MOJE PRAVO DA ŽIVIM IZVAN VAŠEG POŠTENJA I VAŠE ČASTI - 8

http://www.danas.rs/danasrs/kolumnisti/nocna_jeba.881.html?news_id=248085
http://www.danas.rs/danasrs/politika/canak_podneo_overenu_ostavku.56.html?news_id=248232
Moram da opravdam ovoliki broj negativnih poena u komentaru koji ostavih u čuvenim pisanijima Basare , koji govore koliko sam u predhodnom javljanju bio upravu kad je reč o njegovom pisanju i bahatom razbojničko huliganskom ponašanju personalnih postavki zakonodavne pa i izvršne vlasti. Zato se ponovo javljam, a znam da ovaj publikum i njegova plemensko palanačka "mudrost" ( izvinjavam se Sofiji ), pljuju na sve što teži objektivnoj istini, ljudskosti i časti.
I evo da rečem, još po nešto o manipulaciji sa "sos" svetinom .
Naime, na balkanskim prostorima manipulanti prečesto vode takozvanu " negativnu kampanju " , koja je svrsishodna i veoma uspešna za njihove ciljeve, jer je dobro projektovana za psihološki profil tog sveta od koga se očekuje da se upeca u mrežu i vuče u korist manipulatora na svoju štetu .
A u okviru negativne kampanje bilo je i ono čuveno " malo morgen " , koje je objedinilo plemensko palanačke mudrace u gluposti i nakaznosti ratovanja za nebesnu ; onu , onostranu srbiju ( u ostalom njen doktrinalni teoretski tvorac , koliko juče proglašen je svecem ; onaj što je rakao nekako ovako:olenjili ste se , ne umirete i ne punite nebesnu srbiju , pa vas stiže sa nemcima kazna ; doduše nemci malo su stvarno bili lenji , zato krenuše oslobodioci da pune masovne grobnice - ne bi oni , ali moralo se zbog vladikinog proročanstva ) .
Tu foru sa negativnom populističkom kampanjom prosuo je i iskoristio gotovo juče i onaj italijan , kum državne mafije ; pa čačanin ; a poslednji koji je modifikovap tu foru( zar ne beše to ovaj reciklirani radikal, koji sam sa ovim nedovršenim retoričkim ubicom dečijeg lica izvede tu predstavu ), pa iz stotog puta sad prevesla plemenske palanačane - bar za tri vesla pameti( obavezno kupljene na arak diplome na menadžerijskim univerzitetima ) .
Na tu kartu igra i ovaj akter ovih događaja . Kako se to kaže : kocka je bačena - tako tera Nenad poćorekština !
Svi znaju da čast nije čanak zobi , da se pozoba !
Zato Nenad na "časnu ostavku" i igra ; kojoj će se radovati svetina( kojoj je poćorek pretke konjima gazio, sa konjušarima koji su govorili čudan ugarski - kažu sve u srpskom infinitivu ) . I dok potomci poćorekovih žrtava budu budalinski se radovali, uživali i sladili na Nenadovom fiktivnom gubitku zobi iz skupštinskog čanka ; dotle će potomci poćorekovih konjušara da zbijaju svoje redove, ogorčeni i zadojeni mržnjom; kao da je svima njima ispred nosa čanak zobi izmaknut i ničim izazvano ukraden .
I eto ti sigurnog puta ka još jednoj nepriznatoj balkanskoj državi .
Konačno , i oni su kao i svi ( janezi , rvati , bosanci , bošnjaci, kraišnici , ličani, dinarci, dalmatinci, crnogorci , albanci , makedonci, kao i tma i tušta drugih internacionalnih oslobodilaca) prelazili preko Save i Dunava ; kao i ovi što gaziše silne vode ( Drinu , Ibar , Morave - i ostale bare velike i male ) te po Rajsu , klali i pržili sve živo . Ma šta zna taj švabski melez - Arčibald ; pomoravlje i šumadija neće moći još ceo jedan vek da otkrije masovne grobnice samo iz IIsv.rata , a kamoli da popiše pobijene .
I eto , svi drugi dobiše svoje države i čankovinu za genocidne zasluge , a samo oni nekakvu skrajcovanu autonomiju .Pa Milutinovo oko više vredi od cele autonomije ( ono što je isterano za tili čas na ravnici ravnoj ), a kamoli sva ona streljanja i klanja koja bejahu ko juče !
Dakle, nešto mi se javlja da je ovaj poćerpkovac namestiо ovu " noćnu jebu " .
Čak može biti da je ovaj "beograđanin" , dobro plaćeni akter "noćne ****" - ako nije izmanipulisani višnji prijatelj vlasnika in bircuza.
Dakle , tako mnim !
Samo da ne prođem ka Mikailo ; on je tako nekako mnio o ovim prečanima prozapadnjacima i o onim rusofilima , pa ga ubiše kao pceto - rodoljupci, vele . Posle ih onaj ataše , plaćenik i disident - državni, stavljo u knjige pre nego što je postao prosvetiteljski državni plaćenik ; onih karađorđevićkih domoljubaca .
Voleo bih da lupetam ; da bulaznim ; i još mnogo štošta !?
Mnogi su mi govorili da lupetam kad sam im obznanio da fraza : " svi srbi u jednoj državi " nije srpska parola ( a ne i onog hrvata, obrezanog ; koji je po zanimanju veliko srpski samozvanac nacionalista - što sedi u Hagu ; nit ovoih njegovih recikliranih), već pro zapadnih i proruskih špijuna ( naših višnjih prijatelja, što nas revnosno ubijaju i kao neprijatelji i kao prijatelji ), stara vek ipo . Isto kao i ona skorija : " bolje rat nego pakt - bolje grob nego rob " . Sve su to, ne "noćne **** " , već krvave more - koje satrše ovo što se zove šumadija, pomoravlje - čast , ljudskost i poštenje .
Konačno , voleo bih da grešim; da bar za mog života ne gledam ovaj preostali historijski rasplet, koji vonja na konjušarski čanak zobi - ali od ove istine i njenog zla ne može se daleko, do u propast i nestajanje !
 

Back
Top