Zvanicni podaci o korona virusu i velika nelogicnost

izuzetan

Aktivan član
Poruka
1.518
Prema zvanicnim podacima a koji se prezentuju i na wikipediji na stranici WIKIPEDIA moze se videti da je ukupni broj detektovano zarazenih od pocetka do danas 629 388, a broj preminulih 5 579. E sad naucno je dokazano da 85% zarazenih nema nikakve simptome tako da i nezna da su zarazeni. I sad obzirom da 85% koji obole od korone apsolutno nema nikakve simptome to znaci da je ovaj broj od 629 388 zapravo samo 15% od ukupnog broja koji su dosli u kontakt sa virusom. To znaci da je ukupan broj ljudi koji su se zarazili koronom u Srbiji 3 566 532. E sad kad znamo ukupan broj zarazenih mozemo lako izracunati smrtnost i ona iznosi 0.156 !!

U prevodu da bi svi razumeli umre 1 covek na 640 zarazenih.


Moje pitanje glasi ako je takva mala smrtnost da li je onda pandemija lazirana ?? Naravno da jeste, pandemija je totalno izmisljena i lazirana jer pandemija nije kad umre jedan na 640 zarazenih vec je pandemija ako je smrtnost 10 ili 20, 30 na 100 zarazenih i plus ako se virus lako prenosi!!! Ok taj uslov da se virus lako prenosi je ispunjen ali nikako nije ispunjen uslov da je smrtnost velika.

Obzirom da sam dokazao da je pandemija lazirana i da ne postoji dolazimo do sledeceg pitanja a to je ko je i zasto izmislio pandemiju?

Da li moze neka drzava da izmisli i lazira pandemiju? NE MOZE!!! Da li moze neka multinacionalna kompanije da izmisli pandemiju?? NE MOZE !!! Ko moze? Mogu samo oni koji komanduju svim vladama sveta, koji komanduju svim svetskim organizacijama, koji drze sve kljucne i najvece medije na svetu, ko drzi svetsku zdravstvenu organizaciju, ko poseduje sve multinacionalne kompanije na svetu i ko poseduje sve banke na svetu. Dakle oni koji drze 95% svetskog bogatstva. A ko su ti? To su ljudi koji su organizatori i vodje bilderberg grupe.

Sada kad sam pokazao ko je tvorac lazne pandemija postavlja se pitanje zasto to radi? Pandemija je lazirana kako bi se sprovele mere koje ukidaju gradjanske slobode ljudima na planeti. tako da danas vidimo da ljudi ne mogu slobodno da pisu i kritikuju p drustvenim medijima jer se brisu teme koje kritikuju vakcine, kritikuju nosenje maski, kritikuju zatvaranja a u Srbiji je donesena odluiuka cak i da se hapse ljudi koji slov=bodno iznose svoje stavoved i misljkenja protiv vakcina. E sad naravno oni nece stati stim vec ce nastaviti malo po malo da sve vise ukidaju slobode gradjanima sveta. Sledice obavezna vakcinacija prvo zdravstvenim radnicima, a kazsnije malo po malo nece moci niko da bude zaposljen u radnim organizacijama bez vakcine. onda ce se uvesti zakon da svako ko iznosi lazne vesti na drustvenim mrezama da ce biti krivicno kaznjen. A naravno pogadjate da ce istinu odredjivati ONI po svom pristrasnom nahodjenju i nece priznavati tudju istinu vec samo njihovu. Onda ce krenuti dalje a to je da ce uvesti zakon da ko god javno i na drustvenim mrezama propagira ili govori o svojoj veri da ce se isto kazniti ali oni ce moci da javno propagiraju homoseksualizam i njihove izvrnute amoralnosto to ce biti dozvoljeno. naravno tu se nece stati vec ce nastaviti da ukidaju slobodu pa ce uvoditi socijalne bodove. Socijalni bodovi su bodovi koji odredjuju podobnost ljudi prema sistemu. pa tako ako neko nesto kritikuje sistem ili predje na crveno, ili govori lose o politicarima na vlasti, ili pisa uz vetar, ili kritikuje bilo sta sto je njima sveta krava automatski mu se smanjuju bodovi kao sto imaju vozaci automobila bodove (to je preteca da se ljudi navikavaju na bodove - sistem kuvanja zabe). I onda ako imas manje bodova od neke granice neces moci da putujes,m neces moci nesto itd, bices gradjanin drugog reda. A ako predjes neku jos grabnicu onda postajes gradjanin treceg reda pa ides u zatvor ili kucni pritvor ili placas neke penale itd. Pa onda sledi i ukidanje papirnog novca i prelaz na digitalni to jest sav novac i bogatstvo koje imate bice u njihiovim dzepovima a ne u vasim. pa onda ako pisate uz vetar lepo ukinu vam racun i zdravo umrete jer necete moci da jedete hleba.

Epa ljudi dobrodosli u novi vrli svetski satanisticki poredak na cijem smo pragu i pocetku.
 
Poslednja izmena:
U prevodu da bi svi razumeli umre 1 covek na 640 zarazenih.

Moje pitanje glasi ako je takva mala smrtnost da li je onda pandemija lazirana ??
pandemija nema veze sa brojem smrtnih slucajeva nego brojem zarazenih.
sobzirom da si i sam rekao da verujes da je kroz zarazu proslo preko 50% stanovnistva (tvoja racunica) itekako pricamo o pandemiji i nema tu nikavog laziranja.
 
pandemija nema veze sa brojem smrtnih slucajeva nego brojem zarazenih.
sobzirom da si i sam rekao da verujes da je kroz zarazu proslo preko 50% stanovnistva (tvoja racunica) itekako pricamo o pandemiji i nema tu nikavog laziranja.
Ok svako moze da tumaci kako mu prdne pa i ti ali da je stvarno neki virus opasan i da je prava pandemija da umre 20 ili 30 na 100 zarazenih nece ljudi cekatio da im krizni stabovi daju preporuke kako da spasavaju zivu glavu nego bi sami otisli na planine, u pecine u sume da se spasavaju. A obzirom da i pored 1000 medija sa nacionalnom frekvencijom koje ubedjuju ljude da je stvarno pandemija i pored policije sa pendrecima ljudi i dalje ne psotuju naredbe kriznog staba jer svesno ili podsvesno vide da nista nije opasno . Eto to ti je pravi i jedini kriterijum da li je nesto pandemija ili nije a ne neke tamo njihove definicije koje se pisu kako njima prdne na pamet. Na pocetku kad je sve krenulo ljujdi su nagrnuli na radnje da kupuju hranu za vuise meseci jer su se uplasili neznaju sta je ali kad su videli da lazu onda sad ogromna vecina zivi normalno ne plasise pandemije lazne. Eto ako ti i ovo nije dokaz da je pandemija lazna onda si ti njihov i znas vse ovo ali i dalje propagiras laz.
 
"Obzirom da sam dokazao da je pandemija lazirana "...
Priocitao sam samo do ovog dela, dalje nisam mogao....
Svaka čast, ja ni dotle nisam stigao.....jednostavno ne mogu njegova bulažnjenja više od jedne rečenice, a često ni toliko.

Kad smo kod zvaničnih podataka, ono za šta sam siguran je da lažu o broju mrtvih samo tako.
hnGoi88.png


Dovoljno je pogledati situaciju regionu i uporediti.Da li nekom ove cifre za Srbiju izgledaju logično? Broj mrtvih je sigurno bar 5 puta veći od zvaničnog
Najgore od svega je to što se lažnim ciframa narod svesno izlaže većem zaraživanju, a sve u svrhu nekog rejtinga.
Da običan čovek zna prave cifre umrlih, on bi se mnogo više čuvao pa i čuvao druge od sebe. Ovako se stvara svest da i pored visokog broja zaraženih odlično prolazimo, a to što je u okolini drugačije je zato što smo mi najjači i lideri u regionu.
 
Svaka čast, ja ni dotle nisam stigao.....jednostavno ne mogu njegova bulažnjenja više od jedne rečenice, a često ni toliko.

Kad smo kod zvaničnih podataka, ono za šta sam siguran je da lažu o broju mrtvih samo tako.

Dovoljno je pogledati situaciju regionu i uporediti.Da li nekom ove cifre za Srbiju izgledaju logično? Broj mrtvih je sigurno bar 5 puta veći od zvaničnog
Najgore od svega je to što se lažnim ciframa narod svesno izlaže većem zaraživanju, a sve u svrhu nekog rejtinga.
Da običan čovek zna prave cifre umrlih, on bi se mnogo više čuvao pa i čuvao druge od sebe. Ovako se stvara svest da i pored visokog broja zaraženih odlično prolazimo, a to što je u okolini drugačije je zato što smo mi najjači i lideri u regionu.
Prijatelju mnogo izgleda volis slikovnice a ne volis matematicke dokaze. ali razumemte za taj nivo je potrebno i malo skole nije dovoljna osnovna skola
 
Prijatelju mnogo izgleda volis slikovnice a ne volis matematicke dokaze. ali razumemte za taj nivo je potrebno i malo skole nije dovoljna osnovna skola
Mislim da nema coveka koji se nije uverio koliko sam volis da natezes statistiku k`o pijanu Stanu iz Zagubice...bukvalno kao da ti je ona i jedino zensko koje ces ikad dotaci. Vidimo sta joj radis, razbacana na sve strane...U pravu si: nije dovoljna matematika osnovne skole, potreban je napredan nivo paranoicnosti. ;):cool: Ja ne znam sta je tebi potrebno, da te neko posalje kod svetog Petra licno da bi se uverio da svakog dana, i to samo u ovoj zemlji, umire na desetine ljudi KOJI UOPSTE NISU MORALI DA UMRU, jer je pandemija toboze lazna. Niti sta je potrebno da te covek uputi u nivo licnog sebicluka i ovovekovnog, iskristalisano cistog - Snobizma, ususkanog iza ekrana licnog racunara iz cijeg komoditeta ti je nemoguce pojmiti cinjenicu da se ovakve ogromne stvari ne desavaju niti prvi, niti poslednji put u ljudskoj istoriji, a ponajmanje su kruna tebi omiljenog pateticarskog refrena o satanistima i `poslednjim vremenima`. :roll: Takve stvari se prosto naprosto desavaju otkad je sveta i veka, pocev od justinijanove kuge, preko srednjovekovnih pomora, gde je covecanstvo bilo skoro desetkovano, sve do spanske groznice gde je stradalo vise ljudi nego u samom ratu (i ovo nije statistika koju ti mozes da nategnes, vec fakt;)) pa sve do danasnjeg Mortal Coila gde ljudi sporo, ali nepovratno, kao putem pescanog sata, odlaze da se prebrojati ne mogu, ti probaj izbrojati skoro 3 miliona zrnaca peska koje uopste ni na koji, a pogotovu ne ovakav nacin nisu morali biti procesuirani i proci kroz takvu golgotu, samo njima znanu, da bi shvatio svu uzaludnost bilo kakvih opravdanja i tvojih svakodnevnih paranoicnih pistenja i nakaradnih tumacenja sveta u kom si se zalomio na neciju radost ili zalost. Iz te tacke gledista, bolje bi ti bilo da se potrudis da pronadjes tu vajnu osobu suprotnog pola koja ce te uputiti u pravu svetu tajnu, da ti statistika ne bi ostala jedina zenska imenica u imeniku kroz koju ce, pak, veruj, ipak svi saznavati da si rogonja i nista vise od toga...Hajd, uzdravlje..:cool:
 
Poslednja izmena:
............. Petra licno da bi se uverio da svakog dana, i to samo u ovoj zemlji, umire na desetine ljudi KOJI UOPSTE NISU MORALI DA UMRU.............
Vidi umire se svakog dana uvek i umirace se zauvek. Umiralo se i ranije od gripa isto kao i danas od korone i po statistici i ozbiljnosti simptoma pa se nikad nije proglasavala pandemija. Ja ne kazem da ne postoji korona virus ali kazem da statistika i brojke govore da ovaj virus nije nista specijalno opasniji od obicnog gripa od koga svake godine uvek umire nekoliko hiljada ljudi u Srbiji, ali nikad nije zbog takve stope smrtnosti od gripa uvodjena pandemija i epidemija.

I uzgred ja verujem da je mnogo veci broj umrlih od drugih bolesti jer nisu leceni kako treba jer bolnice su maksimalno redukovale svoje kapacitete zbog korone. Eto i ti ljudi nisu morali da umru jer da su dobili adekvatan tretman bili bi zivi.
 

Back
Top