Zove me sad...

E, da ne bude da sam vas palila, zaista sam pokrenula temu jer sam imala vrlo zanimljiv i meni uzbudljiv razgovor i poželela sam makar da se vidimo na piću... Postavila temu čisto da čujem da li sam normalna što želim sastanak sa potpuno nepoznatom osobom. Tj strancem. Nemam ta iskustva.
Nego, dok sam ostala na poslu, klinci ovih dana bolesni, ja razmišljala šta i kako.. Posle sam nešto i sa bivšim imala prepisku, uveče sam se već osećala da mi se ne ide... Sledeći put ću se bolje organizovati i ako osetim taj vajb sa nekim iskoristiću ga.

A samo da kažem, sjajno ste me zabavili ovom temom. Nemam baš običaj da otvaram takve, ali kul je ispalo.

Inače, da, ovde vlada seks turizam. Pričali mi taksisti koliko tipova voze sa aerodroma samo za vikend. No to nije razlog da ako iskoči jedan ovako fini Grk, zgodan, uredan itd, da se nema lepo veče.

I ne radi se o tome da neko iebe "naše" žene, inače kada ljudi putuju uobičajeno je da nose sa sobom tinder, bumble itd i otvaraju gde god su. To ima svuda.
Ma kakvi dolaze ovde radi lepih ociju ,normalno da dolaze zbog provoda ,karranja pa koja se upeca ili plate “elitnu”.
 
E, da ne bude da sam vas palila, zaista sam pokrenula temu jer sam imala vrlo zanimljiv i meni uzbudljiv razgovor i poželela sam makar da se vidimo na piću... Postavila temu čisto da čujem da li sam normalna što želim sastanak sa potpuno nepoznatom osobom. Tj strancem. Nemam ta iskustva.
Nego, dok sam ostala na poslu, klinci ovih dana bolesni, ja razmišljala šta i kako.. Posle sam nešto i sa bivšim imala prepisku, uveče sam se već osećala da mi se ne ide... Sledeći put ću se bolje organizovati i ako osetim taj vajb sa nekim iskoristiću ga.

A samo da kažem, sjajno ste me zabavili ovom temom. Nemam baš običaj da otvaram takve, ali kul je ispalo.

Inače, da, ovde vlada seks turizam. Pričali mi taksisti koliko tipova voze sa aerodroma samo za vikend. No to nije razlog da ako iskoči jedan ovako fini Grk, zgodan, uredan itd, da se nema lepo veče.

I ne radi se o tome da neko iebe "naše" žene, inače kada ljudi putuju uobičajeno je da nose sa sobom tinder, bumble itd i otvaraju gde god su. To ima svuda.
Dolaze ovde zbog sex-turizma?!? :huh:
Nisam to znala.
Uh, pa onda to bas i nije pohvalno za neke nase zene.
 
jedan Grk. Upoznali se pre 1 sata na netu, samo četovali nemam pojima ko je, samo da je iz Soluna. U bgdu je do sutra u podne. Hoće da se nađemo večeras. Da idem? :lol:
Jel biste vi otišli? U nekom je hotelu kod Slavije.
Izgleda... pristojno, deluje da je zgodan. tu smo negde po godinama.
:lol:

da, rekao je da sam slatka i sexy

:D
Da je Arapin, Turcin bilo bi sumLjivo ovako moze. Ides na dzabe letovanje. ?
 
Dolaze ovde zbog sex-turizma?!? :huh:
Nisam to znala.
Uh, pa onda to bas i nije pohvalno za neke nase zene.
Ima I toga. 1 % koji ovo rade nadju zenu za brak ovako ad hok. To je filmski scenario i veoma je pogresno misliti da nam pripada ta mrvica srece. Takvi brakovi dolaze u obzir ako se dese samo ako ona zivi tamo I on ovde. Ako je on ovde moze da se desi da ima tamo porodicu i salje pare, al da krije.
 
Dolaze ovde zbog sex-turizma?!? :huh:
Nisam to znala.
Uh, pa onda to bas i nije pohvalno za neke nase zene.

Ne znam baš da li je zbog toga konkretno, ali takve su i strankinje kad dođu. Čim dođu ovde u provod ili tako, eto ih na Tinderu, i to stave u opis da traže nekoga da ih provede kroz grad, pokaže im par mesta i slično neretko...

Mislim da je to zapravo postala "kultura" turizma, posebno stranaca, da vidiš šta se nudi jelte. Nije samo zbog sexa, ali zbog dostupnosti ljudi na aplikaciji i to je postalo vrlo podrazumevano iskustvo.
 
Ne znam baš da li je zbog toga konkretno, ali takve su i strankinje kad dođu. Čim dođu ovde u provod ili tako, eto ih na Tinderu, i to stave u opis da traže nekoga da ih provede kroz grad, pokaže im par mesta i slično neretko...

Mislim da je to zapravo postala "kultura" turizma, posebno stranaca, da vidiš šta se nudi jelte. Nije samo zbog sexa, ali zbog dostupnosti ljudi na aplikaciji i to je postalo vrlo podrazumevano iskustvo.
Malo sam van tokova.
A i ja sam old shool i nepopravljivi romantik, pa mislim da tako ne bih mogla. Ali ko moze samo neka uziva. :)
 
E, da ne bude da sam vas palila, zaista sam pokrenula temu jer sam imala vrlo zanimljiv i meni uzbudljiv razgovor i poželela sam makar da se vidimo na piću... Postavila temu čisto da čujem da li sam normalna što želim sastanak sa potpuno nepoznatom osobom. Tj strancem. Nemam ta iskustva.
Nego, dok sam ostala na poslu, klinci ovih dana bolesni, ja razmišljala šta i kako.. Posle sam nešto i sa bivšim imala prepisku, uveče sam se već osećala da mi se ne ide... Sledeći put ću se bolje organizovati i ako osetim taj vajb sa nekim iskoristiću ga.

A samo da kažem, sjajno ste me zabavili ovom temom. Nemam baš običaj da otvaram takve, ali kul je ispalo.

Inače, da, ovde vlada seks turizam. Pričali mi taksisti koliko tipova voze sa aerodroma samo za vikend. No to nije razlog da ako iskoči jedan ovako fini Grk, zgodan, uredan itd, da se nema lepo veče.

I ne radi se o tome da neko iebe "naše" žene, inače kada ljudi putuju uobičajeno je da nose sa sobom tinder, bumble itd i otvaraju gde god su. To ima svuda.
E znala sam da neces da odes :ljuta:
 
Ne znam baš da li je zbog toga konkretno, ali takve su i strankinje kad dođu. Čim dođu ovde u provod ili tako, eto ih na Tinderu, i to stave u opis da traže nekoga da ih provede kroz grad, pokaže im par mesta i slično neretko...

Mislim da je to zapravo postala "kultura" turizma, posebno stranaca, da vidiš šta se nudi jelte. Nije samo zbog sexa, ali zbog dostupnosti ljudi na aplikaciji i to je postalo vrlo podrazumevano iskustvo.
Ma dolaze zato sto smo u ovom delu Evrope i sveta poznati kao Amsterdam zbog red lights. Sve su culi za Kalemegdan i Bg na H2O da pojure ovamo. 😂
 
Isto mislim da su šale pregrube!

Paula je uvek pisala otvoreno, bez tabua, kačila slike, pisala o svom poslu, gradu u kojem živi, svojim hobijima, svojoj deci, suprugu, vezama.
Ništa ne krije, ne mistifikuje svoj život, poglede na svet.
Ne shvatam zašto je jedna ovakva tema predmet grubih šala, ili sprdnje?

Paula je u prvim postovima, sve ostalo smo mi.
 
Mozda je do mene, ali ja u tim „salama“ ne vidim nista smesno, vec pasivnu agresiju.
A to Paula nicim nije zasluzila.
Sve lici na pokusaj zastrasivanja, sto ce naterati ljude da sto manje budu otvoreni.

Hvala Jeleni sto je neke postove obrisala. Meni su smucilo.
 
Mozda je do mene, ali ja u tim „salama“ ne vidim nista smesno, vec pasivnu agresiju.
A to Paula nicim nije zasluzila.
Sve lici na pokusaj zastrasivanja, sto ce naterati ljude da sto manje budu otvoreni.

Hvala Jeleni sto je neke postove obrisala. Meni su smucilo.
Definitivno je do tebe,i mislim da ovde glumiš neku sveticu a da si u stvarnom životu sušta suprotnost.
To tvoje pasivno agresivno stanje,definitivno mnogo govori o tebi.
Ako pratiš postove svakog od nas,možeš saznati dosta o nama.Nije Paula sama ovde.
Paula je okačila temu,bila je vesela i puna smeha,kako tema i kako pisanje na forumu i zaista treba da izgleda.
Svi smo nastavili u tom nekom fazonu,dok se ti moralna gromada,monahinja,časna sestra,žena svetica nisi pojavila i u našim postovima videla zastrašivanje.
Koje bre?Jesi li ti u vinklu?
Šta ćeš uopšte na temi ljubav i sex?
Koji lažni moral ti prosipaš ovde i ko si ti da uopšte sudiš o nekom drugom?
Život je i ovako svakodnevno težak,tužan i preozbiljan,pa zar i u virtualnom svetu mora da bude takav?
Teraj se bre...
 

Back
Top