Zvezdina delegacija i novinari pretučeni u Zadru

fanstebre

Poznat
Poruka
7.925

Zvezdina delegacija i novinari pretučeni u Zadru​

https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2023&mm=11&dd=11&nav_id=2431867

Капетан Драган је једном приликом лепо објаснио ко су хрвати али данас, више него икад, има Срба идиота који се труде да их хрвати зготиве. Оваквих фанатичних усташоида међу њима је најмање али им се остала већина придружује (или стане по страни) кад крену на Србе, а до тада глуме космополитизам.

Хрватска држава не може да опстане без мржње према Србима. Просто не може, нема будућност ако није таква и што пре добар део нашег слуђеног и у појам убијеног народа то схвати биће боље за нас али кад нисмо схватили за 100 година изгледа нећемо никад.

Господин Костић је такође дао једно сликовито објашњење нашег односа са њима које могу да схвате и они са најнижим IQ:

А они са бар посечним IQ могу да прочитају књигу аутора Псуњског насталу 1944

Psunjski-HRVATI-U-SVETLOSTI-ISTORISKE-ISTINE_slika_O_24413057-removebg-preview.png

Ако до сада нису упознали хрвате ето у овој књизи могу да се упознају са свим врлинама тог витешког народа

Већина њих су кукавице које се паралишу кад је нека фрка па онда не реагују кад усташе нападају Србе тако да докле год постоји та фракција усташоида већина осталих хрвата неће да им стаје на пут.

Poslednja izmena:
.
Животиње!

Ономад су у Сплиту јурили ватерполисте, да се момак спасавао уласком у море.

Докле год се не обрачунају темељно са оваквим идиотима, са наше стране заслужују искључиво презир.

И дан данас лупају табле на којим је ћирилицом исписан назив државног органа, што је иначе њихова уставна и законска обавеза и они су беспомоћни да у крајњој линији одбране своју државу од оваквих идиота.

И да, хит су ми домаћи идиоти, сорошевци који оду на летовање тамо, па када се врате главни утисак им, "ништа нам се није десило"!

Па јбт, имаш десетак дана да се мало опустиш и проведеш са девојком, женом, породицом, пријатељима, а онда кренеш тамо где знаш да "нешто" може да вам се деси.

.

"Gde ste, četnici": Ovako je došlo do napada u Zadru – "lovili" Srbe kao životinje​

Košarkaški region bruji o skandalu u Zadru, gde su hrvatski huligani napali člana delegacije KK Crvena zvezda i dvojicu srpskih novinara.

IZVOR: B92 NEDELJA, 12.11.2023. | 08:40 -> 09:05

Podeli

Pedja Milosavljevic/STARSPORT

Prema navodima srpskih medija sa lica mesta, srpska ekspedicija bila je "pikirana" još prilikom sletanja na aerodromu.

Potom je došlo do dva vezana napada na dva različita mesta, a navodi se da je ovaj pir detaljno isplaniran i da su "Srbe lovili po Zadru kao životinje".

Najpre su huligani oko 18.30 došli do hotela gde su smešteni novinari i sačekali ih da izađu.

Maskirani napadači prišli su im rečima "Gde ste četnici?" i počeli da ih tuku naoružani palicama.

Pritom su im naneli ozbiljne povrede, o čemu smo već pisali.

Potom se na drugoj lokaciji desio novi napad, kada je meta bio član Upravnog odbora Crvene zvezde koji je bio u društvu prijatelja.

Žrtve su neko vreme provele u bolnici, a onda i u policiji, gde su dali izjave.

Postoje indicije da je taksista, koji je vozio novinare do hotela "odao" njihovu lokaciju napadačima, te će i on biti ispitan.

Još uvek je na snazi odluka da se meč igra u punoj dvorani "Krešimir Ćosić", a televizijski prenos obezbeđen je na televiziji B92.

https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2023&mm=11&dd=12&nav_id=2431904

Sta mislite zasto hrvatska drzava dozvoljava ovakve krvnicke napade na Srbe?

Zar je to politika Evropske Unije?

Za par meseci je sajam turizma u Beogradu. Pozivam sto veci broj srpskih gradjana da iskoriste priliku i uplate letovanje na hrvatskom, kamenom, primorju.

Cena letovanja je veca za prihvatljivih 20% nego u Spaniji. Aktivnosti su raznovrsne, izmedju ostalog je zagarantovano trcanje u vecernjim casovima, bezanje od razularene ustaske mase, raznovrsna mimika konobara, pisanje u tanjir corbe, pljuvanje u jelo, i moguce smestanje u banju na dugotrajan oporavak usled nanosenja teskih telesnih povreda.

"Gde ste, četnici": Ovako je došlo do napada u Zadru – "lovili" Srbe kao životinje​

Košarkaški region bruji o skandalu u Zadru, gde su hrvatski huligani napali člana delegacije KK Crvena zvezda i dvojicu srpskih novinara.

IZVOR: B92 NEDELJA, 12.11.2023. | 08:40 -> 09:05

Podeli

Pedja Milosavljevic/STARSPORT

Prema navodima srpskih medija sa lica mesta, srpska ekspedicija bila je "pikirana" još prilikom sletanja na aerodromu.

Potom je došlo do dva vezana napada na dva različita mesta, a navodi se da je ovaj pir detaljno isplaniran i da su "Srbe lovili po Zadru kao životinje".

Najpre su huligani oko 18.30 došli do hotela gde su smešteni novinari i sačekali ih da izađu.

Maskirani napadači prišli su im rečima "Gde ste četnici?" i počeli da ih tuku naoružani palicama.

Pritom su im naneli ozbiljne povrede, o čemu smo već pisali.

Potom se na drugoj lokaciji desio novi napad, kada je meta bio član Upravnog odbora Crvene zvezde koji je bio u društvu prijatelja.

Žrtve su neko vreme provele u bolnici, a onda i u policiji, gde su dali izjave.

Postoje indicije da je taksista, koji je vozio novinare do hotela "odao" njihovu lokaciju napadačima, te će i on biti ispitan.

Još uvek je na snazi odluka da se meč igra u punoj dvorani "Krešimir Ćosić", a televizijski prenos obezbeđen je na televiziji B92.

https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2023&mm=11&dd=12&nav_id=2431904

Sta mislite zasto hrvatska drzava dozvoljava ovakve krvnicke napade na Srbe?

Zar je to politika Evropske Unije?

Za par meseci je sajam turizma u Beogradu. Pozivam sto veci broj srpskih gradjana da iskoriste priliku i uplateletovanje na hrvatskom, kamenom, primorju.

Cena letovanja je veca za prihvatljivih 20% nego u Spaniji. Aktivnosti su raznovrsne, izmedju ostalog je zagarantovano trcanje u vecernjim casovima, bezanje od razularene ustaske mase, raznovrsna mimika konobara i moguce smestanje u banju na dugotrajan oporavak usled nanosenja teskih telesnih povreda.
Jeste, ali ja ne razumem taj naš sadomazohizam. Zašto mi moramo da idemo tamo?

Ако један дан будемо морали да идемо у хрватску онда нека то буде с мора

Организовати лигу са грцима и ЦГ и то је то. Превазишли смо АБА лигу, ем није више та конкуренција ем долазимо у овакве ситуације

Poslednja izmena:
Jeste, ali ja ne razumem taj naš sadomazohizam. Zašto mi moramo da idemo tamo?
Зато што неко хоће се игра Југославије.
Овај -Комшија- рецимо коме смета само СРБСКИ НАЦИОНАЛИЗАМ, а сви остали су жртве ВЕЛИКЕ СРБИЈЕ :D

И уместо да се тај реметилачки фактор БАНУЈЕ ЗАУВЕК,
Ми смо и даље приморани да читамо његова баљезгања,јеубо га туђман и стане доланц.

Овај -Комшија- рецимо коме смета само СРБСКИ НАЦИОНАЛИЗАМ, а сви остали су жртве ВЕЛИКЕ СРБИЈЕ :D

Ми смо и даље приморани да читамо његова баљезгања,јеубо га туђман и стане доланц.

Стара западњачка тактика - Србима гуши национализам, а свима около потпаљуј и подржавај.

komšija ima veću zaštitu nego beli medved. :D

I drugima se daje blagoslov za to.
Непрестани психолошки рат против Срба. Непрестано наметање кривице Србима и улога жртве за све друге тако да шта год да ураде они имају оправдање из те позиције жртве.

Tuđman je lepo rekao Hrvatska Hrvatima može nekoliko manjina samo da zadovoljimo EU. Tako treba i mi da uradimo.
Трбухозборац ватикана. Он је само изговорио оно што је ватикан мислио и планирао.

Гади ми се све око Ц.звезде али бих волео да данас покажу карактер и разнесу их као Ђоковић што то ради редовно западњачким нацистима. Треба да их натерамо да они одступе из АБА лиге и да цео тај систем преместимо за нас и Грчку ако код њих постоји воља за тим.

Трбухозборац ватикана. Он је само изговорио оно што је ватикан мислио и планирао.

Гади ми се све око Ц.звезде али бих волео да данас покажу карактер и разнесу их као Ђоковић што то ради редовно западњачким нацистима. Треба да их натерамо да они одступе из АБА лиге и да цео тај систем преместимо за нас и Грчку ако код њих постоји воља за тим.
Ko ima pare ,taj organizuje takmicenja i pravi profit.
Ko nema pare, moze da organizuje amaterska takmicenja.

Dokle god su živi jugosloveni i ovi što su zaluđeni bratsvom i jedinstvom ne možemo napred.

Back