Quantcast

Zvučnici rade ali ne rade?

jolemisa

Elita
Poruka
17.235
Treba u Sound Manageru sada da podesi.Ne moze u podesavanju da bude stereo,vec Quadraphonic,ili 5.1,jer sada audio kartica ima vise zvucnika.Mozda ce se desiti da samim podesavanjem sredi to,a moze se desiti i da moraju noviji drajveri za audio karticu,zbog dodavanja novih zvucnika.

Inspector

Aktivan član
Poruka
1.264
Malo sam u gužvi zbog posla pa nikako da sednem ko čovek i sve da isprobam. Ovo za podešavanja bi imalo smisla da nisam probao na obe kartice na tom kompu i na oba audio izlaza (imam integrisanu zvučnu ali imam i staru drugu zvučnu nakačenu na PCI na istom tom kompu). Prvo sam probao sa ovom koja je na PCI, svi ulazi sva podešavanja sa njenim drajverima sve kombinacije i bilo je to krčanje (efekti pogašeni, stavljeno na 2.0 sve, default podešavanja). Onda sam tu karticu ugasio na Disabled i upalio integrisanu koja je klasika Realtek kao i na većini kompova ali i tu se pojavio gotovo isti problem uz zanemarljivo bolji zvuk stim što to krčanje i brujanje takođe počinje čim se malo sve pojača baš je kao neki propali radio :roll: . Javljam rezultate nakon reinstaliranja celog sistema i ubacivanja najnovijih drajvera, to svakako ovih dana moram da uradim.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.