Quantcast

Zvoniće vam mrtvačka zvona: SPC zabranila pihtijadu u Rumenki

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Statler and Waldorf

Buduća legenda
Poruka
37.274
Marko moj deda je bio udbas a posle njega niko nije imao veze sa komunizmom niti ikakvom strankom sve do sada.
Komunizam i SFRJ su deo nase istorije , kao i Kraljevina koja je neslavno prosla kako je prosla...
Mnogi Srbi su bili komunisti, neces ti da sudis tim ljudima, to su bili normalni ljudi i voleli su Jugoslaviju.
Marko nismo svi isti, ti za promenu pokusaj normalno da se dopisujes sa drugima, mogli bi moderatori da ti skrenu paznju.
зар смо сумњали.

Commie

Legenda
Poruka
61.740
Ником ја не судим, ја само примећујем. Ало друже господине, немој да претиш модераторима јербо ме боле туки за њих и за банове, схватите већ једном да ваше гађење мог народа и његових традиција на интернету неће вратити комуњарску шугославију и друга титу, можете само да гадите у нади да неког то нервира. Мени је гушт да вам сапем истину у лице и покажем вам како ваш агитпроп не пије воду деценијама уназад. Забавни сте, мржња вас једе, а ја који нисам верник вам само досипам керозин да лепше и светлије горите у свом паклу.
Takvi kao ti i drzavu ne postuju, sto bi ovaj forum. Eto takve je Srbija " izrodila " generacije huligana i bitangi , u opstem haosu drzavne nemoci.

- - - - - - - - - -

зар смо сумњали.
Ja sam za razliku od vas iskren, a vi ?
Bajke i fore i fazoni.

Poruka
9.913
Takvi kao ti i drzavu ne postuju, sto bi ovaj forum. Eto takve je Srbija " izrodila " generacije huligana i bitangi , u opstem haosu drzavne nemoci.

- - - - - - - - - -

Bajke i fore i fazoni.
Sve poštena udbaška deca i unuci,idi begaj
Puna je Srbija vas ''poštenih'' udbaških sinova pa se zato i ne otvaraju arhive da se ne sazna koliko su vašim očevima krvave ruke!

Poslednja izmena:

Statler and Waldorf

Buduća legenda
Poruka
37.274
Kakvi preletaci, jesi li ti zdrav ?
Radili ljudi za drzavu, kao sto danas rade za BIA ... sta je to cudno, jbt kao da ste sa marsa pali...
Ne hvalim se ali i ne krijem, tako je kako je.
Ovde se mnogo pljuje po komunizmu , i ono sto je iistina i laz , e to ne treba dozvoliti, laz je laz a vi niste Veliki Srbi ako lazete i mislite da vas svi mrze, vi ste mali Srbi.
па види, Удба није била државна служба, него партијска тајна полиција која је служила за прогон политичких противника. то је био Титов Гестапо.

markojunk

Elita
Banovan
Poruka
21.583

- - - - - - - - - -

Bajke i fore i fazoni.
СФРЈ је изородила битанге и болеснике пуне мржње ка Србсом народу, ево ти си очити пример. Видео сам док сам био у бану да си покушао да Меморандум представиш као неки великосрПски пројекат. Без блама иако у том меморандуму нема ни речи о томе, а као покриће си са усташких сајтова качио неке мапе...да, искрено нас мрзиш, а то је једино за шта си и способан.Једноставно, то ти је домет, а знамо да је мржња производ страха. Што води до тога да си ти мали уплашени удбашки миш који гади и мрзи из страха.Зато су ти саборци исто као и твом деди усташе са форума, зато се у длаку слажеш са њима, зато и мрзиш СПЦ јер она памти ваша злодела.

Commie

Legenda
Poruka
61.740
па види, Удба није била државна служба, него партијска тајна полиција која је служила за прогон политичких противника. то је био Титов Гестапо.
Da se vratimo mi na temu posto ocigledno nije ti jasno sta znaci Drzavna bezbednost...

- - - - - - - - - -

СФРЈ је изородила битанге и болеснике пуне мржње ка Србсом народу, ево ти си очити пример. Видео сам док сам био у бану да си покушао да Меморандум представиш као неки великосрПски пројекат. Без блама иако у том меморандуму нема ни речи о томе, а као покриће си са усташких сајтова качио неке мапе...да, искрено нас мрзиш, а то је једино за шта си и способан.Једноставно, то ти је домет, а знамо да је мржња производ страха. Што води до тога да си ти мали уплашени удбашки миш који гади и мрзи из страха.Зато су ти саборци исто као и твом деди усташе са форума, зато се у длаку слажеш са њима, зато и мрзиш СПЦ јер она памти ваша злодела.
Srbi su prihvatili komunizam.
Pun si mrznje idi leci se.

Ne pomazu vam revizije, niti ce narod zaboraviti ko su bili izdajice :)
Zlocine su cinili svi, ne postoje dobrice u ratu, ali opet pšostoji pravda , ko pobedi on i presudi ovima koji su bili a drugoj strani - mislim da je to fer.

markojunk

Elita
Banovan
Poruka
21.583
Da se vratimo mi na temu posto ocigledno nije ti jasno sta znaci Drzavna bezbednost...

- - - - - - - - - -

Zlocine su cinili svi, ne postoje dobrice u ratu, ali opet pšostoji pravda , ko pobedi on i presudi ovima koji su bili a drugoj strani - mislim da je to fer.
Срби нису прихватили комунизам, живиш у делузији, пун си мржње и тупаве пропаганде. Иди крсти се и после исповеди своје грехе, Бог је велик и воли грешнике..

Statler and Waldorf

Buduća legenda
Poruka
37.274
Удба није била државна служба, него партијска тајна полиција. служила је за брутални прогон (а врло често и убиства) политичких неистомишљеника и очување комунистиче диктатуре. такве службе постојале су у свим тоталитарним системима, и немају никакве везе са службама какве постоје у демократским друштвима. погледај само данашњи сукоб председника Трампа и америчких безбедоносних агенција које му не дозвољавају да се меша у њихов рад. да ли је тако нешто било могуће код Хитлера, Стаљина и Тита? није. зашто није? зато што те службе нису служиле држави, него тоталитарном режиму. и чиниле су злочине за тај режим.

Poruka
9.913

- - - - - - - - - -

Kada se,jednog dana,daće dragi Bog,potpuno otvore udbaške arhive,videće srpski narod sa kakvom kugom je imao posla

markojunk

Elita
Banovan
Poruka
21.583
Јок море, треба да знају удбашка деца на шта су ударили. Ево примера, нека другови господа нађу сличан пример да им се неко диви као нама ови Швеђани:Шведски метал бенд Сабатон посветио је на новом албуму једну од песама, браниоцима Београда 1915. године, за шта им је као инспирација послужио говор који је српски мајор одржао пред битку за Београд у октобру 1915. године.
Они су синоћ имали прилику да по први пут ову песму изведу пред српском публиком у Београду. Ево како је то било..

jos_1_5ak

Iskusan
Poruka
6.695
O udbi danas naravno moze da prica ko sta hoce , ali je cinjenica da u ono vreme da bas zahvaljujuci toj udbi Beograd je bio jedna od najbezbednijih prestonica na svetu , inace udba je svoj rad intenzivirala tako da kazem nakon ubistva jugoslovenskog ambasadora Rolovica u Svedskoj, a da nije bilo te udbe (sta god neko o njoj mislio) Beograd a i ostali gradovi bi verovatno licili na danasnji Alep ili Bagdad.

Statler and Waldorf

Buduća legenda
Poruka
37.274
Da predlazem isto, tema je banovana pihtija ... ej bre pa to se nije radilo ni za vreme komunizma... Sta je sledece? Brojanje krvnih zrnaca?
да се разумемо, не смета вама то што је отказана пихтијада, него то што Црква има утицај на своје чланове.

Commie

Legenda
Poruka
61.740
O udbi danas naravno moze da prica ko sta hoce , ali je cinjenica da u ono vreme da bas zahvaljujuci toj udbi Beograd je bio jedna od najbezbednijih prestonica na svetu , inace udba je svoj rad intenzivirala tako da kazem nakon ubistva jugoslovenskog ambasadora Rolovica u Svedskoj, a da nije bilo te udbe (sta god neko o njoj mislio) Beograd a i ostali gradovi bi verovatno licili na danasnji Alep ili Bagdad.
:ok:

Pa njima i jesu cilj klimave sluzbe podlozne razno raznim aferama , vidi pominje lik Trampa i njihove sluzbe :zcepanje: kako su tu da ocuvaju red u drzavi :gace:

Sanovnik

Buduća legenda
Poruka
34.178
А знаш шта је усташа овде... да човек не поверује. Ено на ПДФ Религија, нас зову светосавском сектом, наказе.

Statler and Waldorf

Buduća legenda
Poruka
37.274
кажу и да је Хитлеров Берлин био најбезбеднија престоница Европе. и то захваљујући Гестапоу. наравно, безбедан за све осим за противнике режима. као и Титов Београд.

- - - - - - - - - -

i ja sam clan i plasim se tog banovanja ...
хришћанин треба да се плаши само свог греха.

Sanovnik

Buduća legenda
Poruka
34.178
Удба је убијала Србе. Чесстите, образване, часне и родољубиве. Удба је комнустичка секташка полиција, у наказној СФРЈ. Наказној тачно толико колико је била анти-српска.

Višnja V.

Poznat
Poruka
9.793
да се разумемо, не смета вама то што је отказана пихтијада, него то што Црква има утицај на своје чланове.
Jedino u šta i kome su Srbi verovali od Miliševića su vojska i crkva. Prvo su uništile demokrate, sad treba uništiti i ovo drugo. :D Neće im ni biti teško, ako uzmemo da je, npr pisanje na ovoj temi reprezentativni uzorak znanja i pismenosti, ende.

Poruka
9.913
кажу и да је Хитлеров Берлин био најбезбеднија престоница Европе. и то захваљујући Гестапоу. наравно, безбедан за све осим за противнике режима. као и Титов Београд.

- - - - - - - - - -

хришћанин треба да се плаши само свог греха.
A fašista musolini je totalno iskorenio mafiju u Italiji a to nam govori šta!?

markojunk

Elita
Banovan
Poruka
21.583
Јел ти мислиш да смо ми малоумни па да можеш да нам продаш овако нешто? Удба је убила 35 000 људи после рата, јел су они били сигурни, јел убиство тих људи чинило да се неко осећа сигурно?

Commie

Legenda
Poruka
61.740
Tu su negde titov socijalizam i spc po zabranama. Kod prvih nisi mogao da napreduješ u poslu ako si slavio slavu a drugima smetaju pihtije a ne smeta im Q6 i pedofilija.
Ali zar je moguce da postoje zabrane u demokratiji ? Gde je onda slatkoca u ovoj demokratiji ? :hahaha: sakrivena u kinder jaju :D

- - - - - - - - - -

Јел ти мислиш да смо ми малоумни па да можеш да нам продаш овако нешто? Удба је убила 35 000 људи после рата, јел су они били сигурни, јел убиство тих људи чинило да се неко осећа сигурно?
Vec ko zna koji put se pitas da li si malouman... zabrinjavajuce.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.