zvala me drugarica iz toronta

gost 224104

Elita
Poruka
20.630
sva u problemu, cujem kako joj glas treperi i kontam neshto nije uredu:) i shta ima da se pravim francuz odmah je pitam ---> sta se to kod tebe deshava pa si sva nikakva


ona rece da je njen muz ostao brez seksualne snage a to je posledica "problema oko kicme" primao je neke infuzije i sad mu se fol ne dizhe radost cak ni izjutra

pokushala sam je smiriti i rekla sam da odshetaju kod ortopeda i da njega konkretno pitaju i da za takvo shta ima poboljshanja ali teshko da che biti isti

kontam u sebi ---> naebala si sestro ko i zhuti

eto sta je sikter vrijeme ---> ona mlada lepa i hoce, a on eto ne mozhe vishe


za cash se okrene kolo sretje i lagano tandara ka propasti
:)
 
sva u problemu, cujem kako joj glas treperi i kontam neshto nije uredu:) i shta ima da se pravim francuz odmah je pitam ---> sta se to kod tebe deshava pa si sva nikakva


ona rece da je njen muz ostao brez seksualne snage a to je posledica "problema oko kicme" primao je neke infuzije i sad mu se fol ne dizhe radost cak ni izjutra

pokushala sam je smiriti i rekla sam da odshetaju kod ortopeda i da njega konkretno pitaju i da za takvo shta ima poboljshanja ali teshko da che biti isti

kontam u sebi ---> naebala si sestro ko i zhuti

eto sta je sikter vrijeme ---> ona mlada lepa i hoce, a on eto ne mozhe vishe


za cash se okrene kolo sretje i lagano tandara ka propasti
:)

Deluje kao da si srecna sto ti drugarica ima problem :eek:
 
Sta za malo..mene nijedna riba nije ostavila zahvaljujuci sto sam je dobro maltretiro..a sex je znao da izostane po godinu dana

:zcepanje::zcepanje:

@Paranormalna: nisi ti na tapetI, samo smo ti skrenuli paznju na neke stvari koje iritiraju. O temi nema sta da kazem i na postavljena pitanja ti isto ne mogu odgovoriti. Nije mi se jos desilo da ostanem bRez seksualne moci. Sad sam u punoj snazi, rane tridesete...o tom problemu jos ne razmisljam. A i cuvam kicmu. :mrgreen:
 
sva u problemu, cujem kako joj glas treperi i kontam neshto nije uredu:) i shta ima da se pravim francuz odmah je pitam ---> sta se to kod tebe deshava pa si sva nikakva


ona rece da je njen muz ostao brez seksualne snage a to je posledica "problema oko kicme" primao je neke infuzije i sad mu se fol ne dizhe radost cak ni izjutra

pokushala sam je smiriti i rekla sam da odshetaju kod ortopeda i da njega konkretno pitaju i da za takvo shta ima poboljshanja ali teshko da che biti isti

kontam u sebi ---> naebala si sestro ko i zhuti

eto sta je sikter vrijeme ---> ona mlada lepa i hoce, a on eto ne mozhe vishe


za cash se okrene kolo sretje i lagano tandara ka propasti
:)

au bede...u pichku materinu...zajebano...:sad2:
 

Back
Top