zvocanje

Metla na vestici

Zaslužan član
Poruka
118.199
sta mislite o zvocanju partneru ali u javnosti, pred njegoviom, vasim ili zajednickim prijateljima?

da se razumemo zvocanje je sastavni deo medjuljutskog odnosa:lol: al ne mora bas na vakom mestu

u poslednje vreme primecujem dosta parova koji jedni drugami zvocaju u javnosti i moram vam reci em izgleda ruzno i nekulturnu em kasnije snose posledice

za svaki slucaj:
zvocanje = kritikovanje...i sl

(ovo mnogo cesce rade zenski primerci vrste homo sapiens :mrgreen:)

ako je tema bila, sto kaze drug zazi, bas me briga :mrgreen:
 
Hahaha ... Eh' bome sam se i ja nagledala zvocala i zvocalica :)
A gle .. Jest nekulturno , al stash ' to smo mi BALKAN ZVOC :)

Talijani su najgori sto se toga tice ... ;)
 
nista onda ko ziv ko mrtav ;)
al metlo sad si me razocarala i kao kolega i kao komunista s ovom temom gde treba da zalimo jadne male muskarce :rtfm:

i bre pa ja reko da ja znam ovakve slucajeve a tema se odnosi na oba pola, pa vi udrite kako ko zna

sto bre sta im fali, bas su cakani :heart:

sto da pricam protiv kad cu posle sve jedno opet da naskacem na piiip :rumenko:
 
Mrzim zvocanje u javnosti,co'eku rijetko da i ovako zvocam,a u javnosti nikad....tako je i s njegove strane...al' su mi najjaci oni parovi shto raskidaju ili pokushavaju da se pomire na po ulice,kafica,itd...pa onda riba place i place i place....a to vidjam sve ceshce...
 
sta mislite o zvocanju partneru ali u javnosti, pred njegoviom, vasim ili zajednickim prijateljima?

da se razumemo zvocanje je sastavni deo medjuljutskog odnosa:lol: al ne mora bas na vakom mestu

u poslednje vreme primecujem dosta parova koji jedni drugami zvocaju u javnosti i moram vam reci em izgleda ruzno i nekulturnu em kasnije snose posledice

za svaki slucaj:
zvocanje = kritikovanje...i sl

(ovo mnogo cesce rade zenski primerci vrste homo sapiens :mrgreen:)

ako je tema bila, sto kaze drug zazi, bas me briga :mrgreen:

To znaci da je svet odavno puk'o.........ljudi vise nemaju tolerancije ,ni srama.......:think:
 

Back
Top