Moje prve slike

..evo krupnije...
attachment.php


...lepo bogami -- bravo !

Čovečnost na drumovima razbojnika :

... verovatno je ive iša kod grđih od najgrđih po carskim drumovima, pa ono što nije imao njima ostavljao, a oni međusobno kupovaše.. ( vazda su neljudi pod starost jurcali za očovečenjem i jedni drugima medalje i lente darivali )...
 
Zdravo Skuro, dobro ti ide! Izvini ako izgleda da ti solim pamet, no obzirom da mi je to profesija (dizajn, ne soljenje pameti) primi jednu dobronamernu sugestiju sa ciljem da ti budući radovi budu još bolji. Elem, malo smanji font da ne bi tekst išao do samih ivica - ostavi ''okvir'' veličine fonta, i onda će da bude još lepše. Sve najbolje, Agatha.
 
...e Agatha malo da dopunim tvoju definiciju dizajna ... mislim da on teži da pokaže nešto u svetlu koje treba da skrene pažnju posmatraču na predmet dizajniranja ; da učini predmet dopadljivim po njegovoj spoljašnosti koja uglavnom ne odgovara njegovoj unutrašnjosti i svrsi ; da segmentira posmatrače po kupovnoj moći i društvanom statusu ; da obradi žrtvu ( kako se to kaže ) ---- primera radi ( mobilni telefon ukrašen dijamantima i drgim kamenjem ) ... dizajn je sluga profutabilnosti i lovac na skorojeviće kojima stvara iluziju vrednosti ... nasuprot njega stoji umetnička obrada ili primenjena umetnost .... dakle, pučki rečeno : dizajn je manipulacija sa površinskom duhovnošću ,a dizajneri su udresirani manipulanti ...

... može se nešto napisati i krasnopisom ( kao moje gluposti ) ; ali glupost je glupost ---a ive zaista ništa nije dao sem onih pedesetak stranica nabijanje srbina na kolac ( koje je sa uživanjem dao ) -- kao što je ceo IIsvetski rat proveo šetajući savskim kejom u beogradu preskačići tela koja je donela reka iz hrvatske ; a da nije te zločine hrvata ( kao nobelovac ) obelodanio celom svetu ... jako interesantna stvar !?
 
Dobro ti ide, nemoj tako!!! Ja ovo samo da ti olakšam, da budu još lepši, kao što rekoh to nije kritika, ja učim decu da crtaju i da razviju talenat, baš mislim da treba da nastaviš, lepo je kad se kombinuje slika sa tekstom, i ja koja sam slikar, još kako sam morala da učim, vežbam i ispravljam greške, i dan danas to radim, samo napred, a ako ti treba neki savet, stojim ti na raspolaganju. POZZ
 
..ajde, prijatelju bre ! .. sve jo to stvar ukusa i modnog trenda ... a to čine nekakva pravila - mislim ukus i trend .. seti se samo kako je svet do skora ludeo za pećinske sličice -- pa se neki dosetili pa sami žvrljali i navodno otkrivali umetnost praistorijskog čoveka -- za lovu ; a pritom radovi nula ( kad gledš stvar iz ugla ateljea sa skupocenim slikama )... čoveče, važna je zabava i namera ..ako je to ljudski dobro - rad je savršen !... pozdrav i samo delaj, delaj !
 

Back
Top