Zove me sad...

Bambi

Veoma poznat
Poruka
13.823
Definitivno je do tebe,i mislim da ovde glumiš neku sveticu a da si u stvarnom životu sušta suprotnost.
To tvoje pasivno agresivno stanje,definitivno mnogo govori o tebi.
Ako pratiš postove svakog od nas,možeš saznati dosta o nama.Nije Paula sama ovde.
Paula je okačila temu,bila je vesela i puna smeha,kako tema i kako pisanje na forumu i zaista treba da izgleda.
Svi smo nastavili u tom nekom fazonu,dok se ti moralna gromada,monahinja,časna sestra,žena svetica nisi pojavila i u našim postovima videla zastrašivanje.
Koje bre?Jesi li ti u vinklu?
Šta ćeš uopšte na temi ljubav i sex?
Koji lažni moral ti prosipaš ovde i ko si ti da uopšte sudiš o nekom drugom?
Život je i ovako svakodnevno težak,tužan i preozbiljan,pa zar i u virtualnom svetu mora da bude takav?
Teraj se bre...
Videla sam postove koji su ti obrisani, pa ovo glumatanje ostavi za nekog drugog.

Duki Lu

Elita
Poruka
24.255
Ja nisam prijavila tvoje postove.
Ali sam ih videla.
Videla sam ih i ja, sve sa slikom i horizontalnom signalizacijom ; )
tako ne bi trebalo da razgovaras ni sa kim a naročito sa nekim koga ne poznaješ
tako da ostavi Paulu na miru, ona verovatno nije ni videla koliko si bio nepristojan
Saglasna
Još manje mi se dopao post u kojem analizira hormonski status ; )

Što se tiče Paule, sigurna sam da je videla postove, zašto nije prokomentarisala - ne znam. Ustvari.... mislim da znam.

PerfectOne

Vitača Milut
Poruka
27.283
Videla sam ih i ja, sve sa slikom i horizontalnom signalizacijom ; )

Saglasna
Još manje mi se dopao post u kojem analizira hormonski status ; )

Što se tiče Paule, sigurna sam da je videla postove, zašto nije prokomentarisala - ne znam. Ustvari.... mislim da znam.
šta da kaže posle onog nipodaštavanja. veoma ružno…morala sam.
saće ljubota da se preseli na moj hormonski status:sad2: kao svako sujetno muško
Poruka je automatski spojena:

I am waiting for you baby
84211482-F9DF-4426-B74D-A8ACEDA73901.jpeg

Duki Lu

Elita
Poruka
24.255
šta da kaže posle onog nipodaštavanja. veoma ružno…morala sam.
saće ljubota da se preseli na moj hormonski status:sad2: kao svako sujetno muško
Svako ko ovde ostavi post, bilo kakvim povodom, treba biti spreman na analize; hormonskog statusa, karaktera, morala.

Isto tako treba računati na minimum tolerancije, poštovanja, pristojne komunikacije, što ponekada izmakne kontroli.

PerfectOne

Vitača Milut
Poruka
27.283
Svako ko ovde ostavi post, bilo kakvim povodom, treba biti spreman na analize; hormonskog statusa, karaktera, morala.

Isto tako treba računati na minimum tolerancije, poštovanja, pristojne komunikacije, što ponekada izmakne kontroli.
slažem se.
ono što je zabrinjavajuće što sve češće stvari u komunikaciji izmiču kontroli. pa čak i ovde na ljisu gde bi trebalo da sve teče bez tenzije
pod pritiskom svega što nam se dešava okrećemo nezadovoljstvo jedni prema drugima…

Bambi

Veoma poznat
Poruka
13.823
Videla sam gore da mi spominje i hormone i svasta nesto… :)
Uopste se nisam referirala na to, jer su to po meni ciste budalastine i samo su odraz njegove nemoci i zelje da uvredi i ponizi.
To od pocetka radi i Pauli. Ponizava je.
Tj. pokusava (!) da je ponizi, a zapravo je samo sebe ponizio.

Meduza22

Veoma poznat
Poruka
11.928

O pa da.
Neki smo oguglali.
Eno pre neki dan je meni onako kroz kednu recenicu, korisnik natuknuo u fazonu, da sam imala ko zna koliko parnera 😆
A to je zakljucio po tome sto se ne stidim i sto volim ponekad okaciti nesto eksplicitnije.
Sto u njihovom malom mozgu znaci, ova se pojebala sa pola foruma.
A zapravo sem sa jednim, sa kojim sam bila u vezi, nemam ama nista

SilverStar

Domaćin
Poruka
3.046
O pa da.
Neki smo oguglali.
Eno pre neki dan je meni onako kroz kednu recenicu, korisnik natuknuo u fazonu, da sam imala ko zna koliko parnera 😆
A to je zakljucio po tome sto se ne stidim i sto volim ponekad okaciti nesto eksplicitnije.
Sto u njihovom malom mozgu znaci, ova se pojebala sa pola foruma.
A zapravo sem sa jednim, sa kojim sam bila u vezi, nemam ama nista
Kme, kme... 😀

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.