za čije babe zdravlje...

sam učila školu, bila dobar đak, studirala, bila dobar student, počela da radim odmah posle diplomiranja, u struci, u dobroj firmi, i sad rintam prekovremeno, kad je danas 18. decembar, a ja još uvek nisam primila platu?! Ej, novembarsku platu! U mojoj naočitoj firmi je ovih dana pitanje "Kad će plata?" postalo retorsko pitanje(ako se dobro sećam stilskih figura iz OŠ - to je ono pitanje na koje ne očekuje odgovor). Već počinjem da srećem ludačke, izobličene face po hodnicima kako sa još ludačkijim osmesima prepevavaju onu debilnu reklamu...A evro je danas oko 77... I onda mi tamo neki pričaju o tranzicijama, privatizacijama, nepostojanju inflacije i monopola, o tome kako smo jako blizu Evrope...Ma, samo još malo da izvijemo leđa i dodirnućemo nožne prstiće Evropi...A meni ´ladno počele da se priviđaju slike iz ´93, danas kada kada sam svečano morala mami da tražim pare za cigare. Ma, vrti mi se u glavi od besa! A ne znam ni na koga da budem besna, pa vidim da ću na kraju najebati sama od svoje razdrmane psihe. Al´ nema veze, i mazohisti su ljudi. Slušaću Ramba!

Bolje jedno vruće pivo, nego četri ´ladna!
Bolje stara baba, nego djeva mlada!
 
Probaj da odeš na tekst bloga i da ga izbrišeš (ona olovčica ispod teksta) kao i sve komentare (ako ih je bilo)...

Inače, što se ovog bloga tiče, nisam prokomentarisala jer se meni još ne dešava, a ako bude, mogu misliti kako frustrira :roll:.....
Samo kad se setim koliko sam štrebačila, sve u sitna crevca su tražili, ma ima nekog da zadavim ako me bude zezao sa platom :twisted:
 
Pa to ne sme ovde da se kaže
a213.gif
....

Cenzura sestro!
 
e ljudi, drago mije da nisam gluVa, ja sam dosad Ramba uvek slusala uzivo, mislim da ne bih mogla da pomesam tako lako ***** i djevu, a obzirom da su njegovi tekstovi podlozni promenama sa svakim novim izvodjenjem, nisam se toliko obrukala :)

E, a jel' imate vi taj problem sa razumevanjem tekstova? Ja imam strasan. Znam da je stih iz pesme "U magnovenju" koji glasi : "Moj pas glasno duva u trubu" za mene dugo bio "Moj pas Vasko..."
I tako...
 
Desi mi se ponekad, mada retko, jer slabo slušam domaću muziku, a od ovih stranih uvek skidam tekstove sa neta (da se ne obrukam kako ne znam engleski :lol: ;) )....

Pre neki dan mi je bila drugarica, i pustila neku pesmu od Ž. Samardžića, uglavnom u refrenu ide nešto kao ''....šta je to gordo u tebi, preživela ne bi...''. I pita ona mene je l' tako da ovde kao da kaže ''šta je to g.ovno u tebi....''. Jao, zamalo da umrem od smeha. Al' što je najsmešnije od stvarno to tako izgovara kao da kaže g.ovno, a ne gordo :lol:....(mislim skontala je ona da ne kaže g.ovno, ali stvarno tako zvuči).
 

Back
Top