Zvezde Granda

Sad ce da valjda da nauci... mada mi je to nesto sumnjivo... mozda bi casovi pomogli :per:
Gospode, ja napisem post dugacak skoro celu yebanu stranu i normalno da se nadje koja greska jer u momentu inspiracije njihovom gluposcu nemam vremena da pazim da li je gramaticki tacno,a tek da korigujem ne pada mi ni na pamet, a ovi retardi nisu u stanju da jednu jedinu recenicu napisu ljudski i kako valja.BEDA,NEMOC,OCAJ......:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf::rotf::rotf:
 

Dobra stara vremena :hahaha::mrgreen::hahaha::mrgreen::hahaha:

BTW, najjaci mi je ovaj komentar za spot :

ladydenija (3 weeks ago)

Pre lepa pesma Ti imas veliku srceu da ti Pevacicu Suzana jovanovic da si se sa njom udala. Veliki pozdrav za Sale


:rotf::rotf::rotf:
 
Gospode, ja napisem post dugacak skoro celu yebanu stranu i normalno da se nadje koja greska jer u momentu inspiracije njihovom gluposcu nemam vremena da pazim da li je gramaticki tacno,a tek da korigujem ne pada mi ni na pamet, a ovi retardi nisu u stanju da jednu jedinu recenicu napisu ljudski i kako valja.BEDA,NEMOC,OCAJ......:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf::rotf::rotf:

Da, da... pazi ti za svaki slucaj...da se ne blamiras :rotf: :rotf:
 
DOBAR TI NICK,RETARDIRAN SKORO ISTO KAO I TVOJ SMISAO ZA HUMOR...Volis da sapuces,plasis se da ces probuditi komsije? Ima mesta u vecerasnjem poglavlju i za tebe.Uzivaj dok mozes:hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf::rotf:

Mali, mislim da je doslo vreme da sredis hormone.
Ti si za mene niko i nista, pa da pricas o drugima.
Baci pogled na sebe, kupi ogledalo, ako nemas.
Ako ti nedostaje novac, uplaticu ti na racun.
Delujes previse jadno, bedno i prostodusno.
Prosto mi te je zao.
A ako neces ogledalo, onda lepo skupi kintu za pistolj,
prosviraj sebi supljuglavu glavicu i sacuvaj nas svojih ubedjenja.
Nikome neces nedostajati.
I kada sledeci put uzmes za shodno da komentarises tudje avatare ili nick-ove, bolje razmisli, tudji ce da ispravljaju svoje greske, a ti nastavljaj da zmuris na svoje.

Toliko od mene. Shvati ovo kao dobronameran savet.
 
Poslednja izmena:
Да ли овде залута неки модератор... или су и они дигли руке? :roll:

Сајбер вештац, или како се већ викаш, ко теби дрма кавез? :evil:
 
Poslednja izmena:
Mali, mislim da je doslo vreme da sredis hormone.
Ti si za mene niko i nista, pa da pricas o drugima.
Baci pogled na sebe, kupi ogledalo, ako nemas.
Ako ti nedostaje novac, uplaticu ti na racun.
Delujes previse jadno, bedno i prostodusno.
Prosto mi te je zao.
A ako neces ogledalo, onda lepo skupi kintu za pistolj,
prosviraj sebi supljuglavu glavicu i sacuvaj nas svojih ubedjenja.
Nikome neces nedostajati.
I kada sledeci put uzmes za shodno da komentarises tudje avatare ili nick-ove, bolje razmisli, tudji ce da ispravljaju svoje greske, a ti nastavljaj da zmuris na svoje.

Toliko od mene. Shvati ovo kao dobronameran savet.
:hahaha::hahaha::hahaha: Nesrecnice zasto odgovaras na moje repliciranje Night Whisperer-u? Da nisi njegov stariji burazer pa ces sada da mi pretis sa drugarima iz VII1?Da ti nije Night Whisperer decko?
:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha: :hahaha::hahaha::hahaha: Ko god da si evo odmah ces uzickati reputaciju od mene za tako "dubokoumnu" misao :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:Ako ti je do sredjivanja hormona postoje klinike za to. :hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf::rotf:.Sto se para tice, pa celu godinu da rmbas neces skupiti dovoljno koliko vredi moj televizor. Hvala na savetu za oruzije, a zasto ga pominjes to samo ti i tvoj lekar znate? Ti mora da si mnogo strasan kada izadjes u grad,a mama te ne drzi za ruku,m?
:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha: Dve blage ti nemas rodjace o meni, a kada bi imao pokrio bi se usima i odvukao negde da caskas sa svojim drugarima. Inace obozavam da zayebavam sabanske budale,a ako si sebe pronasao u njima tim bolje,jedan mentol vise za ubijanje vremena :per: Mozda si nervozni fan Harija Potera,ko to zna?:hahaha::hahaha::hahaha:Kako god,mesto u prici ti je zagarantovano. Tvoj lik ulazi u trecem poglavlju :mrgreen:

P.S.
Upravo ti dadoh reputaciju. "Evo baksis bedo"
:hahaha:
 
Poslednja izmena:

Back
Top