Poruka

LJILJA MMM;bt116185:
mlada je i iskrena.....znam je odavno......previše iskrenosti nije dobro ovde....lično iskustvo

...osećam da je po tebi sporan ovaj deo rečenice ( uzgred koji mene oduševljava --uostalom kao celokupan tekst ) :
"cekam..kratko i jasno..ja cekam..lukavo i podmuklo saplicem te o mreze svoje drazi,postavljam ti klopke iza senki svojih zenica,i nadam se".
...ako želimo da upozorimo mlade ( nezavisno od pola ) , moramo im reći da je ovde pristojno iznešeno jedno viđenje , koje se može uvrstiti u ljubavnu igru koja se hteli mi to ili ne zove " lov u ljubavnom lovištu "...ta igra nije strašna , čak šta više pokreće sve žive oblike u nešto što se zove evolutivna mreža ( mreža životnog opstanka )...pa ako je tako , lovac u ljubavnom lovištu ( kao i u bilo kom lovištu ) , je i lovina ....često se nezna kad lovi a kad hoće da bude ulovljen ...to stanje , kad se u ljubavnom lovištu nezna dal lovimo ili se predajemo kao svesna lovina, nije ništa drugo nego ono što nazivamo rađanjem velike ljubavi .....................dakle, ja u citiranoj rečenici vidim to ( pa toj iskrenosti aplaudiram ) ... no znam da u tim igrama ima i ljubavnih razbojnika ( da tako kažem ) , no sačuvaj nas bože od lukavogo i ništavnogo ....ali mora se živeti ( oće reći : mora se živeti u ljubavnom lovištu ) ---bolje u njemu nego međ ništacima i u ništavilu....:think::think::bye:
 
Poslednja izmena:
ja cu samo da pozdravim oboje,i da kazem sledece..Ljilja je moja forumska mama,i kao takva se brine za mene..i hvala joj na tome od sveg srca..a ostalo..hehehe..pa nemam sta da dodam kad si ti sve rekao..
 

Back
Top