ZUTI HARACI: Od 1 januara 2012 godine Porez na nekretnine CAK 5 PUTA VECI NEGO SADA!!

Тихи

Starosedelac
Poruka
162.265
Porez čak pet puta veći od 2012?
22. decembar 2010. | 16:06 | Izvor: Blic
Beograd -- Porez na imovinu bi od 2012. godine, kada zakon bude važio u punoj snazi, za pojedine građane mogao da bude i pet puta veći.


18497217224d09d99bb7cde864324434_450x338.jpg


U Ministarstvu finansija kažu da će iznos poreza zavisiti od lokalnih samouprava.

Izmene Zakona o porezu na imovinu prema kojima povećanje poreza na nepokretnosti u 2011. ne može da bude veće od 60 odsto u odnosu na obavezu iz ove godine, najverovatnije neće važiti za 2012. godinu, potvrđeno je u Ministarstvu finansija.

Saga se, dakle, nastavlja. Praktično, porez na imovinu moći će maksimalno da bude veći za 60 odsto samo u narednoj godini, dok za 2012. najverovatnije neće važiti ograničenja.

Neki su mislili da je ovo jedino povećanje, neki da će ograničenje do 60 odsto biti maksimalno i u 2012. godine. I jedni i drugi su bili optimisti.

"Zakon o porezu na imovinu najverovatnije će se primenjivati u punoj snazi od januara naredne godine. Međutim, to ne znači da će do poskupljenja odmah doći u 2012, jer je ono u nadležnosti lokalnih samouprava, a stopa od 0,4 odsto je maksimalna propisana. To znači da neke opštine mogu da smanje stopu u skladu s procenama o imovinskom stanju sugrađana", kažu u Ministarstvu finansija.


http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2010&mm=12&dd=22&nav_id=480978

DRAGICKA NARODE!

Vas PRECEDNIK Tadic zajedno sa Deda Mrazom Cvetkovicem vam salje NOVOGODISNJU CESTITKU

SPREMAJTE PARE ILI IZLAZITE NA ULICE :super:
 
Ne prepadaj ljude,cekaj da prvo besplatno legalizuju!:hahaha1::hahaha1:

ma standardna zuta fora

tako je i plin bio 26 din pa dok ljudi nisu krenuli da ugradjuju TNG u auta masovno onda ga digli na 72 :hahaha:

isto tako zemni gas

pustali placene tekstove po novinama kako je najjeftinije to grejanje pucali ljudi po 10.000 evra za prikljucak instalacije kotao i onda bilo ROKAJ SNIMAJ z:D

ista fora i za ovo besplatno legalizovanje

prvo te ubace u masinu a onda te ODERU
 
ma standardna zuta fora

tako je i plin bio 26 din pa dok ljudi nisu krenuli da ugradjuju TNG u auta masovno onda ga digli na 72 :hahaha:

isto tako zemni gas

pustali placene tekstove po novinama kako je najjeftinije to grejanje pucali ljudi po 10.000 evra za prikljucak instalacije kotao i onda bilo ROKAJ SNIMAJ z:D

ista fora i za ovo besplatno legalizovanje

prvo te ubace u masinu a onda te ODERU

Veverice!!!:rotf::rotf:
 

Znam ja da vi U92 sajt smatrate genijalnim.



A ko dolazi, hleba ti.

I ovo nije 2011. godina, for your information.

Мислио сам на следећу предостојећу (ОВУ) конташ? Ову што чекамо следеће недеље....Сконтао си ти али мораш да одговориш на пост који је против власти не можеш да изржиш....
 

Kako stoka trpa robu po hipermarketima, da je to nenormalno. Ispred mene na kasi neka žena npr. 7 kutija gotovih kolača. Onda recimo, 70 pakovanja soli, 15 kanti eurokrema.

Deset čitavih kutija čoko-bananica. ← Takve stvari se nalaze u kolicima.
I onda dolaze ovde da prde kako narod "umire od gladi."

A u moje vreme, šišanje za 1 nemačku marku bio über-luksuz
 

Kako stoka trpa robu po hipermarketima, da je to nenormalno. Ispred mene na kasi neka žena npr. 7 kutija gotovih kolača. Onda recimo, 70 pakovanja soli, 15 kanti eurokrema.

Deset čitavih kutija čoko-bananica. ← Takve stvari se nalaze u kolicima.
I onda dolaze ovde da prde kako narod "umire od gladi."

A u moje vreme, šišanje za 1 nemačku marku bio über-luksuz

Kaкве везе има та жена са остатком становништсва Србија? Очигледно једна бужујака...жена неког приватника лопуже....она сигурно није од тих који говоре да народ умире од глад већ од оних који се жале како јадни не могу да плате своје раднике...ако плате више од 300е неће имати за ауто од 80.000е....стварно их жалим...
 
Kaкве везе има та жена са остатком становништсва Србија? Очигледно једна бужујака...жена неког приватника лопуже....она сигурно није од тих који говоре да народ умире од глад већ од оних који се жале како јадни не могу да плате своје раднике...ако плате више од 300е неће имати за ауто од 80.000е....стварно их жалим...

Po opisu bih pre rekao da je vlasnica neke STR koja će to pokušati da uvalja po nešto većoj marži ili još verovatnije neke pekare. Kolika god buržujka bila ne treba joj 15 kanti eurokrema za ličnu upotrebu sigurno. Bespotrebno generalizuješ,a i jaguar b.p. dade maximalno glup primer.
 
тихи немој да дираш институцију, запослио је 500 000 људи најмање, акције вреде 1000 евра, бензин ниједном није поскупео откад нас је он узео под управу, струја телефон и комуналије су бесплатни, порез се плаћа само ако хоћеш, просечна плата је 1750 евра, деца се рађају као да их доносе роде, у еу улазимо идуће године, србија доминира својим војним присуством у либану, полиција успешно лови дилере и остале наркоаџуване... процват бре! те некретнине су ионако намењене странцима, ко нас фака кад смо навикли под шаторима да живимо, није то ни грађено за нас, није он крив. а и извинио се свима, за сваки случај :)
 
Po opisu bih pre rekao da je vlasnica neke STR koja će to pokušati da uvalja po nešto većoj marži ili još verovatnije neke pekare. Kolika god buržujka bila ne treba joj 15 kanti eurokrema za ličnu upotrebu sigurno. Bespotrebno generalizuješ,a i jaguar b.p. dade maximalno glup primer.

Не генерализујем...дао сам један пример....јесте овај твој је бољи тј. вероватнији...
 
"Из градова ће људи бежати, и то у колонама, неће имати од чега живети, посла неће бити, фабрике неће радити, а дугове држави неће имати од чега намирити. Неће имати људи ни хлеб чиме да купе. А, порези ће бити на све што имају. Многи ће се побунити, грађански рат ће избити.
... повероваће разним обманама и вероваће лоповима и лажовима, вероваће лажним обећањима страних владара, а од тога ништа имати неће. "

Монах Гаврило z:)

*************************
Наравно ,многима је то смешно, али паметан види у каквом смеру иде погубљена већина и на време ће се побринути да не буде део безумне колотечине.
 
Inflacija u Srbiji je zvanicno 11%, rasprodali su sve sto su mogli, pare pokrali, pa hoce da narod plati ceh ljigave zute vlasti. Kad pocnu da deru sa porezima to znaci da su nesto debelo zasr***ali i da nam idu crni dani u 2011. godini!
Pokusali su sa nagradnim igrama, greb greb, loto, bingo da nekako iskamce koju paru od naroda, ali nisu uspeli, jer i ono malo budala koje su igrale te igre vise ili nemaju novca ili su se opametili. Logican sled u zutim glavama u ovakvoj situaciji je prodaja Telekoma i porezi. Usvojili su veliki predizborni budzet pa ga valja necim napuniti, a posto nema odakle drugo cerupace narod!
Ja svim casnim srbima savetujem da krajem januara izadjemo na miting SNS da pokazemo vlasti da je dosta bilo njihove korupcije i debilne politike i da smo spremni i fizicki da se s njima obracunamo!
SMRT ZUTOJ BAGRI SLOBODA SRPSKOM NARODU!
 

Kako stoka trpa robu po hipermarketima, da je to nenormalno. Ispred mene na kasi neka žena npr. 7 kutija gotovih kolača. Onda recimo, 70 pakovanja soli, 15 kanti eurokrema.

Deset čitavih kutija čoko-bananica. ← Takve stvari se nalaze u kolicima.
I onda dolaze ovde da prde kako narod "umire od gladi."

A u moje vreme, šišanje za 1 nemačku marku bio über-luksuz


Zadji malo gospodjo po selima da vidis dali tamo neko kupuje gotove kolace i eurokrem! U BG ljudi kupuju tako, a u ostatku Srbije narod skapava od gladi!
Tu kod vas u BG- u treba sprovesti kaznenu politiku, oporezovati bogatase i tajkune koji su se obogatili za vreme vlasti zutih lopova!
 
Po opisu bih pre rekao da je vlasnica neke STR koja će to pokušati da uvalja po nešto većoj marži ili još verovatnije neke pekare. Kolika god buržujka bila ne treba joj 15 kanti eurokrema za ličnu upotrebu sigurno. Bespotrebno generalizuješ,a i jaguar b.p. dade maximalno glup primer.

ja sam vido jednom komsije iz moje lokalne prodavnice u kraljevu u tempu dosli u nabavku vikendom :)
 
Inflacija u Srbiji je zvanicno 11%, rasprodali su sve sto su mogli, pare pokrali, pa hoce da narod plati ceh ljigave zute vlasti. Kad pocnu da deru sa porezima to znaci da su nesto debelo zasr***ali i da nam idu crni dani u 2011. godini!
Pokusali su sa nagradnim igrama, greb greb, loto, bingo da nekako iskamce koju paru od naroda, ali nisu uspeli, jer i ono malo budala koje su igrale te igre vise ili nemaju novca ili su se opametili. Logican sled u zutim glavama u ovakvoj situaciji je prodaja Telekoma i porezi. Usvojili su veliki predizborni budzet pa ga valja necim napuniti, a posto nema odakle drugo cerupace narod!
Ja svim casnim srbima savetujem da krajem januara izadjemo na miting SNS da pokazemo vlasti da je dosta bilo njihove korupcije i debilne politike i da smo spremni i fizicki da se s njima obracunamo!
SMRT ZUTOJ BAGRI SLOBODA SRPSKOM NARODU!

regularna realna inflacija je preko 50%

glavne stvari na koje narod trosi novac kao sto su hrana odeca obuca grejanje gorivo sve je to poskupelo oko 50%
 

Kako stoka trpa robu po hipermarketima, da je to nenormalno. Ispred mene na kasi neka žena npr. 7 kutija gotovih kolača. Onda recimo, 70 pakovanja soli, 15 kanti eurokrema.

Deset čitavih kutija čoko-bananica. ← Takve stvari se nalaze u kolicima.
I onda dolaze ovde da prde kako narod "umire od gladi."

A u moje vreme, šišanje za 1 nemačku marku bio über-luksuz

Sada te sisaju dzabe,kao ovcu!z:mrgreen:z:D
 
regularna realna inflacija je preko 50%

glavne stvari na koje narod trosi novac kao sto su hrana odeca obuca grejanje gorivo sve je to poskupelo oko 50%

a da te pitam ja nesto iskreno?
Zasto se ti ne ubijes?Ali zaista.Stvarno se mentalno i fizicki iscrpljujes patnjom i frustracijom zbog vlasti DS-a.
Nabavicu ti fenobarbiton i propofol, lepa kombinacija kad se pomesa.Samo zaspis...
a?
ako hoces reci..
***, kad ocigledno zivis kao najveca beda i mucenik, zivotom nedostojnim coveka...
:(
 

Back
Top