Обилић
Elita
- Poruka
- 20.429
Večeras slučajno odgledah 6. epizodu
i sad tražim i druge epizode da pogledam.
Veštica mi kaže da ima na RTS Planeti svih 12 epizoda.
Ne znam celu priču, ali dijalozi su fenomenalni,
ni jedna reč viška ni manjka.
Gluma izuzetna,
svaki mig u skladu sa tekstom.
Nešto novo što sam naučio,
scenarista je Miloš Radović, sin čuvenog Duška Radovića.
Režija, za sada mi se čini takođe vrhunska, Zečević.
i sad tražim i druge epizode da pogledam.
Veštica mi kaže da ima na RTS Planeti svih 12 epizoda.
Ne znam celu priču, ali dijalozi su fenomenalni,
ni jedna reč viška ni manjka.
Gluma izuzetna,
svaki mig u skladu sa tekstom.
Nešto novo što sam naučio,
scenarista je Miloš Radović, sin čuvenog Duška Radovića.
Režija, za sada mi se čini takođe vrhunska, Zečević.
