HTJELA BIH PODIJELITI NEŠTO S VAMA...

ALI prvo pročitajte ovaj tekst...
Drugi naučnici pretpostavljaju, da su ove frekvencije, sada po prvi put na našoj planeti i da imaju potencijal da nam pomognu u eliminisanju bolesti na svim nivoima. Postoje izveštaji da spomenute frekvencije omogućavaju ozdravljenje u slučajevima raka, bolesti vezanih za AIDS, cerebralne paralize, depresije,bolesti zavisnosti, artritisa – spomenimo samo neke od njih. Čini se da ove frekvencije deluju na svim nivoima, fiziološkom i psihološkom, te da utiču na naše ćelije i DNK, da bi dovele do fizičkog i mentalnog isceljenja.
Dr. Pearl objašnjava,da nam frekvencije omogućavaju isceljivanje na višim nivoima od svega onoga, što smo dosad mogli iskusiti. On podučava da se isceljenje ne sastoji samo u uklanjanju simptoma, bolesti, boli, slabosti i drugih smetnji normalnom funkcionisanju, već upravo dovođenjem osobe u ravnotežu i stanje celovitosti na svim nivoima. U osnovi, to je istinsko isceljenje. Štaviše, izgleda da svako na našeoj planeti u svom »hardveru« nosi mogućnost primanja tih frekvencija i rada sa njima, da bi omogućio isceljenje kod sebe i drugih – kada jednom dođe u dodir sa tim frekvencijama. Međutim, prvo sa njima morate doći u dodir. Nije ih moguće tek tako “pokupiti”.

Ove neverovatno snažne, opipljive i inteligentne frekvencije tema su međunarodnog dela Dr. Erica Pearla The Reconnection: Heal Others, Heal Yourself, prevedena na trideset jezika sveta. Po Dr. Pearlu, Rekonektivno isceljivanje je i staro i novo. Staro je zato što potiče od Svemira, pa prema tome postoji oduvek a u isto je vreme i novo, zato što ga na našoj planeti ranije nije bilo!

Ja sam u utorak bila na prvome tretmanu rekonencije....svi znate što mi se događa....bolest....cijeli taj tretman trajao je cirka pol sata, dakle sam tretman, a razgovor i sve ostalo oko minuta....digla sam se sa toga stola nakon tretmana...prvo me dobro zaljuljalo...onako kao kada se naglo digneš a tlak u tijelu ti se nije balansirao...danima sam bila izmučena, umorna nisam spavala, noćivala sam ovdje kao kakav noćni portir čuvaju putebe koji plovi ova krstarica...ali trenutačno od toga tretmana što sam osjetila je bio nekakav odmor...u cijelom tijelu...ni traga umoru...ali ni u sječanju a kamoli u tijelu...i još to traje....i spavam....treću noć za redom spavam kao beba...istina i bog par sati...ali to mora da je onaj zdravi san koji sam zaboravila......i u ponedjeljak idem na drugi tretman.....a što je najbolje od svega....žena koja mi je radila tretman rekonekcije, nakon završetka tretmana u laganom razgovoru, rekla je gdje je na kojem mjestu osjetila karcinom.....i on je zasta na toj strani....raširio se.....i od toga trenutka od te sekunde nakon te njezine izgovorene rečenice JA JOJ VJERUJEM....Ja sad vjerujem da bih možda mogla ozdraviti.....ma zapravo nije to VJEROVANJE, to je kao da se neka nada probudila u meni...i smiješkam se već treći dan...ima onako sekundarne neke tuge koja me pogodi kao bejzboj palicom.....ali toliko kratko traje.....i imam podršku...beskrajnu podršku koju samo ljubav može dati....kad osjetiš tu podršku srcem a ne glavom.....i idem dalje.....nije da moram ići dalje....JA ŽELIM IĆI DALJE.....
 
Samo napreijeeeeeed!!!

Kao sto nas poneki "los "klik" kao prekidac uz pomoc stresa, loseg raspolozenja i sl.., moze dovesti u stanje bolesti, tako nas i takvi "dobri klikovi", zasigurno mogu vratit u stanje u kakvom bi trebali i biti, a to je biti Zdrav i sretan!!;)))
Svu srecu Vam zelim!!!:) i naravno sa pozitivnim razmisljanjem smo jaci od bilo koje bolesti i zla!!!!:)
 

Back
Top