VIDIM DA SAM UMRO

Nesto mislim,dokazao si da si inzvaredan pesnik,ne vezano sa ovom pesmom mislim da bi mogao da pises veoma lepe pesme za decu.
A to je stvarno umstnost.Decu nije lako prevariti.Imas dara za to.
Inace cista 10 za pesmu
 
A zasto si to dozvolio???:think:
Mi ne sahranjujemo u svojim ocima nikoga ko nas nije jako povredio...:(
Ma nisam ti ja miwka jos za komentare,pogotovo ovakvih pesama koje me gadjaju...nemoj se ljutiti na mene...:worth:
 
Hvala,Lelavi na komplimentima.Biti pesnik je sasvim ozbiljna stvar.Ja samo volim da pišem i da gledam da što bolje upakujem svoje zamisli,učeći i čitajući VELIKANE POEZIJE..Sve je stvar koliko se ozbiljno shvata poezija..za pošetak ja je volim ali treba još dosta truda i rada jer to je ipak ozbiljan posao.Što se tiče poezije za decu ideja je zanimljiva probaću i to...pozz.
 
Koga ja to vidim na Forumu.....Pa ja samo pišem i pokušavam da to nešto što pišem ima nekog smisla.Željena.Treniram skoro svakodnevno ali za sve je potrebno vreme da bi to ispalo kako treba.Treba uvek učiti i samo učiti.Ponekad me želja natera pa mnoge pesme izbacim u želji da što pre ugledaju svetlost dana.a onda shvatim da ih treba doraditi i tako..Uglavnom pisaću dokle god postoji neko kome se to dopada..pozzz
 
Na neki način ,Gagili mi smo slični.Željni i hiperaktivi doduše ti mnogo više nego ja ali tako ti je to sa pesnicima oni komuniciraju pesmama.
Što se tiče dečije poezije i to je vrlo ozbiljan posao možda čak i ozbiljniji nego pisanje za odrasle....Ako naidje inspiracija znaćete i vi zalepiću to na blogu...pozzzGagili
 
Ako je želja bila iskrena,mislim da je nemoguće da je umrla...mozda je samo privremeno oblak zaklonio sunce....moj omiljeni pjesniče,napisao si još jednu dobru pjesmu,baš tvoju,prepoznatlljivu!
 
Умирање васкрсу се радује.

Васкрсну ће љубав лепша, дубља, жешћа.
v8o5ds.gif


Поглед на 31.1.2010. из 17.2.2014. Каква слика?
 

Back
Top