Quantcast

Zukorlic kod Olje Beckovic na B92

Милунка Савић

Buduća legenda
Poruka
36.021
Evo sad nesto menjam kanale pa videh ovog zukorlica mudzahedina kod beckovicke pa rekoh da pitam ko su ova druga dvojica i sta se tu desava dal ko prati i zna :mrgreen:
Хебу муџу, све се пуши, сви одреда, чак и Јакшић, и па и Оља Б...
:zper:

(др Дарко Танасковић
http://www.fmk.singidunum.ac.rs/Darko-Tanaskovic.html )

Онако, баш перфидно га хефта, и на фини начин, онако баш како треба заступати српску ствар.

Иначе, он је уистину респектабилан лик.

(А Бошко Јакшић, новинар "Политике", иначе наклоњен Америма, али овде је и он одличан у захебавању Зукорлића).

loki74

Ističe se
Poruka
2.380
Uhvatili su ga kako laže o tri teze o ubijanju Bošnjaka, pokrštavanju i progonu, u Načertaniju.
On je , eto, slobodno tumačio dokument.
Pa onda kaže, ja se ne vozim džipovima, nemam pojma o tome...
A Olja će : ,, Pa šta je ono ispred ? ''.)
Neverovatno, i to verski poglavar ? Čovek gleda sagovornike u oči, i laže bez srama i pardona.

picololeone

Legenda
Banovan
Poruka
51.781
Uhvatili su ga kako laže o tri teze o ubijanju Bošnjaka, pokrštavanju i progonu, u Načertaniju.
Neverovatno, i to verski poglavar ? Čovek gleda sagovornike u oči, i laže bez srama i pardona.
Ma kakav verski poglavar, to je hohstapler i mafijas, vidi mu se iz ociju.

gost 23146

Buduća legenda
Poruka
46.412
У вези њега је све једноставно,затвор је лек а будале које га подржавају у лоповлуку треба да му шаљу паре за цигаре.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.