Зукорлићева породица сумња да је муфтија отрован

комшија

Stara legenda
Poruka
89.979

1649598269514.png

Zukorlićeva porodica sumnja da je muftija otrovan


Na konferenciji za štampu porodice Zukorlić otkrivene su nove informacije o uzroku smrti muftije Muamera Zukorlića.


1649598067956.jpeg

Zukorlićev sin nosilac liste SPP na izborima

10. 04. 2022 15:13

Sin Muamera Zukorlića i predsednik Stranke pravde i pomirenja Usame Zukorlić na vanrednoj konferenciji za medije je rekao da su laboratorije iz inostranstva navele da Muamer Zukorlić "nije preminuo prirodnom smrću već da je otrovan teškim metalima".

- Iz dve nezavisne laboratorije u svetu dobili smo rezultate koji pokazuju da je muftija otrovan. Iz jedne laboratorije dobili smo nalaz da postoji visoka verovatnoća da je testirana osoba bila otrovana teškim metalima, dok je druga laboratorija saopštila da je osoba otrovana hranom - rekao je Usame Zukorlić i dodao da je to istraživanje sprovela i inicirala porodica u čijem prisustvu je održana konferencija za medije.

On je rekao da će biti pokrenuta istraga pred najvišim državnim institucijama kako bi se "utvrdila istina o smrti predsednika SPP-a i potpredsednika Skupštine Srbije".

link

Зна се ко трује! Дежурна тровачица је наравно "Мајчица", а рехметли муфтија Зукорлић је фигурирао као санџачки миротворац и као такав је сметао "Мајчици" која одавно жели да потпали фитиљ у Санџаку. А тек сад би јој пријао нови пожар на Балкану не би ли исти колико-толико одвукао пажњу европске и светске јавности са злочина које њена солдатеска чини у Украјини!
 
...


Porodica Muamera Zukorlića sumnja da je muftija otrovan: "Dobili smo potvrdu iz dve laboratorije"

https://www.telegraf.rs/vesti/polit...trovan-dobili-smo-potvrdu-iz-dve-laboratorije


Pa...

ili je Mi6 umesao prste...posto je slicno zavrsio i ambasador u Moskvi Lazanski...
ili je nus pojava od fakcine kod obojice...
Plus ova saobracajka danas Rasima Ljajica...
Englezi ili Ameri..., meni sve to smrdi na njih...


...
 
Зна се ко трује! Дежурна тровачица је наравно "Мајчица", а рехметли муфтија Зукорлић је фигурирао као санџачки миротворац и као такав је сметао "Мајчици" која одавно жели да потпали фитиљ у Санџаку. А тек сад би јој пријао нови пожар на Балкану не би ли исти колико-толико одвукао пажњу европске и светске јавности са злочина које њена солдатеска чини у Украјини!

Čestitam, Komšija!
Svojevremeno je Mingo otvarao ovako glupe teme
ali ti si ga prevazišao!
 
...


Porodica Muamera Zukorlića sumnja da je muftija otrovan: "Dobili smo potvrdu iz dve laboratorije"

https://www.telegraf.rs/vesti/polit...trovan-dobili-smo-potvrdu-iz-dve-laboratorije


Pa...

ili je Mi6 umesao prste...posto je slicno zavrsio i ambasador u Moskvi Lazanski...
ili je nus pojava od fakcine kod obojice...
Plus ova saobracajka danas Rasima Ljajica...
Englezi ili Ameri..., meni sve to smrdi na njih...


...
Будалаштина на квадрат рећи да је MI6 отровао муфтију. Смрт муфтије-миротворца одговара само вашој "Мајчици" која дестабилизује Регион већ дуже време - то знају и врабци на грани. Што се тиче самог Санџака, свакако да преко својих чеченских фундаменталиста које контролише, "Мајчица" има уплив међу санџачким верским фанатицима.
 
Будалаштина на квадрат рећи да је MI6 отровао муфтију. Смрт муфтије-миротворца одговара само вашој "Мајчици" која дестабилизује Регион већ дуже време - то знају и врабци на грани. Што се тиче самог Санџака, свакако да преко својих чеченских фундаменталиста које контролише, "Мајчица" има уплив међу санџачким верским фанатицима.


Pa kako to da nadrljase i Zukorlic i evo zamalo i Ljajic, a samo Americko-Engleski covek Ugljanin njemu nista...?

Dakle jasno da Ameri i Englezi rade na destabilizaciji Srbije, uostalom vec su ubili nam Premijera 2003.


...
 
Будалаштина на квадрат рећи да је MI6 отровао муфтију. Смрт муфтије-миротворца одговара само вашој "Мајчици" која дестабилизује Регион већ дуже време - то знају и врабци на грани. Што се тиче самог Санџака, свакако да преко својих чеченских фундаменталиста које контролише, "Мајчица" има уплив међу санџачким верским фанатицима.
Budalaština su 99% slučajeva i tvoja pisanija pa šta da radimo? Jeste samo Rusi truju. Ne bi to zapadne službe. Ma taman posla.
 

da postoji visoka verovatnoća da je testirana osoba bila otrovana teškim metalima, dok je druga laboratorija saopštila da je osoba otrovana hranom
Prilikom prskanja krompira treba se držati propisanih odnosa vode i koncentrata, a uostalom ima razloga zašto se ne ženim...

mala_prodavnica_otrova-sara_pener_v.jpg

Skrivena u lavirintu londonskih uličica osamnaestog veka, tajna apotekarska radnja uslužuje neobičnu klijentelu. Žene u celom gradu šapuću o tajanstvenoj Neli koja prodaje vešto prikrivene otrove namenjene muškarcima koji maltretiraju svoje žene. Međutim, kada njena najnovija mušterija, prerano sazrela dvanaestogodišnjakinja, napravi kobnu grešku, pokreće se lanac događaja koji neposredno dovodi Neli u opasnost, a eho ovih zbivanja odjekuje vekovima.
 
Secate li se onog ministra policije posle svrgavanja Milosevica? Pitali ga novinari zasto nijedno ubistvo iz vremena Milosevica nije razjasnjeno a on odgovorio - zato sto svi putevi vode do CIA-e. Posle ga smenili.
Pa i treba smijeniti ministra koji lupeta takve gluposti i siri dezinformacije.
 
Djilas sa svojom ruskom bratijom zamutio, kao i Jajince.
Vidi se iz aviona.
Да је западни играч како се мислило, не би се Ђидо вакцинисао руском вакцином, и то још рекламиро` по својим медијима.

Он је као Динкић. Причало се да је Млађа западни играч, а он за награду добио место директора у руској банци.

Него, то је тај рад...

Стаљин покушао да убије Тита чак 22 пута, најпознатији је, наводно, покушај тровања од стране руских лекара који су били послати у СФРЈ
 
Poslednja izmena:
Pa kako to da nadrljase i Zukorlic i evo zamalo i Ljajic, a samo Americko-Engleski covek Ugljanin njemu nista...?

Dakle jasno da Ameri i Englezi rade na destabilizaciji Srbije, uostalom vec su ubili nam Premijera 2003.


...
Они да су хтели да нам убију премијера, не би га упозорили да му се спрема атентат.

Британски агенти су упозорили Ђинђића али су га издали сарадници
 
1649610132266.png




Šešelj još ranije izneo sumnje da je Zukorlić otrovan

Lider radikala Vojislav Šešelj još ranije je, nakon smrti bivšeg lidera Stranke pravde i pomirenja Muamera Zukorlića, izjavio da ima osnova da veruje da je on otrovan.

Šešelj još ranije izneo sumnje da je Zukorlić otrovan

Autor radiosarajevo.ba 10.04.2022.


"Žao mi je što nije vršena obdukcija", rekao je Šešelj pre pet meseci, gostujući na TV Studio B.

On je tada naveo da je Muamer Zukorlić bio pametan, obrazovan i veliki lider muslimana.

"Veoma pametan čovek, obrazovan. Ja mislim da muslimani nisu imali boljeg, sposobnijeg i talentovanijeg političkog vođu još od vremena Mehmeda Spahe", kazao je Šešelj.

"Mehmed Spaho je otrovan u Beogradu 1940. godine jer je bio velika smetnja provođenju sporazuma Cvetković - Maček", dodao je.

Rekao je da ima osnova da veruje da je i Zukorlić, koji je bio veoma snažan čovek, pun kondicije, otrovan.

"Žao mi je što nije vršena obdukcija pa će večito ostati sumnja je li ili nije otrovan. Čim sam čuo vest pala mi je napamet sudbina Mehmeda Spahe", rekao je Šešelj.

Podsećamo, predsednik Stranke pravde i pomirenja Usame Zukorlić rekao je danas da analize dve inostrane laboratorije pokazuju da njegov otac Muamer Zukorlić nije umro prirodnom smrću.
 

Orden zasluga za saradnju sa oslobodiocima Rusima
Radila je iza neprijateljskih linija i lovila pacove Azoova :maca:

...

Pogledajte prilog 1134507



Šešelj još ranije izneo sumnje da je Zukorlić otrovan

Lider radikala Vojislav Šešelj još ranije je, nakon smrti bivšeg lidera Stranke pravde i pomirenja Muamera Zukorlića, izjavio da ima osnova da veruje da je on otrovan.

Šešelj još ranije izneo sumnje da je Zukorlić otrovan

Autor radiosarajevo.ba 10.04.2022.


"Žao mi je što nije vršena obdukcija", rekao je Šešelj pre pet meseci, gostujući na TV Studio B.

On je tada naveo da je Muamer Zukorlić bio pametan, obrazovan i veliki lider muslimana.

"Veoma pametan čovek, obrazovan. Ja mislim da muslimani nisu imali boljeg, sposobnijeg i talentovanijeg političkog vođu još od vremena Mehmeda Spahe", kazao je Šešelj.

"Mehmed Spaho je otrovan u Beogradu 1940. godine jer je bio velika smetnja provođenju sporazuma Cvetković - Maček", dodao je.

Rekao je da ima osnova da veruje da je i Zukorlić, koji je bio veoma snažan čovek, pun kondicije, otrovan.

"Žao mi je što nije vršena obdukcija pa će večito ostati sumnja je li ili nije otrovan. Čim sam čuo vest pala mi je napamet sudbina Mehmeda Spahe", rekao je Šešelj.

Podsećamo, predsednik Stranke pravde i pomirenja Usame Zukorlić rekao je danas da analize dve inostrane laboratorije pokazuju da njegov otac Muamer Zukorlić nije umro prirodnom smrću.

I šta misliš na koga Šešelj sumnja...
Sigurno ne na Ruse...

...
 
I šta misliš na koga Šešelj sumnja...
Sigurno ne na Ruse...
Шешељ је интелигентан човек. Али је и велики лажов па ако га неко и пита шта мисли која страна служба стоји иза тровања, он ће без да трепне да изрекне глупост да су то "Енглези", или "Американци", или ИСИС, неће рећи руси су то урадили као што су стајали иза убиства Ђинђића односно покушаја државног удара, затим иза репризе покушаја државног удара и паљења Америчке амбасаде у Београду 2008. године, иза доласка СНС на власт 2012те (заједно са BND-oм), иза покушаја државног удара у Црној Гори (са којим је планирано и убиство Ђукановића) 2016те, иза покушаја државног удара у Македонији, и мрзи ме да набрајам.
 
Poslednja izmena:
Крепо Зукорлић а таман обновио возни парк, запослио Шене ... 'оће то тако.

Мали уњега конта то к'о уновчити са овом причом ... каји гласић 'заувар' 😇


Сунце га гријало, почео и да личи нањега.
biglaughh.gif
 

Back
Top