Mala galerija - deo četvrti

2cxdsug.jpg


k01vko.jpg


m9ygcz.jpg


2003dyo.jpg


zv1seu.jpg


zof700.jpg
 
свака оставља утисак на свој начин... можда бих издвојила последњу, претпоследњу и прву...
и ако није неумесна критика: можда би могао да напишеш поред сваке слике њен назив (ако имају, наравно)...
још једном, поздрав сликарки :)
 
Pa u stvari slike nikada nisu bile naslovljene, izuzev za njenu samostalnu izložbu.
Kako je otada mnogo vode proteklo Dunavom, a nazivi su dati nabrzinu i forme radi, sada se nijedno od nas dvoje više i ne seća kakva imena smo im nadenuli.

Nijedna kritika nije neumesna. A pozdrav ću naravno predati.
Uzgred, veoma se raduje svakoj pohvali, iako ima neverovatan otpor svakoj ideji o prilasku računaru.
Jedva sam je ubedio da mi dozvoli da joj ovde postavim slike.
 
Stipan Severnjak;bt179407:
Pa u stvari slike nikada nisu bile naslovljene, izuzev za njenu samostalnu izložbu.
Kako je otada mnogo vode proteklo Dunavom, a nazivi su dati nabrzinu i forme radi, sada se nijedno od nas dvoje više i ne seća kakva imena smo im nadenuli.

Nijedna kritika nije neumesna. A pozdrav ću naravno predati.
Uzgred, veoma se raduje svakoj pohvali, iako ima neverovatan otpor svakoj ideji o prilasku računaru.
Jedva sam je ubedio da mi dozvoli da joj ovde postavim slike.
нека се она бави сликарством, има ко ће се бавити рачунаром ;)
што се назива слика тиче, разумем потпуно, посматрано са стране уметника, мада би ми са стране посматрача више одговарало да слике имају називе...
мада, овако се више ужива само гледајући слику...
велики поздрав за вас обоје :)
 

Back
Top