Zvezde Granda


a443580561dd85.jpg

Moze slika?:D
 
Kad malo bolje razmislim trebao bih osnovati klub ................Suspiria i Overkill idu u onaj veci kavez,malo vise su emotivniji, a verujem da ce se bas lepo druziti.

-glagol trebati - oblik trebao bih je pogresan

-malo vise emotivniji?!!!!
emotivan
emotivniji
.....


Jeli istina da na start up-u prilikom …

Pise se je li

. .Pa ipak jedva si zivu glavu te veceri izvukao,turcin je bio jak kao medved,
Turcin se pise velikim slovom

Secasli se sta je sve bilo kada si se one davne veceri krisom ustao i prikopcao kamericu, te otisao na onaj cudni sajt sa golim ljudima?

Secas li se…ccc


Predpostavljam da jeste…

Pretpostavljam…ccc

Predpostavljam da si u vremenu odrzavanja Monsters Of Rock-a u Moskvi ……

Opet on…utuvi u glavu da je pretpostavljam


Da bi ste pomno mogli pratiti sve sto cu u buduce pisati prvenstveno………


Kaze se -biste

I ubuduce


Zasto bih to trebao znati,pa necu ja da te zenim!?! Tu je]
Opet on- bih trebao…ccc
.Cak sta vise smatrala je da joj je to i bilo presudno da majka napokon prelomi i odluci se bas za tu lokaciju. …………..

Cak sta vise?
Ili cak ili sta vise
Ne ide zajedno


JAKO OBECAVAM DA CE BITI LEPSE I BOLJE NEGO PREDHODNO...;


Prethodno…..


Nisam procitala ni pola ali ne mogu vise stvarno,sve bljuvotine same
ovo mi je dovoljno

prestani da govoris ljudima da su nepismeni
 
@CYBERVRAC
Mnogo s*res...
Bolje ti je da i dalje mesecaris. Slusaj i dalje onog pedera Dzeksona i mastaj da te miluje u Neverlandu:D:hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf::rotf:

moonwalker 92
is a HIStory fan :)
Aktivan član
Učlanjen: 11.08.2008.
Pol: muški
Lokacija: Ranch Neverland
Poruke: 1.046
Tekstova u blogu: 1
Re: Michael Jackson
Citat:Original postavio lazar-spasa:
"TUGA I JAD.
TUGA I JAD.
TUGA I JAD.
TUGA I JAD.
TUGA I JAD"
"Mogu zamisliti kakav si ti,kad se osjecas dovoljno kompetentnim da prokomentarises Michael Jacksona"
Replicirao si coveku vrhunski i dubokoumno te hrabro stao u odbranu svoga idola

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf::rotf::rotf:
 
Poslednja izmena:
Bvssv,drago mi je da sam dobio na pokon jos jedno zamorce. Jako si se primila...NEPISMENI STE :hahaha:NEPISMENI :hahaha:NEPISMENI :hahaha:A TEK CU VAS RAZBITI OD ZAYEBAVANJA :per::hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf::rotf: Samo tako nastavi,volim to hvatanje za slamku...OCAJ,JAD,BEDA.:hahaha::hahaha::hahaha:
danas, 02:11
bvssv
Zainteresovan član
Učlanjen: 10.02.2009.
Pol: ženski
Poruke: 242
Re: BEOVIZIJA I EVROVIZIJA 2009
"ovaj iz Norveske ja tako sladak, malo me podseca na Harija Potera":hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf::rotf::rotf:Boze....:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
Takvi poput tebe daju mi motivaciju da budem jos kreativniji. Bravo Medrano :per::hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf::rotf:

pd2284136.jpg

:klap::klap::klap::klap::klap::klap:
 
Poslednja izmena:
Bvssv,drago mi je da sam dobio na pokon jos jedno zamorce. Jako si se primila...NEPISMENI STE :hahaha:NEPISMENI :hahaha:NEPISMENI :hahaha:A TEK CU VAS RAZBITI OD ZAYEBAVANJA :per::hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf::rotf: Samo tako nastavi,volim to hvatanje za slamku...OCAJ,JAD,BEDA.:hahaha::hahaha::hahaha:
danas, 02:11
bvssv
Zainteresovan član
Učlanjen: 10.02.2009.
Pol: ženski
Poruke: 242
Re: BEOVIZIJA I EVROVIZIJA 2009
"ovaj iz Norveske ja tako sladak, malo me podseca na Harija Potera":hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf::rotf::rotf:Boze....:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
Takvi poput tebe daju mi motivaciju da budem jos kreativniji. Bravo Medrano :per::hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf::rotf:

:klap::klap::klap::klap::klap::klap:

kakve veze ima Hari Poter sa tim sto si ti nepismen:per:?


a sad te stavljam na ignore, od tvojih vristecih postova me oci zabolele:manikir:

pozdravljam te:cmok2:
 
Poslednja izmena:
3
PROJEKT VESTICA IZ POSELA
Inspired by Gejnach,Suspiria,Audia,Jekana,Night Whisperer,Moonwalker,bvssv & others
BlairWitch.jpg


-Velika Svestenice,mislim da se nesto pomera u granju malo dalje odavde? Promuca Geynach.Ove njegove reci trgnuse Suspiriu,Audiu i Jekanu iz transa u kome su se sve do tog trena nalazile.
-Imas pravo bedo,neko je zaista tamo.Mozda je neprijatelj? Prosapta ona i sada je svu paznju usmerila ka gustisu nedaleko od njih.Pucketanje i pomeranje granja odavalo je necije prisustvo ali buduci da je tmina obavila citav predeo nije joj polazilo za rukom da uoci ista vise do samo nejasne konture nekakvog grbavog i dlakavog stvorenja koje se ocigledno skrivalo iz velikog drveta.
-Izadji i pokazi se ma ko da si inace ces osetiti moc Granda na svojoj kozi,tako mi Mitrosofta!!! Uzviknu napokon Suspiria.
-Ja...biti...prijatelj....Gulp...Gulp...Ne ciniti jadnom Moonwalkeru nikakvo zlo....Moonwalker ne hteti da cini zlo vama...Gulp...Gulp..- Hrapavi unjkavi glas ubrzo je dopro do Suspirie i ostalih.
-Mozda je trik,treba biti oprezan!?-Prozbori bojazljivo Audia i stegnu granu jos jace rukama.
-Ne budali,zar i sama ne osecas sabansku energiju toga bica.Sreca nasa da nemas gramofon pri ruci,sigurno bi zahtevala da upitas svoje ploce sta nam je sada najbolje ciniti?- Odbrusi joj cinicno Geynach trudeci se da i sam sto bolje nazre tajanstveno oblicje skrito u senkama. Tange su ga zuljale i to ga je bas nerviralo.
-Da, svakako je jedan od nas, mada mi nije jasno sta trazi ovde?- Audia se potrudila da ignorise ovu njegovu opasku,sada nije bilo ni mesto,a ni vreme da se upusta u novi sukob sa tim polu-muskarcem.Lagano se pridigla kao i ostali i spustila granu pokraj nogu ali ju je za svaki slucaj ipak drzala na dohvat ruke.
-Dobro Moonwalkeru...Naka bi ti Zvezde Granda obasjale put u mrkloj noci ovoj...a rec bozanskog Mitrosofta vodila kroz njenu tminu.Izadji i pridruzi nam se.- Odjeknu Suspirijin glas i ona mahnu rukom u pravcu oblicja.
Nepun minut nakon toga senka se pokrenu i cudnovato bice napokon iskoraci ispred njih.Buduci da se pun mesec vec pojavio na nebu, sada su svi sablaznuto gledali u pravcu tog stvorenja koje je sebe nazivalo Moonwalkerom.Taj stvor bio je nesto nalik mesavini vuka,coveka i Mitra Mirica. Na pojedinim mestima na telu gde mu je dlaka bila redja mogao se nazreti sasvim jasan ciganski pigment koze ali prisutne je najvise zbunjivalo to sto je na odredjenim mestima takodje bila i vrlo bela,kao da je neko poprskao varikinu po njemu.Pa ipak njegov nos je bio najogavnija stvar koja je odmah zapala za oko svakom od prisutnih.Nedostajao mu je vrh nosa, bas kao i onoj nakazi od Michaela Jacksona,te je nosio plasticni umetak koji koriste klovnovi.
Veseli cijuk i neartikulisano kikotanje koje je dopiralo iz Jekaninih usta i nacin na koji je prevrtala svojim ocima dao je svima do znanja da joj se Moonwalker izrazito dopada. Podsecao ju je na cuvenog Rudolfa, zbog crvenog nosa, koga je jednom davno videla na nekoj slici upregnutog u Deda Mrazove saonice.Istini za volju vrlo brzo slika je bila bacena i umesto nje ubuduce ju je sa zida gledao nasmeseni lik Sase Popovica ali secanje na Rudolfa ipak je ostalo na svu srecu zaglavljeno u nekoj od umirucih ganglija unutar njenog mozga.

-Kako romanticno,svidja joj se.- Raznezeno prozbori Geynach obracajuci se Suspiriji.
-Da,dobro je,nadam se da ce se spariti i tako produziti nasu vrstu."Mnozite se i neka porod vas gmize i preplavi Srbiju" To je jedna od deset zapovesti koju je Prorok Sasa Matic doneo sa vrha Lovcena i potom procitao okupljenima na prelu zeleci da podeli sa njima sta mu je receno kada mu se Gospod Mitrosoft te daleke veceri obratio.- Zadovoljno prozbori ona pomazivsi Jekanu po glavi.
-Ali zar on nije sle..- Zbunjeno htede reci Geynach ali ga Suspirijina cuska preko usta iznenadno zaustavi u nameri da dovrsi svoje pitanje.
-Kus pseto,to su stvari koje ti nikada neces razumeti!-Ljutito rece ona.
Geynach pokunjeno odstupi korak unazad i sada je iako uvredjen i zbunjen ipak opet znatizeljno gledao u pravcu Moonwalkera koji se postepeno i bojazljivo priblizavao druzini korak po korak.

-Moonwalker...Gulp...Gulp...zeli nesto pitati Suspiriu...Gulp...Gulp...- Oglasi se ubrzo jadno stvorenje.
-Pitaj slobodno cudni stvore?...Ne plasi se,mi smo prijatelji.-Uzvrati mu ona ljubopitljivo ga gledajuci.
-Moonwalker ne biti ovde sam...Moonwalker imati drug....drug cekati skriven..drug se jos vise plasiti...Ljudi iz sela ga juriti unaokolo bas kao i jadnog Moonwalker....Gulp...Gulp- Ove Moonwalkerove reci izazvase komesanje medju Audiom i Gejnachom,a Suspiria je ipak i dalje zadrzala prisebnost.
-Nisi sam?-Prozbori tiho ona.
-Gulp...Gulp...Ne, Moonwalker biti ovde sa drug...bas kao sto i kazati dobroj gospi...Gulp...Gulp.- Rece stvorenje.
-Zasto su ga mestani jurili?To su prijatni cobani i dobri vernici,postuju Tomu Zdravkovica,neka bi mu ime bilo bezbroj puta blagosloveno, svojim sam ocima videla kasete u birtiji.- Zbunjeno rece Audia.
-Moj drug...Gulp...Gulp...on sebe zvati Nocni Saptac...Night Whisperer...on voleti deca bas kao i ja....voleti i previse....Gulp...Gulp...On saptati deca od mestani razne stvari...Gulp...Gulp...deca plakati...mestanima se to ne svidelo...oni juriti Saptac sa motka i vila,a juriti i jadni Moonwalker....Gulp...Gulp...- Snuzdeno rece stvorenje.
-Jos jedan nalik tebi.-Prosapta tiho Suspiria Geynachu trudeci se da to ne cuje Moonwalker. Geynachove oci bljesnuse usled samo njemu znanih misli.
-Kako god... Neka tvoj prijatelj takodje izadje na videlo i predstavi se svima nama! Sada kada svi znamo da je i on ovde nema vise poente da se i dalje skriva.Nista mu se nazao nece dogoditi.Nasa religija podrzava spajanje staraca i dece.Imamo cak i poseban program,a i red sestara Sponzorusa i brace Sponzora.Neka je slavljeno ime Uzvisenog Prvosvestenika Sase Popovica sto nam je dao i tu radost zivota.- Uzviknu Suspiria i drhtaj joj prodje telom od pomena Prvosvestenikovog imena.
-Neka je slavljeno!-Uzviknuse Audia i Gejnach u glas.
-Slavljeno!- Oglasi se cak i malena Jekana.
-DEO 1-
 
kakve veze ima Hari Poter sa tim sto si ti nepismen:per:?


a sad te stavljama na ignore, od tvojih vristecih postove me oci zabolele:manikir:

pozdravljam te:cmok2:
Uh,sada sam se bas rasplakao....Jos jedna sabanka ode u zaborav, zastitnik je posrnuo :hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf::rotf: Srecan ti put :cmok2:

Ah,sada tek kapiram da si zapravo ti ona nesrecnica koja na onom bolesnom forumu podrske onom klipanu Darku Lazicu o kojem mi je wujaymarkoff pisao koristi nick Harry Potter:hahaha::hahaha::hahaha:

"Ko je trenutno na forumu:

Imamo 2 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 2 Gosta
Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 9 dana 9/5/2009, 9:44 pm

Registrovanih korisnika: Nema
Članovi konektira za zadnih 24 sati: MaLa, _andrijana_

Nijedan član ne slavi svoj rođendan danas:
Članovi slavijući njihov rođendan za 7 iduća dana: dunja97 (16), Harry_Potter (31), Ivanna94 (15), Salem (24)"

Sta ima novo u Hogsworthu,kako su Harry i ekipa,zar se TV STINK gleda i tamo,cujem da ce i Mitar Miric da drzi casove?Pozdravi nam drugare i obavezno da pobedis u igri sa metlom,a pehar da odneses Zeljku Mitrovicu.:hahaha::hahaha::hahaha:
:hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf::rotf::rotf:
 
Poslednja izmena:
-glagol trebati - oblik trebao bih je pogresan

-malo vise emotivniji?!!!!
emotivan
emotivniji
.....




Pise se je li


Turcin se pise velikim slovom



Secas li se…ccc




Pretpostavljam…ccc



Opet on…utuvi u glavu da je pretpostavljam




Kaze se -biste

I ubuduce



Opet on- bih trebao…ccc


Cak sta vise?
Ili cak ili sta vise
Ne ide zajedno




Prethodno…..


Nisam procitala ni pola ali ne mogu vise stvarno,sve bljuvotine same
ovo mi je dovoljno

prestani da govoris ljudima da su nepismeni

Sad ce da valjda da nauci... mada mi je to nesto sumnjivo... mozda bi casovi pomogli :per:
 
Zvezde Granda je emisija koja se gleda sirom sveta. Da ne bi sve ostalo na praznim recimo evo dokaza crno na belo, preuzeta poruka sa foruma zvezda granda :mrgreen:

Zdravo ja sam iz Makedonije,mi ovde puno gledamo ZG i ja licno navijam za Darko Lazic,a inace u makedoniji najvecu publiku ima Jovan kojeg mrzim :evil:

:vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet:
 

Back
Top