Mojoj Ludici! - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Cekajuci svoje spasenje............

Mojoj Ludici!

Oceni ovaj blog
Svakim danom,sve vise gorim,u delirijumu sam od osecanja.Moje srce je kao povrsina jezera,blaga i mirna.Ali samo Ti tvoj osmeh i tvoj pogled,ti je cinis nemirnim,i budis u meni davno zaboravljene osecaje,za koje nisam verovao da ce se ikada vratiti.Tvoji dlanovi su meki,poput malih sapica malog steneta,sva si kao devojcica.uhhhhhhhhhh.............Kada se postidis,i kada me pogledes tim krupnim i predivnim plavim ocima,ja vise ne znam za sebe..........Ti si za mene sve,i ja za tebe.........Ali demoni su svuda oko nas,pokusavaju da nas razdvoje,ali ne dam i ja,odnosno Svevisnji kroz mene,
i nikada te necu pustiti i napustiti,dokle god budem disao i ziveo,ja necu se predati.Ti si me iz mrtvih povratila,sjaj ugasli iz mojih ociju ponovo podarila,iz jame ocaja i crnih dubina ambisa moje patnje rukom,osmehom i pogledom izvukla.Dusu moju si izlecila...........Moje rane,ti si izvidala.....osecam se ponovo poput klinca od 14-15 godina..punog zivota,snage i zelje........Ti si moje spasenje,i moj andjeo........ja znam da si umoran zlato moje,oci moje,
i od tog spasavanja umorna i izmucena............pusti mene da ti ja sada tvoj umor otklonim,i da te izlecim.......i dog dana bicemo potpuni.........

Vanjin Markic

P.S
Znam da se smesis sada dok citas ovo,ludice moja mala........hehehehe

Pošalji "Mojoj Ludici!" na Facebook Pošalji "Mojoj Ludici!" na Google Pošalji "Mojoj Ludici!" na My Yahoo! Pošalji "Mojoj Ludici!" na Live Pošalji "Mojoj Ludici!" na MySpace Pošalji "Mojoj Ludici!" na Twitter Pošalji "Mojoj Ludici!" na Digg Pošalji "Mojoj Ludici!" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari