Vaše pravo da čujete obe strane


SOS

Draga Saveta,

iskreno, ne znam ni zašto Vam pišem.... možda je ovo poslednji vapaj žene koja zna da joj nema pomoći. Zovem se Srbija. Imam prilično godina, a ipak sam naivna, detinjasta, pomišljam i da sam glupa. Ali to samo u trenucima lucidnosti. Moj najveći problem je što nisam samostalna. Ovo je situacija u kojoj se danas nalazim.
Skoro deset godina sam u vezi sa momkom koji se zove EU.


http://www.pressonline.rs/sr/kolumne/story/191534/SOS.html?message=ok

odgovor razočaranog momka :

... draga G-đo , vidim da ti obmane , manipulacije i polu istine gotovo izviru iz duše .. toliko si se saživela sa njima , da počinješ i da patiš zbog njih .. samu sebe si prevela žednu preko vode..svaka čast .. a u stvari si me varala i još se uvek baviš obmanama i klevetama.. nije to tako strašno , no strašno je što si se u ljubav klela a podavala si se svemu i svačemu - svakom .. za onog amera , rusa , pa i kineza neka ti je prosto .. ali što me obeščasti sa ratnim zločincima ; pa sa ratnim profiterima ; pa sa narko dilerima i masovnim ubicama .. eto više od jedne decenije trpim tvoja orgijanja sa ovim neljudima ... a bio sam nameran da ti dam svoje ime , svoju čast i svoj suživot - za samo malo ljubavi prema istini / časti i ljudskom dostojanstvu .. a ti tako..orgijaš bestidno ...dakle , sve mogu da ti oprostim ; čak i lažno predstavljanje -- ali preljubu sa neljudima zaista ne mogu ... zaista toliko obeščašćenje ne mogu da podnesem, niti mogu da prihvatim rizik od bolesti koje se poprimila od tih zveri u tim bestijalnim orgijanjima sa neljudima .. reč je o potomstvu i njihovoj budućnosti.. a razum i ljudskost mi zabranjuju da se kockam stuđom budućnošću .. ti koliko vidim u svom rodu lagano i sigurno izumireš ... nestajete ... kao da vas život odstranjuje iz sebe; kao nekakvo strano zarazno telo .. i to Vaše izumiranje G-đo, visoko je rizična stvar za moju budućnost i nasledna pokoljenja ... nadam se da razumete o čemu govorim ... moj rukoljub na pristojnom rastojanju ...
 

Back
Top