Zvanično počeo Evroprajd, zastave ispred Palate Srbija, kuma Prajda Sajsi MC

Ateista1

Iskusan
Poruka
6.541
После колапса руске војске код Харкова, изгледа да нам преии и слом породичних вредности у Београду. Специјалци ЛГБТ јединица помогнути добровољцима из НАТО земаља незадрживо пенетрирају у центар Београда. Чека се да Путин преломи шта даље.
Saće na Obavesti me.com ovolki naslov:

ŠOK! PUTIN ISPALIO KINŽALE NA BEOGRAD?! KADIROV ZAGRMEO: UBI ZAKOLJI DA DERPE NE POSTOJI!

Poruka
7.373
P*ederska je tuga pregolema
puca guza Vazelina nema.

Bolje rat
nego Prajd!

Bolje grob
nego majmunske boginje!
E i odtebe nesto pametno.
putin-clap.gif

Poruka
7.373
Ovo je glupost.
Zafrkva AV i EU i Srbiju, šta su se koji đavo i prijavljivali i davali državne garancije, bolidi.....

a ako su se več prijavili i namestili nas da dobijemo šetnju gejeva onda to treba da uradimo kako treba kako je grad obećao.
a ne ovAKo oće kaki, neće kaki!!!
Pa sta ce bit' sad? Hocel globopederski paradirat' il' nece? Ubi me neizdrž da saznam jbg

Poruka
7.373
hehe nemam pojma...:mrgreen:

samo me nervira ova nepotrebna frka koju je sama vlast bez veze napravila.
Kakve se frke prave po ovoj,zadnjih godina, debilnoj eu od strane vlasti to dole je cica maca ako vjerujes.
Znas,nije problem taj prajd toliko.Bar meni.Problem jeste 7 dana.
Trebaloe juce valjda da krenu u ponosne pohode al slabo nesto.Mozda jos pristizu pa kad se skupe i onda navale...uhh :lol:

Č

Čudna situacija

Gost
Kolika se frka pravi oko neke gluposti. Ne znam šta je bezveznije - sam taj prajd, koji je danas više egzibicionistički šou nego neka ozbiljna demonstracija za prava određene zajednice, forsiranje te šetnje i gde ih hoće i gde ih neće (nametanje vrednosti drugima po svaku cenu), drama koja se pravi od događaja... Umesto da su ih pustili da prošetaju i skinu ih s vrata - sa što manje medijske pažnje, oni histerišu oko toga već mesec dana. Mi stvarno nemamo važnijih briga u životu, a izgleda ni ti što paradiraju. Svima je sve potaman.

cronnin

Veoma poznat
Moderator
Poruka
11.915
Kolika se frka pravi oko neke gluposti.

Уопште није глупост. Ту параду финансирају и организују стране обавештајнe службе са одређеном сврхом.

Poslednja izmena:

RIA77

Poznat
Poruka
8.658
Kolika se frka pravi oko neke gluposti. Ne znam šta je bezveznije - sam taj prajd, koji je danas više egzibicionistički šou nego neka ozbiljna demonstracija za prava određene zajednice, forsiranje te šetnje i gde ih hoće i gde ih neće (nametanje vrednosti drugima po svaku cenu), drama koja se pravi od događaja... Umesto da su ih pustili da prošetaju i skinu ih s vrata - sa što manje medijske pažnje, oni histerišu oko toga već mesec dana.
Прво је био дан шетње, сада имамо недељу прајда, па прајд инфо пулт.
Имамо књиге за предшколце о хомосексуалцима, а имамо и промовисање хомосексуализма у школама као ваннаставну активност коју организује црвени крст.
Ако кренемо да све игноришемо, пробудићемо се у туђем свету једног јутра.

ves.bole

Poznat
Poruka
7.063
Dokle ide vaša boleščina, pre biste da se bezraložno gine nego da se neko prošeta ulicom

Lečite se, majmuni defektni
Tako je, bravo.
Pustite nedefektne "osobe" da šetaju ulicama i da pokažu koje su prave vrednosti i za šta vredi ginuti.

Btw, ja kao defektan, nikad nisam shvatio kako se razmnožavaju te normalne "osobe"?
Jel možete vi nedefektni da me prosvetlite?

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.