HVALA

Dragi prijatelji,hvala vam puno na lepim zeljama i cestitkama za moj rodjendan juce..Nocas nisam stigla svima da se zahvalim,jer sam slavila...:)
Ramisljam kako bi bilo divno organizovati jedan karavan prijateljstva...Ici od grada do grada i posetiti sve vas divne ljude pune pozitivne energije...druziti se....a onda na jednom mestu napraviti veliku zurku...za sve nas...
Internet povezuje ljude,da nije novih komunikacionih tehnologija nikad ne bismo imali priliku upoznati neke osobe...Tako se stvorila sansa za nova poznanstva,prijateljstva,a i ljubavi..sto me najvise raduje...Imamo priliku da upoznamo druge kulture,razumemo druge religije,da srusimo nevidljive barijere koje nas dele,da zavolimo jedni druge...i postanemo gradjani sveta,a ne samo svoga grada i zemlje...Da nas nase razlicitosti spoje,a ne razdvoje...A za sve to najbitnija je LJUBAV...ljubav prema ljudima i svemu sto je lepo,dobro i pozitivno...I ja se radujem sto sam i u realnom i u virtuelnom svetu okruzena ljudima dobre energije i pozitivnih vibracija...Sto udisem ljubav,zivim ljubav,sirim ljubav...
Hvala svima jos jednom ,grlim vas i nazdravljam u vase i svoje ime omiljenim mi picem,crnim vinom...ZIVELI



crno%2520vino-8.jpg


 
Evo pridružujem se čestitkama i ja
kasnim al nisi ni prijavila
zar takav dogadjaj da propustim
živela ...još mnogo godina !:heart:
 

Back
Top