Quantcast

Zraci sexualnoscu..

shojo maho

Buduća legenda
Banovan
Poruka
29.141
ma tupsoni su aseksualni...:mrgreen:
neki ljudi su jednostavno jebozovni sami po sebi, a ne moraju da budu klasnicno prelepi i zgodni,
jednostavno zrace, imaju takav stav, nacin komunikacije, znaju da zavode...
i obrnuto, medju lepim ljudima ima i drvenih, smusenih i potpuno praznih...

Violetna

Elita
Poruka
22.084
cete reci za : mrsavu, sa oblinama devojku? Cesto se ispredaju price i teoreme da sexipil nema veze sa fizickim nizgledom vec sa stavom. Ja ne cuh nikad da rekose za neku ruznu, grbavu , nekog muskarca koji je debeo da je sexy :lol:
Da li lepota donosi i stav? Moze li da ruznjikav/a ali sa stavom da "zraci"? :think:
I sta je vama (ali zaista a ne u teoriji) sexy? Pogled , osmeh, sarm ili par dobrih sisa i dobar 'budjelar' u tesnim muskim farmericama? :lol:

:hvala:

Nije fizički izgled presudan, stav, zadovoljstvo, sjaj, vrcavost i
snaga u očima su ti koji kažu sve na temu:D.

Mr. Hard

Buduća legenda
Poruka
44.175
Kada posmatramo sexualnost, tj. njeno zračenje ka nama... nema kod nas muškaraca mnogo dileme i filosofiranja, da kao sada čekam da joj zacakle oči itd. Mislim ima, ali prvi momenat je skeniranje celog tela kako bi unpuls udario u glavu (ili ne) :D
To je moje skromno mišljenje :rumenko:

Violetna

Elita
Poruka
22.084
Kada posmatramo sexualnost, tj. njeno zračenje ka nama... nema kod nas muškaraca mnogo dileme i filosofiranja, da kao sada čekam da joj zacakle oči itd. Mislim ima, ali prvi momenat je skeniranje celog tela kako bi unpuls udario u glavu (ili ne) :D
To je moje skromno mišljenje :rumenko:

Ja bih to na prvi pogled pre nazvala atraktivnost, a sexipilnost može a ne mora odmah da se vidi..

E'len

Poznat
Poruka
9.248
cete reci za : mrsavu, sa oblinama devojku? Cesto se ispredaju price i teoreme da sexipil nema veze sa fizickim nizgledom vec sa stavom. Ja ne cuh nikad da rekose za neku ruznu, grbavu , nekog muskarca koji je debeo da je sexy :lol:
Da li lepota donosi i stav? Moze li da ruznjikav/a ali sa stavom da "zraci"? :think:
I sta je vama (ali zaista a ne u teoriji) sexy? Pogled , osmeh, sarm ili par dobrih sisa i dobar 'budjelar' u tesnim muskim farmericama? :lol:

Definitivno duhom.. sexipil je više od ljepote..

kambodza

Elita
Poruka
15.726

........pogled ,drzanje ,sigurnost u sebe ..................;)

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.023

pa tesko pitanje. to je ono sto zraci iz osobe a sta je to nemam pojma da objasnim.

Dita°

Primećen član
Poruka
959
ima nekih zena koje,
ma sta god radile i kako god se obukle,
uvek ce zraciti nekom vanserijskom privlacnoscu..

kao na primer, Monika Beluci.

MonicaBellucci-1.jpg

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.