Quantcast

Zvucnik i slusalice na racunaru

Lager

Početnik
Poruka
31
Kupio sam novi racunar,spojio sam ga i zaista dobro radi.Zvucnici su mi genius i imaju kao iglu i usb da se spoje.Iglu sam spojio u kuciste u zelenu rupu,a usb u prvu slobodnu usb rupu.Zvucnici super rade.Ali kad hocu da igram igrice hocu da stavim slusalice ali nemam gdje.U zelenu rupicu mi je za zvucnik,a u ove ostale nece da radi(imam 2 u monitor i 2 u kuciste)i samo hoce u tu zelenu.Ima li kakav nacin da mogu da spojim slusalice a da ne micem za zvucnike svaki put kada hocu da igram??

Mrkalj

Buduća legenda
Poruka
26.395
1577472111108.png

jolemisa

Elita
Poruka
15.054
Kupio sam novi racunar,spojio sam ga i zaista dobro radi.Zvucnici su mi genius i imaju kao iglu i usb da se spoje.Iglu sam spojio u kuciste u zelenu rupu,a usb u prvu slobodnu usb rupu.Zvucnici super rade.Ali kad hocu da igram igrice hocu da stavim slusalice ali nemam gdje.U zelenu rupicu mi je za zvucnik,a u ove ostale nece da radi(imam 2 u monitor i 2 u kuciste)i samo hoce u tu zelenu.Ima li kakav nacin da mogu da spojim slusalice a da ne micem za zvucnike svaki put kada hocu da igram??
zar nemas napred prednji panel za slusalice i mikrofon.Obicno su pored USB kontakta i audio kontakti

jolemisa

Elita
Poruka
15.054
Ispred imam samo 2 crne rupe kao za slusalice u koju ne rade i dvije za flesku ili usb i tu je dugme za paljenje kompa i restartovanje.To je to(gejmwrski je racunar)
E, Udji u Realtek Audio podesavanja,pa u Sound Manager,pa tu aktiviraj prednji panel.kada aktiviras prednji panel,neces moci cuti zvucnike,vec samo slusalica.Tako kad ti ne trebaju slusalice vratis komandu na staro i.Ako imas i na monitoru te kontakte,onda ti treba audio kablic,koji sa zelenog kontakta pozadi ide isto pozadi na monitor da bi povezao ton sa monitorom
6787079.jpg

Inace napred na Prednjem panelu,ako nisu u boji,onda ispod njih ima znak gde ide mikrofon,a gde slusalice.Ako ne vidis dobro.onda probaj kontakte bilo kojim redosledom,ako ne rade,onda zamenis mesta.Ne mozes nista da pokvaris.

Poslednja izmena:
stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.