Зукорлић Месићу додељује докторат!

treba obavestiti srbe sta se sprema u sandzaku, tamo muslimani masovno kupuju kuce od srba uz pomoc arabije i turske, izgradjeno je preko 300 dzamija, svi znamo kuda to vodi, jacaju zelenu transferzalu

***, bas si neoriginalan, pa ne mozes bas za sve da koristis istu pricu. Mislim isto se prica, za kosovare, pa za bosance sad na red dodjes sandzaklije, aj leba ti menjaj sablon.. :).
 
treba obavestiti srbe sta se sprema u sandzaku, tamo muslimani masovno kupuju kuce od srba uz pomoc arabije i turske, izgradjeno je preko 300 dzamija, svi znamo kuda to vodi, jacaju zelenu transferzalu

Treba pod hitno obavestiti nadlezne organe za ovu smrtnu opasnost!!!

alanford_1_big.jpg
 
...*рвати су мирођија у свакој чорби која се кува на овим просторима!


.
Greska bombonice,]...*рвати су мирођија у свакој чорби која се кува на овим просторима! samo ako se kuva protiv Srba.
U drugim slucajevima vidis i nisu.
 
Neka, neka Gazija, neka raste. Ja verujem da ce tvoj narod biti dovoljno pametan da iz te popularnosti izvuce korist, a da ne poremeti dobre odnose sa Srbima.:ok:

Da imamo malo pametnije lokalne politicare, a i uopsteno sposobne ljude, ovaj region bi mogao da ozivi samo uz pomoc dijaspore, jer imamo stvarno jaku i ogromnu dijasporu, ali niko ne zeli ovdje da ulaze sa ovakvim ljudima ...

Konkretno, bilo mi mnogo bolje da ne postoje SDA,DPS,DSS+NS i SRS u Prijepolju ....
 
U ***, sudeci po postovima na ovoj temi moze se ladno doneti zakljucak da je rat poceo, ili u najmanju ruku da se trupe ukopavaju..smejurija.
Ovo je samo lep gest, nakon otvaranja islamskog centra u rijeci.

Ма јел`....ТО се тако зове,...................
ЛЕП ГЕСТ:?:.............................................:zcepanje:

.
 

Back
Top