Žurka u ćacilendu ispred skupštine

mario80

Stara legenda
Poruka
96.058
Drma riki martin un doz trez maria :rotf:

Mrkli mrak u parku, opskurne osobe ulaze, marice obezbeđuju sa svih strana.

Jeste li pozvani? Jel neka godišnjica danas?

Ili kontra skupovima na više kontinenata u svetu?
https://n1info.rs/vesti/srpska-dija...riselu-bili-i-poslanici-evropskog-parlamenta/
1000020099.jpg
 
Poslednja izmena:

Picula: Srbija zaostaje u pregovorima sa EU, dok region napreduje

Picula je budala koja ne zasluzuje paznju nijednog normalnog coveka. A Srbija gradi svoj put ka EU shodno sopstvenim interesima. Davno je proslo to vreme kad smo se dodvoravali kojekakvim EU protuvama. Danas je Srbija puno jaca, i ekonomski i vojno.
 
Picula je budala koja ne zasluzuje paznju nijednog normalnog coveka. A Srbija gradi svoj put ka EU shodno sopstvenim interesima. Davno je proslo to vreme kad smo se dodvoravali kojekakvim EU protuvama. Danas je Srbija puno jaca, i ekonomski i vojno.
Zbog cega mu onda svi SNSovci pridaju paznju?

Bukvalno svakog dana, desetine hiljada SNS-ovaca prica o tom coveku.

Niko drugi u Srbiji ne prica o njemu osim SNS-a, a on nebitan?
 
Picula je budala koja ne zasluzuje paznju nijednog normalnog coveka. A Srbija gradi svoj put ka EU shodno sopstvenim interesima. Davno je proslo to vreme kad smo se dodvoravali kojekakvim EU protuvama. Danas je Srbija puno jaca, i ekonomski i vojno.
Davno je prošlo vreme kada je svojim potpisima predao Kosmet Šiptarskim teroristima, da bi ispunio naredjenja Brisela.
Šta još treba da im poklonite u svom "nedodvoravanju"?
Ili...šta bi tek bilo da im se niste nedodvoravali, da li bi od Srbije ostalo bilo šta?
 
Poslednja izmena od moderatora:
Drma riki martin un doz trez maria :rotf:

Mrkli mrak u parku, opskurne osobe ulaze, marice obezbeđuju sa svih strana.

Jeste li pozvani? Jel neka godišnjica danas?

Ili kontra skupovima na više kontinenata u svetu?
https://n1info.rs/vesti/srpska-dija...riselu-bili-i-poslanici-evropskog-parlamenta/
Pogledajte prilog 1897829
Treba li ikakav komentar o tome ko je polupismena srpska intelegencija seljačkog tipa i ko šalje bombe na Srbiju?
Isti takvi su i u Srbiji faktička vlast u državnim organima....a što ne reći i u SNS i SPS "da ne izgube pozicije", a realno mafija...
 
Dobro, znaci tu smo rame uz rame u borbi protiv osvedocenih ustasa, kao sto je Picula. Drago mi je da se u necemu slazemo.
Ajde, bre, mani se više sa tim Picula ustaša, pa ustaša.
Taj s utaštvom ima veze taman tolko što je nekad (sigurno) prošo pored U znaka ispisanog sprejom na zidu.
Taman isto tolko kolko je Šešelj četnik.

Daj da vidimo kakva je to žuraja?
Znaš li?
Jel se plaća ufur ili samo na pozivnice. Cenim ga da nesu otvorena vrata za sve.
Jel dobri riboni dolaze? Kako beše ona, što na konju došla u ćacilend, ona što je u neki ozbiljni poslovi,
ona... Šobota, jel ako? Pa Hrkalovićka, lepa Dixy.
A Joka Jeremić, nešto za nju ne znam da je posetila do sad ovaj zabavni park? Eto prilike, ako nije.
 
Ajde, bre, mani se više sa tim Picula ustaša, pa ustaša.
Taj s utaštvom ima veze taman tolko što je nekad (sigurno) prošo pored U znaka ispisanog sprejom na zidu.
Taman isto tolko kolko je Šešelj četnik.

Daj da vidimo kakva je to žuraja?
Znaš li?
Jel se plaća ufur ili samo na pozivnice. Cenim ga da nesu otvorena vrata za sve.
Jel dobri riboni dolaze? Kako beše ona, što na konju došla u ćacilend, ona što je u neki ozbiljni poslovi,
ona... Šobota, jel ako? Pa Hrkalovićka, lepa Dixy.
A Joka Jeremić, nešto za nju ne znam da je posetila do sad ovaj zabavni park? Eto prilike, ako nije.

Neka izbaci onda U iz prezimena :D
 

Back
Top