit,mogla bi da kapne neka kinta :D..
mozda da prorices sudbinu politicarima:hahaha:
 

Back
Top