Zraci sexualnoscu..

Upoznala sam dosta manje lijepih ali harizmatičnih ljudi koji su jako popularni bilo da se radi o muskom bilo zenskom društvu...mozda je to spoj duhovitosti, pozitivne energije i inteligencije...jel, zaista, nista te vise ne moze zapaliti kao pravi izbor rijeci u pravom momentu... jos bih dodala da samo samouvjerena osoba moze posjedovati seksipil...
Pozz
 
Upoznala sam dosta manje lijepih ali harizmatičnih ljudi koji su jako popularni bilo da se radi o muskom bilo zenskom društvu...mozda je to spoj duhovitosti, pozitivne energije i inteligencije...jel, zaista, nista te vise ne moze zapaliti kao pravi izbor rijeci u pravom momentu... jos bih dodala da samo samouvjerena osoba moze posjedovati seksipil...
Pozz

Skroz se slažem sa napisanim..:D
 
Upoznala sam dosta manje lijepih ali harizmatičnih ljudi koji su jako popularni bilo da se radi o muskom bilo zenskom društvu...mozda je to spoj duhovitosti, pozitivne energije i inteligencije...jel, zaista, nista te vise ne moze zapaliti kao pravi izbor rijeci u pravom momentu... jos bih dodala da samo samouvjerena osoba moze posjedovati seksipil...
Pozz

taj sam :rumenko:
 
Upoznala sam dosta manje lijepih ali harizmatičnih ljudi koji su jako popularni bilo da se radi o muskom bilo zenskom društvu...mozda je to spoj duhovitosti, pozitivne energije i inteligencije...jel, zaista, nista te vise ne moze zapaliti kao pravi izbor rijeci u pravom momentu... jos bih dodala da samo samouvjerena osoba moze posjedovati seksipil...
Pozz

Dzabe sexipil kroz samouverenost, ako je nula u krevetu, a ta kombinacija je cesta...
 
ustvari, najsexi mi je kad ga vec probam pa utvrdim da je sex manijak....i posle moze i da se obuce u tange, nema veze.....kad ja znam sta me ceka kad se dohvatimo....:)


:) E bas to :) Valjda bi najbitnija stavka koja bi trebala da je vezana za seksipil samo sex,i nista drugo.E sad,sto sex nikad nije samo sex vec jako kompleksna psiho-fizicka zavrzlama,to je druga tema :)
Fizicki izgled je najmanje bitan,nema tolike veze sa seksom,ima samo posredne,ali ne direktne .Fizicki izgled je bitan za vecu ili manju privlacnost ali 'jebozovnost',seksipil je nesto kompleksnije :)
Stav,pokreti,govor,sarm je isto po meni spoljasnja stavka,malo otkriva o unutrasnjosti,to je isto tako 'pakovanje' kao i fizicki izgled,samo malo kompleksnije jer je povezano sa psihom.Mada vise govori o seksipilnosti neke osobe nego fizicki izgled...Nekoliko puta mi se desavalo da mi neke devojke budu uzasno seksipilne,cak iako su smotane,lazno samouverene,kada spolja deluju kao da su potpuno neiskusne u khm...:) Da bi devojka bila seksipilna,po meni uopste ne mora da bude iskusna u seksu. Iskustvo i znanje kako se zavodi nije presudna stvar.Za muskarce je to verovatno drugacije... :)

Inteligencija i samo zensko telo.Najbitnije stavke. I to ne mislim na pamet,ne mora da bude pametna,ali mora da bude inteligentna...Kad kazem zensko telo,ne mislim na onu spoljasnjost fizicki izgled,vec na nekakvu 'fiziolosku konstrukciju' (ne znam kako to da nazovem),to je ona stvar koja odredjuje erogene zone,ona stvar koja joj tera telo da luci hormone itd,nekakva 'unutrasnja arjitektura'' zenskog tela koja je mnogo komplikovanija od muskog tela,pa samim tim i njihova psiha bude komplikovanija,osetljivija,lepsa... E ta povezanost sa fizickom telom i psihom je seks,cin koji najvise povezuje dve sfere zene,pa samim tim i zena koja je po meni seksipilna mora da te prosto 'zove'
da zaviris u tu njenu kompleksnost.Posto je u stvari za mene seksipil,seksualnost isto sto i kompleksnost. Neinteligentne zene,sa telom koje nije toliko kompleksno (ima nekoliko erogenih zona za koje i sama zna,i sex je za nju samo nadrazivanje tih erogenih zona) mi nisu kompleksne i nisu mi seksualne... A da bih to znao moram i da pricam sa njom,ne mogu samo na pogled da kazem koja zraci seksipilom,tako mogu samo da kazem koju bih 'dobro odradio',to nije seksipil,to je cisto praznjenje fizioloske potrebe. :) Kada neka ima stav,samouverenost,to su po meni spoljasnji pokazatelji i ne znace toliko,nije mi to sustina... Seksualnost je nesto sto je stalno,jedna od najbitnijih stvari zenskog identiteta......

E sad sam verovatno smorio odgovorom na jednostavno pitanje...:)
 
Upoznala sam dosta manje lijepih ali harizmatičnih ljudi koji su jako popularni bilo da se radi o muskom bilo zenskom društvu...mozda je to spoj duhovitosti, pozitivne energije i inteligencije...jel, zaista, nista te vise ne moze zapaliti kao pravi izbor rijeci u pravom momentu... jos bih dodala da samo samouvjerena osoba moze posjedovati seksipil...
Pozz

da me ne poznaješ slučajno :rumenko::rumenko::rumenko:?

:p
 
cete reci za : mrsavu, sa oblinama devojku? Cesto se ispredaju price i teoreme da sexipil nema veze sa fizickim nizgledom vec sa stavom. Ja ne cuh nikad da rekose za neku ruznu, grbavu , nekog muskarca koji je debeo da je sexy :lol:
Da li lepota donosi i stav? Moze li da ruznjikav/a ali sa stavom da "zraci"? :think:
I sta je vama (ali zaista a ne u teoriji) sexy? Pogled , osmeh, sarm ili par dobrih sisa i dobar 'budjelar' u tesnim muskim farmericama? :lol:


:hvala:

Pa mogu i ruzne da budu seksipilne. Recimo meni je Karleusa ruzna u faci kao akrep a nekom je ona sex simbol...i tako. Lepota je relativna srecom, tako da to sto je nekom sexy nekom je gnusno
 

Back
Top