Zoran Marjanović je kriv za ubistvo Jelene Marjanović

Jel bila aplikacija za ovo ubistvo?Ne zna više čovek kome verovati.Šipki ili državnom aparatu?Ja sam pratio ovaj slučaj od početka i mišljenja sam da nije ubijena na nasipu već mrtva donešena na nasip.Ali eto drzava kaze drugačije.Te svedoci na nasipu te razna merenja,ispitivanja,mediski natpisi.Duhovi,mumije na nasipu,starac sa štapom,hostapleri,te onaj sa dresom Mihajlovica..podmetacine i na kraju Zoran na robiji ..Tu zenu nije ubila 1 osoba!A 1 robija!
 
Jel bila aplikacija za ovo ubistvo?Ne zna više čovek kome verovati.Šipki ili državnom aparatu?Ja sam pratio ovaj slučaj od početka i mišljenja sam da nije ubijena na nasipu već mrtva donešena na nasip.Ali eto drzava kaze drugačije.Te svedoci na nasipu te razna merenja,ispitivanja,mediski natpisi.Duhovi,mumije na nasipu,starac sa štapom,hostapleri,te onaj sa dresom Mihajlovica..podmetacine i na kraju Zoran na robiji ..Tu zenu nije ubila 1 osoba!A 1 robija!
Drzava stiti prave ubice a Marjanovic neka trune u zatvoru, jbg ucenjen zbog dece.
 
Ovih dana Apelacioni sud u Beogradu saopštio je da je zakazao razmatranje presude kojom je Zoran Marjanović osuđen na 40 godina zatvora, zbog navodnog ubistva svoje supruge Jelene Marjanović. Presudu je donela sudija Jelena Škulić, supruga Milana Škulića, zamenika predsednika Ustavnog suda Srbije i profesora Pravnog fakulteta u Beogradu. Ona je odmah izabrana za sudiju Apelacionog suda u Beogradu, da dočeka i nadzire odlučivanje po žalbi na njenu presudu.

Zlo u srpsko pravosuđe uveli su Milan Škulić i Aleksandar Stepanović, uvodeći stav da zakoni u Srbiji ne treba da se dosledno primenjuju, već mogu da se tumače!

(Dužnost sudija nije da odlučuju, već da na stručan i logičan način obrazlože već unapred donete presude partije i njenih organa, rekao je Vladimir Uljanov Lenjin).

Istražni organi raspolažu dovoljnom količinom dokaza da je predsednik Višeg suda u Beogradu uzeo lepe pare da osudi Marjanovića, kako bi stavio tačku na ovaj slučaj, jer je osnovano sumnjiv za ubistvo jedan Vučićev biznismen.

Zahvaljujući Stepanoviću, Marjanović je uhapšen nekoliko meseci od smrti svoje supruge. Apelacioni sud u Beogradu je devet meseci, nakon Zoranovog hapšenja, ukinuo mu pritvor, uz obrazloženje, da u spisima predmeta ne postoje ni indicije koje upućuju na njegovu umešanost u ubistvo.


Sudski veštak, profesor dr Zoran Stanković, general-major, bivši ministar odbrane i načelnik Vojnomedicinske akademije veštačio je u ovom predmetu, a njegov nalaz isključuje moguću krivicu optuženog Marjanovića.

Da bi stvorili uslove da se donese presuda, veštaka Stankovića su umrli u bolnici, kao da je imao korona virus. Lakoća ubijanja u Srbiji, za vreme zlodela Vučićevog kartela je nepodnošljiva.

Presudu je sudija Jelena Škulić objavila 25. jula pošle godine. Nakon dva meseca uručeni su pismeni otpravci presude, a već 27. oktobra prošle godine, nakon samo osam godina provedenih u Prvom osnovnom sudu i Višem sudu u Beogradu, Jelena je izabrana za sudiju Apelacionog suda u Beogradu. Čekala je da završi svoj krvavi pir.

Njena presuda stigla je u Apelacioni sud tek 31. januara ove godine, a predmetom je zadužena sudija Snežana Jovanović, dugogodišnji sudija Posebnog odeljenja za organizovani kriminal Višeg suda u Beogradu. Član veća je i sudija dr Miodarg Majić, a većem predsedava sudija Mirjana Popović. učešće sudija Miodraga Majića i Snežane Jovanović može pružiti nadu osuđenom Marjanoviću da će presuda biti na zaista pravnoj proveri. Gospođa Jovanović je kao predsednica veća u predmetu optuženih za ubistvo Slavka Ćuruvije, izdvojila mišljenje, a Apelacioni sud je tu presudu i ukinuo.
 

Back
Top