MOJE MESTO - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

kross

MOJE MESTO

Oceni ovaj blog
Samo je jedno mesto mesto na svetu gde se osecam sigurna i zasticena od svega. Tamo ne postoje mracni oblaci i hladni vetrovi. Kada sam tamo sve nestaje. Nebo je beskrajnije nego inace,a sunce sjajnije. Duga tamo ima najlepse boje,i nikada ne prolazi. Kada se spusti noc, nebo je tamo najzvezdanije i mesec uvek pun i srebrnast... Ma sveu svemu to je moje savrseno mesto u nesavrsenom svetu. A najbolje od svega je to sto nije uopste daleko... Na dohvat ruke mi...Svakog dana. Dovoljno je da pozelim da se sklonim od svega,i... spustim glavu na tvoje grudi

Pošalji "MOJE MESTO" na Facebook Pošalji "MOJE MESTO" na Google Pošalji "MOJE MESTO" na My Yahoo! Pošalji "MOJE MESTO" na Live Pošalji "MOJE MESTO" na MySpace Pošalji "MOJE MESTO" na Twitter Pošalji "MOJE MESTO" na Digg Pošalji "MOJE MESTO" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Romanticus (avatar)
    uh samo da spustim glavu na tvoje grudi
    ...........volim emocije........to je predivno mesto,i lepo utociste od surovne stvarnosti........lepo je kada neko ima,svoje skroviste od vetrova i kise i teskih momenata...........bravo.......