Quantcast

Zovite ga Vrhovni vladar: Kremlj razmatra novu titulu za Vladimira Putina

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
33.079
Овакво размишљање је разлог зашто свет иде у ку. и зашто смо ту где јесмо.

Zar ti veruješ da ona Ursula (morala sam na netu da potražim njeno ime, prezime mi se ne da pisati ) ili predhodnik, kako ono beše , ili onaj pre (da li je i postojao) imaju ikakav autoritet idge?

Njima na čelu piše mi smo mlađi referenti čika sa druge strane Atlantika

Ideju uvek budu dobre , ali se uvek i mogu zloupotrebiti ili od njih ostati prazna ljuštura

zofr

Iskusan
Poruka
5.019
Свака, данас развијена земља, развила се за време не демократије.

Е, када су се развиле, и када су се формирале моћне интересне групе које владају из сенке, онда су дали демократију народу да би се нечим забављао.

Али, силом гурају демократију другим земљама да се оне не би развиле, јер демократија је владавина медиокритета (просечности).

C0NSIGLIERI

Buduća legenda
Poruka
36.908
I šta će kad jednog dana umre? Da svi briznu u plač ko u Severnoj Koreji a onda i da plaču što nema sina naslednika kao tamo. Svi znamo šta se dešava takvim zemljama, primer je Venecuela nakon Čaveza, kod nas je to bila Jugoslavija posle Tita a to nas opet čeka kada odapne Vučić. I Kina je krenula tim putem, države koje zavise od kulta ličnosti a ne od sistema pre ili kasnije propadnu.
Da, bas Kinezi nemaju sistem. :lol:

djurapen

Primećen član
Poruka
831
Imali su pravilo do Si Djipinga da se posle 8 ili 10 godina pojavi novi lider. Sad su ga proglasili za doživotnog a to sprema i Putin. Koja slatkoća. To samo govori da nisu sposobni da nadju adekvatnog naslednika i mole se da jedan čovek što duže živi. Verovatno angažuju tim lekara da žive 100 godina. Samo besmisleno odlaganje neminovnog.
Nacelnik medicinske sluzbe u JNA general pukovnik Gojko Nikolis je u svojim memoarima zapisao da je cvrsto verovao da ce mocna sovjetska nauka naci nacin da Staljin zivi vecno a onje bio Dr medicine deo vlasti pri vrhu. Mozda ovo nema veze sa temom ali sam morao da napisem da bi mladji saznali kakve smo kapacitete imali u bivsoj zemlji.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.