Profesionalna ispovest

Ja sam grobar! Kopam rake! ... tpu! ... izvini što čačkam zube, propali mi rano jbgati... Ja mu dođem nešto kao obrnuta babica. Sve što babica jeste ja nisam i sve što ona nije ja jesam. Babica dočeka čoveka na ovaj svet, odvoji ga od majke ... a ja ga ispratim i ponovo spojim sa majkom... prirodom...

... dobar je ovo posao, nikad ne mož` dizumre, dok je ljudi biće i raka... za svakoga po jedna, a može i grupno hehe... viš` još nisam nikoga sa`ranjiv`o u više raka... a moglo bi da se proba sa nekim bombašem samoubicom. Ponekad imam noćne more... nema veze to sa ovim jadnicima što ih prepokrivam... drugo mene strah... a strah me da ću ostati sam na svetu pa neće imati ko da me sa`rani... `ajde raku ću iskopam sam dok sam živ... i ću legnem sam u raku... al` nema ko da me zatrpa kadumrem ... džabe ti je sve ako grob ne zatvoriš... džabe si kop`o, džabe si umro takoreći... prosto se pitam kakav će biti kraj sveta... ne da mi mira to...

... od prošle godine sam unapređen, sad ne samo da kopam rake nego ih i zatrpavam... i dobio sam veću lopatu. Mnogo je jednostavnije iskopati raku nego je zatrpati... nacrtaju ti na zemlji dokle ideš i samo udri... za kopanje sad izmislili i mekanizaciju, al` za zatrpavanje još nije izmišljena mašina .... zatrpavanje ne mož` svako duradi... tu mora da si taktičan i emotivan... Znaš kad zemlja, kamenje i pesak počnu da dobuju po sanduku? E to, mnogobrojna rodbina i prijatelji se na smrt isprepadaju tada, ubije ih taj zvuk, žene preblede, muški počnu da cmizdre, panika ih uhvati, uplaše se za svoje guz`ce ... ja sam ti tu postao profi... u`vatio sam ruku, neki ritam, ne znam ni ja šta i kako... ali kad ja bacam zemlju to zvuči kao melodija pa su ljudi manje uznemireni... talenat je potreban za to... zato sam i popularan... svi traže da ja zatrpavam... tpu!... izvini, zubi...


8dnf.jpg

Izlazi iz mog groba!

... šef me voli od prvog dana... da, tog prvog dana kopam ja, logično, prvu raku :al` sam pametan:, zakopao sam se i zalopatao se, izgubio sam pojam o vremenu... zaneo se skroz... 7 metara u dubinu sam otišo... vidim smračilo se u po` dana... tek došo šef, gledam ga ja o`zdo a on k`o da je u avijonu, pa mi viče „alo Laki ne kopaš bunar nego grob, u Australiju ćeš proviriti ako nastaviš tako, nešto ćeš pročačkati u zemlji - vulkan će nas spržiti, ne treba ovim pokojnicima direktan put u Tartar nego normalan grob, a ko će sa Hadom čvarke topiti nek` odluče više instance...`ajde izlazi“... Eeee izaš`o bi` ja al` kako? Sedam metara bajo moj... nije malo... Ništa, došli vatrogasci pa me vadili nekim dizalicama... spravama... šta li?...

... šef mi kaže da bi mogao i neke škole da završim zato što sam bistar i vredan... razmišljam o toj religiji ... hteo-logiji... pustim bradu i gotovo, mogao bi` kompletnu uslugu da pružim narodu, od kopanja rake do opela i zadušnih službi, a i žena mož` da drži onu kafanu za parastose... zna kuhinju u mali prst... talentovana je i ona... nije to loše... vole ljudi kad imaju ... tpu!... opet zubi, jbgati izvini... kako se kaže to kad je tvoje samo dumreš a sve ostalo ima da se kupi?... e to, to al eksploziv... to... Pa kako ti se dopada sinak ovde... nije loše, a? ... O`š dumreš ako ti se sviđa?... opaaaaaa ... al` sam ti ga šukn`o... ahahahaha.... Š`o si prebledeo?... ma zahebavam se bre... ahahahah... al` doć`eš i ti na red.... ahahahahah....

 
ma uzimam te... vidim da si iskusan... orfeje još samo tutke da obezbedimo... al` to za onu ekstra klijentelu... i reklamu stavimo... "Faraonska saHrana sa haremom i robinjama"... veličina harema zavisi od cene... već znam neke mušterije...
 
mene morate da sprečite da pišem govore inače se nećemo `leba najesti... ali možemo dobiti perpetum mobile npr.... e sad se vi pitate kako da dobijemo perpetum mobile sa Lakijevim pisanijem i pokojnikom... ako ne mož` da smislite objasniću vam kasnije... tj. ako me pitate...

Momci, a ta Prsifona ima dobar sifon, a? Nešto mi tako deluje po imenu :think:
 
Lakonac;bt254418:
Pa viš da sam bio u pravu... odličan sifon ima.. znali bre Grci šta je dobar sifon... ja bih za tom Par-sifon-om i u središte zemlje ako treba... imam i ja neko predznanje... obdario me Bog...

:zcepanje::zcepanje:
nasmeja me znanje,al' batali gospe iz davnina na slikama, jer za opipljivo znanje je potrebno imanje, bar dok smo ovde i ne postanemo pos'o profesionalcu :lol:

odličan tekst....:klap:...sedi 5 :cistinaocare:
 
LJILJA MMM;bt254420:
:zcepanje::zcepanje:
nasmeja me znanje,al' batali gospe iz davnina na slikama, jer za opipljivo znanje je potrebno imanje, bar dok smo ovde i ne postanemo pos'o profesionalcu :lol:

odličan tekst....:klap:...sedi 5 :cistinaocare:

`fala profesorka za peticu... sa`ću kažem mami i baki... kupiće mi lizalicu... trolololo

A ovo za predznanje... pa nije li to ono znanje što je napred?

A zanima me i kako je ova Parsifona izašla iz podzemlja pa pozirala slikaru ili je slikar bio u podzemlju... a i ja svašta pitam, pa malo li ih je tamo....
 
dal' da chitam il ne chitam?
ako chitam ima svashta da pitam..
laki laki, da ti je svaki ovaki..
zanemaricu dnevnu shtampu :lol: i literaturu punu prashine ..
pishi dragi bleso , uneo si mnogo grama na moju granichnu tezinu podnoshljivosti ovog foruma, a i shtiva raznih ..
krki ce da te jjubi , ja cu samo da te kudim na moj nachin :lol:
idemo...
 
orfej sa ibra;bt254429:
449f3.jpg


Monika Beluči kao Persefona....

Laki, u tom filmu je bila u pitanju sudbina planete...pa ti vidi kakve sve "mućke" prave današnji umetnici

Orfeje, burazere slabo ti ja kapiram tu umetnost i umtnike... ono generalno sve slabo kapiram... mada mi se sviđa ta reč umetnik... asocira me na nekoga ko umeće ... nešto .... negde...

a Monika ima Parsifona ima, mamu mu...
 

Back
Top