Zvezda - Roma

E ako ne zgazimo ta gov*a onda pocinjem da igram sah. Treba da pogledaju kako ih je Galata izvacarila ko mlade majmune...ono u Rimu na 0:0.....toliko su se valjali po terenu, da su ovi odlepili i poceli da size i naravno popusili. :lol:
 
Pa ako su pametni i igraju takticki da ovde pobede sa 1:0 a tamo ko turci da odigraju nereseno sa svim pozoristem i cirkusom na terenu, onda ce ovi da ga puse. Ma sta da idem, da se posmrzavamo ko pitchke. Sednes gledas na satelitu ko covek i pijes Guiness.. :lol:
 
nensi811:
a sta fali da se kupi kod tapkarosa,kad ste svi toliki cigani dajte i tri puta vise samo da je gledate.zar to nije poenta voljenj zvezde? :idea:
Ne sinak ili cero? Sta god da si!
Niko nece nenormalnom cenom tapkane karte da ucenjuje moju ljubav prema klubu. To sam ja rekao sebi pre 2-3 godine i ne kupujem karte kod tapkarosa. Osima ako nije po ceni.
Znaci niko ne moze parama da ucenjuje i procenjuje moju ljubav prema klubu. Ljubav prema klubu se dokazuje tako sto ces u nedelju (posle Rome) da odes na Marakanu i da gledas Zvezdu kako igra sa nekim pacerim tj. ove nedelje sa Hajdukom iz Kule.
Ja necu da gledam Romu,jer nisam uspeo da nabavim kartu,cak ni preko Joksimovica mog odlicnog druga iz detinjstva,jer sam ga tek danas zvao. I mnogo mi se izvinuo,ali nema sanse da nabavim sever. Ja sa druge tribine ne gledam i uvek ulazim na ulaz br.10.
Ipak,ja cu da budem u nedelju na Marakani protiv Hajduka i navijacu iz sveg SRCA.
Mislim da Zvezda dobija ovu utakmicu. Zasto?
Evo za kladionicare,neka malo rizikuju. Trener Rome Spaleti je odlican prijatelj sa Zengom. Cak su ga i novinari nesto prozivali u vezi toga kada je skoro bio u Italiji.
E sad...Roma ce verovatno da igra,bez Totija,Kivua,Tomazija,Mansinija,Bova...i jos nekoliko igraca...mada i ovo je puno.
U slucaju da Bazel i Tromzo odigraju X ...Tromzu je to poslednja utakmica i imace 4 boda. Bazel takodje 4 i gostuje poslednje kolo Romi,a Zvezda pobedi Romu,a kasnije i Strazbur ,koji je vec prosao dalje, onda se desava sledece. Zvezda bi imala 6 bodova i Roma bi trebala da pobedi Bazel kod kuce (Bazel je truba ekipa) i onda dalje idu Strazbur,Roma i Zvezda.
Zar mislite da Spaleti nece da ucini svom prijatelju? Ali sve to radi ako Bazel i Tromzo odigraju X.
 
Na DSF-u (ko ima kablovsku ili satelitsku) ima direktan prenos :)

Thursday, 1st dec., 18,00 o'clock
Levski Sofia - Oly. Marseille LIVE
Kommentator: Thomas's gentleman man

Thursday, 1st dec., 20,20 o'clock
Red star Belgrade - AS Rome &
siktas Istanbul - zenith pc. Petersburg (conference of left VE)
Kommentatoren:
Uwe Morawe (Belgrade - Rome)
Markus Goetz (Istanbul - pc. Petersb.)
 

Back
Top