Mi koji sve znamo... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Pricam vam pricu o...

Mi koji sve znamo...

Oceni ovaj blog
Puno tame,nigdje svijetlosti na kraju puta
I svi smo nekako naborani,al' trazimo taj osmjeh
Svi smo nekako iscrpljeni,svak ka sreci luta
Spremni smo svi da kritikujemo sve oko sebe
Spremni smo da budemo najpametniji u svemu
Spremni smo na sve samo ne sami sebe mjenjati
Spremni smo tudju nesrecu vrebati

I osmjehnemo se mi svi na tren
Svi mi imamo onaj trenutak koji pamtimo
Imamo sve,al' tesko sami sebe da shvatimo
Tesko da sebe kritikujemo i nadjemo mane
Za druge imamo svu pamet ovog svijeta
Dok druge gusimo,nase probleme stavljamo sa strane
Imamo mi za sve oci,samo nemamo za nas

Sindrom balkana,ubadaj nos u sve sto ne znas
Ubadaj nos preko ograde samo nemoj sine kod nas
Sve nam je drugo smijesno,samo smo mi u pravu
A opet svi su nam drugi dobri,samo sami sebi nismo
Samo nasa zemlja ne valja
Sve je trulo,njima je i cvijece ljepse

I DOK ZIVIMO U LAZI,SAMO KOD NAS NEMA SRECE

ETO NESTA MALO DA IZBACIM I JA

POZZ OD ARRY-a

Pošalji "Mi koji sve znamo..." na Facebook Pošalji "Mi koji sve znamo..." na Google Pošalji "Mi koji sve znamo..." na My Yahoo! Pošalji "Mi koji sve znamo..." na Live Pošalji "Mi koji sve znamo..." na MySpace Pošalji "Mi koji sve znamo..." na Twitter Pošalji "Mi koji sve znamo..." na Digg Pošalji "Mi koji sve znamo..." na del.icio.us

Kategorije
Poezija

Komentari

1. Soradze (avatar)
    Za nas, starije, utešno je što postoje mladi poput tebe .....
  2. Arry (avatar)
    Citat Original postavio Soradze
    Za nas, starije, utešno je što postoje mladi poput tebe .....
    Hvala vam puno
  3. 123loncar (avatar)
    ...ma imam blagi utisak da hleba stihovima nećeš se najesti...ali kako talasaš danas dobar si za političara...tu možda hleb i uhlebljenje nađeš ... nije pobuna za političare...ona je za ljude od integriteta i čovečnosti...to je u osnovi težnja ka spoznaji i odbrani čovečnosti....tako da trebaš da se bačiš milovima u ruke...a može i tomovcima -- svejedno !
  4. Arry (avatar)
    Citat Original postavio 123loncar
    ...ma imam blagi utisak da hleba stihovima nećeš se najesti...ali kako talasaš danas dobar si za političara...tu možda hleb i uhlebljenje nađeš ... nije pobuna za političare...ona je za ljude od integriteta i čovečnosti...to je u osnovi težnja ka spoznaji i odbrani čovečnosti....tako da trebaš da se bačiš milovima u ruke...a može i tomovcima -- svejedno !
    Neka,neka radje cu ostati sam svoj gazda...a ne mislim ja da zaradjujem niti od stihova niti od politike,niti sam kad bio clan neke politicke "partije" ...imam svoj poso i zadovoljan sam
  5. LJILJA MMM (avatar)
    E, ne voli niko da čisti u svom dvorištu....pre će da se nalakte na tarabe i da opanjkavaju tudja dvorišta, ili hvale tudje kudeći naše, da ispravljaju krivu Drinu i vode svetsku politiku ulažući cele sebe u razmišljanje šta je sledeći potez neke velesile.......kao da će njih da pitaju ....to je lakše od spoznaje da ti je dvorište prljavo ili ne daj bože da se dovatiš metle ...dovoljno je da imaš stazicu do tv, kompa i kreveta...i šporeta za kafu da skuvaš
  6. Arry (avatar)
    Citat Original postavio LJILJA MMM
    E, ne voli niko da čisti u svom dvorištu....pre će da se nalakte na tarabe i da opanjkavaju tudja dvorišta, ili hvale tudje kudeći naše, da ispravljaju krivu Drinu i vode svetsku politiku ulažući cele sebe u razmišljanje šta je sledeći potez neke velesile.......kao da će njih da pitaju ....to je lakše od spoznaje da ti je dvorište prljavo ili ne daj bože da se dovatiš metle ...dovoljno je da imaš stazicu do tv, kompa i kreveta...i šporeta za kafu da skuvaš
    to je to
  7. LJILJA MMM (avatar)
    Citat Original postavio Arry
    to je to
    znam....i još ima, ali da ne preteram
    Nego, ne udaraj glavu badava....dvorište imaš....
  8. Arry (avatar)
    Citat Original postavio LJILJA MMM
    znam....i još ima, ali da ne preteram
    Nego, ne udaraj glavu badava....dvorište imaš....
    ima do sutra da se nabraja,a vjerovatno i prekosutra ,necu necu evo bolje mi je