Zoran Đinđić - kakav je bio premijer?!

draguljce88

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
333
Covek koji je dosao na vlast uz pomoc zapadnih okupatora i nije mogao ni za koga drugog da radi nego za njih.. Saradjivao sa mafijasima itd.. Ubijen jer nije mogao da izvrsi sve zadatke(odcepljenje Kosova i Vojvodine) koje su mu dale gazde i osta kao opomena svima koji dolaze posle njega da ce morati bezpogovorno da rade ono sto im se sa Zapada kaze!
 
Covek koji je dosao na vlast uz pomoc zapadnih okupatora i nije mogao ni za koga drugog da radi nego za njih.. Saradjivao sa mafijasima itd.. Ubijen jer nije mogao da izvrsi sve zadatke(odcepljenje Kosova i Vojvodine) koje su mu dale gazde i osta kao opomena svima koji dolaze posle njega da ce morati bezpogovorno da rade ono sto im se sa Zapada kaze!

Gde su tu dokazi? Nista lakse (i odvratnije) nego klevetati mrtvog coveka.:rtfm:
 
  • Podržavam
Reactions: Awa
Tako je to kod nas. Kada neko hoce da nas uvede medju civilizovane narode i izvuce iz blata,
onda zavrsava tako. Pa nazad u blato, maglu i mulj.
Jer tu se fariseji najbolje snalaze. Najbolje plivaju kvazipatriote a ustvari najvece stetocine
ovog naroda.
Srbija nije zasluzila takvog coveka kao sto je bio Zoran Djindjic.
Slava mu!
 
Covek koji je dosao na vlast uz pomoc zapadnih okupatora i nije mogao ni za koga drugog da radi nego za njih.. Saradjivao sa mafijasima itd.. Ubijen jer nije mogao da izvrsi sve zadatke(odcepljenje Kosova i Vojvodine) koje su mu dale gazde i osta kao opomena svima koji dolaze posle njega da ce morati bezpogovorno da rade ono sto im se sa Zapada kaze!

Брате искрено..ја нисам жутаћ..ни најмање.. али покојни Ђинђић је убијен када је почео да Србује, истина искористио је западне да скине њиховог човека Милошевића...али то му је +, а не минус..

Назив теме ти је мало бзв..
 
U vezi Zorana Djindjica najbolja je stvar sto ga vise nema i na tome svi moramo biti zahvalni.

Де Србине, по чему..
Човек је повео питање КиМ-а..и убијен је...од стране комунсита милошевићевих које су амери поставили на власт у Србији касих осамдесетих..
 
Де Србине, по чему..
Човек је повео питање КиМ-а..и убијен је...од стране комунсита милошевићевих које су амери поставили на власт у Србији касих осамдесетих..

A izvini, ja sam mislio da je ubijen od strane svojih saradnika narko-dilera sa kojima je dosao u sukob.
 
Covek koji je dosao na vlast uz pomoc zapadnih okupatora i nije mogao ni za koga drugog da radi nego za njih.. Saradjivao sa mafijasima itd.. Ubijen jer nije mogao da izvrsi sve zadatke(odcepljenje Kosova i Vojvodine) koje su mu dale gazde i osta kao opomena svima koji dolaze posle njega da ce morati bezpogovorno da rade ono sto im se sa Zapada kaze!

Stvarno je ruzno pljuvati mrtvog coveka.To sam rekao i za pokojnog Milosevica,ali o njegovoj politici nista ne znam,tako da ne ulazim u to da'l je diktator il' je patriota.Ali za pokojnog djindjica znam,on jeste bio marioneta zapada,ali nije znao za otcepljenja vojvodine i kosova,pa cim je od zapada(citaj usa) dobio takvu naredbu,pobunio se i poceo je da radi za dobro Srbije.Steta sto je brzo zatim likvidiran :(
 

Back
Top