Koristite zastareli pregledač. Možda neće pravilno prikazivati ove ili druge veb strane. Trebalo bi da ga nadogradite ili koristite alternativni pregledač.
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3337&idPhone2=3391
HTC ima bolju kamericu ostalo je na strani ZTE-a
naročito 480x800 displej u odnosu na bednih 240x320 HTC-ovog modela (ZTE je izašao u AMOLED i LCD varijanti, probaj da nahvataš amoled, dok je HTC tek TFT)
brži CPU oko 13%
više RAMa što je kod Android OS-a dosta bitno...i jeftiniji
Ako nađeš ZTE uzmi garantovano se nećeš pokajati vlasnici Wildfire mogu da gledaju u Blade kao u space shuttle
pa kod nas u cg tel ima jedino preko telenora i to samo uz Prenesi paket,a htc ima u t-mobile i moze uz smart da se uzme a moj otac ga ima,pa sad ne znam sta da radim :/