ZSASTO SVAKI COVJEK GLEDDA TV PINK

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
MA bre na tom Pinku se samo turciuzam i turbo folk fura, ja stvarno ne kapim ko to moze da slusha. Black-devil kaze da se oseca kao u Srbiji kada cuje Shabana, a ja naprotiv, bre to je kao da si otish'o pravo u Tursku :(. Namecu narodu neke gluposti, a narod je stoka pa ssve to prihvata [sva cast izuzetcima]. Cak i kada bih gledao PINK, bilo bi to zbog Serija i Formule 1!!!!! :))))
 
blek devil je seljak mislim pored tako dobre domace muzike koja je kako da kazem umjetnicki potkovana koju su pisali domaci umjetnici slusati neko s**** koje je prepisano od nekog turcina ili grka mislim u cemu je fazon niko vise ne zeli da razmisljati o kvalitetu nego trendovski
ono da je sto jednostavnije
 
Iskreno da kazem ja se smatram za nekog rockera , i pjesme koje volim variraju od balada do death metala , ali kada se zelim napiti onda je Toma Zdravkovic prvi na popisu autora zatim Haris Dzinovic , Halid Beslic ,Zeljko Bebek , Tifa itd.
To su pjevaci cije su pjesme kvalitetne , imaju ono nesto , dok npr. meni nijedna pjesma ali bas nijedna pjesma sa TV Pinka nije ni do koljena njima .
Pjesme su im uzasne , pjevacice obucene odnosno skinute kao na plazi , a cijela TV je kicasta .
Svi mi ponekada slusamo narodnu muziku , ali bitan je kvalitet .
 
Icarus:
Iskreno da kazem ja se smatram za nekog rockera , i pjesme koje volim variraju od balada do death metala , ali kada se zelim napiti onda je Toma Zdravkovic prvi na popisu autora zatim Haris Dzinovic , Halid Beslic ,Zeljko Bebek , Tifa itd.
To su pjevaci cije su pjesme kvalitetne , imaju ono nesto , dok npr. meni nijedna pjesma ali bas nijedna pjesma sa TV Pinka nije ni do koljena njima .
Pjesme su im uzasne , pjevacice obucene odnosno skinute kao na plazi , a cijela TV je kicasta .
Svi mi ponekada slusamo narodnu muziku , ali bitan je kvalitet .
Da, iako ne slusham narodnjake, poshtujem takve likove kao shto su Toma i ostali, jer da im pesme nisu kvalitetne ne bi se do sada slushale, zar ne !!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top