Могу док могу

Могу да поднесем да те гледају
да те обожавају и да ти се диве
све док у обожавању не претерају
и превише се у све не уживе

Могу да поднесем трикове њихове
јер знам варијанту хиљаду и једну
и док ти подмећу туђе стихове
само да те жедну преко воде преведу

И док узалуд траже шта ти срце слама
говорећи ти стихове,Бодлера и Превера
све то могу да поднесем,све док не почну рукама
да чисте мрвице колача са твог ревера
 
Samo da napomenem da meni niko ne čita stihove ni Bodlera ni Prevera...kažu ne mogu da dodju do reči :zcepanje::sanke:

Moreeee.......
pesnik je pesnik :zcool:
viš kako romantika nikad ne zastareva
a vala i ne okleva
da pesnički osećaj u stihu odsneva

rafalno za pesnika :zimag::zimag::zimag::zimag:
 
LJILJA MMM;bt228750:
Samo da napomenem da meni niko ne čita stihove ni Bodlera ni Prevera...kažu ne mogu da dodju do reči :zcepanje::sanke:

Moreeee.......
pesnik je pesnik :zcool:
viš kako romantika nikad ne zastareva
a vala i ne okleva
da pesnički osećaj u stihu odsneva

rafalno za pesnika :zimag::zimag::zimag::zimag:

Sada se vraćam pesmama koje sam davno napisao da bih uradio ono što retko radim.Da im se vraćam i da ih doradjujem i brusim.Neke od tih pesama su nastale na mnogim sajtovima na kojima sam saradjivao a neke bogami i na Krstarici.U svakom slušaju drago mi je što si svratila i što si kao i uvek neumorna i kao prava DOMAĆICA prokomentarisala i moj post.:zimag::zimag::zimag:z:poz:z:poz:
 
Razumem ja sve to, iako pišem kratko, a ti si tu od mog prvog slova ispisanog na Krstarici. Prosto znam, kako....e, to ne znam, ali znam da znam, da tako treba, jer vreme sadašnje drugačije vidi pa mu se dorada negdašnjeg svidi...ali pesnik je uvek pesnik, pisac je uvek pisac...piše dok diše a nekad i uzdiše hahaha....kako mi ti davno reče..."pisaćeš ti dok si živa" :lol:, pa da ti vrnem lopticu tj. grudvu :zimag::zimag:
 

Back
Top